-
Wielkopolskie
Instytucje: 3544
- ,,KOMBUD” Sp. z o. o.
- "AKADEMIA PITAGORASA" PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BARANOWIE
- "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o.
- "ARS MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "BMM" SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF BOROWIECKI, JAROSŁAW MATYNIA, BOGDAN MURAWIECKI
- "FIDES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "KALMEDICA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "MEDICUS BONUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "MEDYK" JANKOWSKA, KIELEK SPÓŁKA JAWNA
- "ORT-MEDICA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "PLESZEWSKIE CENTRUM MEDYCZNE W PLESZEWIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "POLMO GNIEZNO" Sp. z o.o.
- "SZPITAL POWIATOWY W JAROCINIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "SZPITAL POWIATOWY W RAWICZU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "SZPITAL POWIATOWY WE WRZEŚNI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- „Giełda Kaliska” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- „Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych – Spółka Akcyjna”
- Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Koninie
- ALTVATER Piła
- AM MEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- AMIKA KONSORCJUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Aquanet S.A.
- Aquapark Wągrowiec Spółka z o.o. w Wągrowcu
- Areszt Śledczy w Ostrowie Wielkopolskim
- Areszt Śledczy w Poznaniu
- B. BRAUN AVITUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- BABIAK
- BARANÓW (woj. wielkopolskie)
- BIAŁOŚLIWIE
- Biblioteka Publiczna im. Heliodora Święcickiego w Śremie
- Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
- BLIZANÓW
- Bm Slam Stal S.A.
- BOJANOWO
- BONA SPE ŚREMSKI OŚRODEK ONKOLOGICZNY SPÓŁKA AKCYJNA
- BOREK WIELKOPOLSKI
- BRALIN
- BRANZOWA SZKOŁA I STOPNIA W ODOLANOWIE
- BRANZOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA DLA MŁODZIEŻY SŁABOSŁYSZĄCEJ I NIESŁYSZĄCEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. GEN. J. H. DĄBROWSKIEGO W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W TRZCIANCE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W TRZEMESZNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. J. NOJEGO W CZARNKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. JANA KILIŃSKIEGO W ZDUNACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. MARCINA ROŻKA W WOLSZTYNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. PŁK. LUDWIKA BOCIAŃSKIEGO W MARSZEWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BRENNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. POWSTAŃCÓW WLKP. 1918-1919 W KRZYŻU WLKP.
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO W JASTROWIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W WĄGROWCU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. WETERANÓW DZIAŁAŃ POZA GRANICAMI PAŃSTWA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. WILHELMA BALIŃSKIEGO W POWIERCIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. WINCENTEGO WITOSA W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W STRZAŁKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. ZIEMI KROBSKIEJ W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W KROBI
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ZŁOTOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W KROTOSZYNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W JAROCINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W KALISZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W MOSINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W OSTRZESZOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W SZAMOTUŁACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ GÓRNICZO-ENERGETYCZNYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W KONINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 WE WRZEŚNI
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 14 SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM NR 2 W GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 18
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. DRA KAZIMIERZA HOŁOGI W NOWYM TOMYŚLU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W PLESZEWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ZŁOTOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 SPECJALNA W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W JAROCINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W KALISZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W KROTOSZYNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W OSTRZESZOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W SZAMOTUŁACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W GRODZISKU WLKP.GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W TRZEMESZNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWNICTWA I KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W KONINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI W OKRĘGOWYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM W WITKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 23
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 27
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 28
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 29
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 IM. ERNESTA MALINOWSKIEGO
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 SPECJALNA W KROTOSZYNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W KALISZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W MIĘDZYCHODZIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. STEFANA BATOREGO W KONINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 34
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 W KALISZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 W KROTOSZYNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 W ZESPOLE SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 40 W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W POZNANIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KONINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 6 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 6 W KALISZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 7
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 7 W KALISZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 8
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 8
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 9
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA PRZY ZS RCKU W KOŚCIELCU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA PRZY ZST W KOLE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W WĄGROWCU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA NR 1
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA NR 2 W MOSINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA NR 5 W KALISZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W ANTONIEWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W GOŁAŃCZY
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W KOŚCIANIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII IM. IRENY SENDLEROWEJ W BIAŁEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W OWIŃSKACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W RATAJACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W RYCHWALE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W SOSW W KOLE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W TURKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W WYRZYSKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJLNA W SWARZĘDZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA TARNOWO PODGÓRNE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BOJANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BORKU WLKP.
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BRZOSTOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BUKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W CHODZIEŻY
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W DAMASŁAWKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W GOŁAŃCZY
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W JASTROWIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W JUTROSINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KACZKACH ŚREDNICH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KĘPNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KOBYLINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KOŚCIANIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KRAJENCE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W LISKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W MIEJSKIEJ GÓRCE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W MUROWANEJ GOŚLINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W NIETĄŻKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W OPALENICY W ZESPOLE SZKÓŁ W OPALENICY
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W OPATÓWKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W PNIEWACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W POWODOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W RAWICZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ROKIETNICY
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W SOMPOLNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W SWARZĘDZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W TARCACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W TURKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W WILCZOGÓRZE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W WYRZYSKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZBĄSZYNIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. ZIEMI POGORZELSKIEJ W POGORZELI
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 W GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ PRZYRODNICZO - USŁUGOWYCHW GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W GRABONOGU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH W BRZEZIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ŻYCHLINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA WE WRONKACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZESPOLE SZKÓŁ IM. ADAMA MICKIEWICZA W OBJEZIERZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. TADEUSZA KUTRZEBY W OBORNIKACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ROGOŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA DLA DOROSŁYCH W WĄGROWCU
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA DLA DOROSŁYCH W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWNICTWA I KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W KONINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W KALISZU
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W SWARZĘDZU
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 W PILE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 3
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 3
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 W GNIEŹNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 4
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 4 W PILE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 5
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 5
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 6
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA SPECJALNA W OWIŃSKACH
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA TARNOWO PODGÓRNE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W BOJANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W CHODZIEŻY
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W KOŚCIANIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W LISKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W MIĘDZYCHODZIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W NIETĄŻKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W OSTRZESZOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W PLESZEWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W RAWICZU
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W WYRZYSKU
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W ZŁOTOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JÓZEFA NOJEGO W CZARNKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 2
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 3
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 3 WE WRZEŚNI
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 4
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA W MIĘDZYCHODZIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA W OSTRZESZOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA W PLESZEWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA W RAWICZU
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. JANUSZA KORCZAKA W KONINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA W WOLSZTYNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA W SŁUPCY
- BRODNICA
- BRUDZEW
- BRZEZINY
- BUDZYŃ
- BUK
- BURSA MIĘDZYSZKOLNA NR 1 W LESZNIE
- BURSA MIĘDZYSZKOLNA WE WRZEŚNI
- BURSA POWIATU ŚREDZKIEGO
- BURSA SZKOLNA IM. STEFANA ROWIŃSKIEGO
- BURSA SZKOLNA NR 1
- BURSA SZKOLNA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA W KALISZU
- BURSA SZKOLNA NR 1 W KONINIE IM. RYSZARDA MICHALSKIEGO
- BURSA SZKOLNA NR 1 W WĄGROWCU
- BURSA SZKOLNA NR 2
- BURSA SZKOLNA NR 3
- BURSA SZKOLNA W KOLE
- BURSA SZKOLNA W PNIEWACH
- BURSA SZKOLNA W TURKU
- CALISIA - JÓZEF BAŻANT, PIOTR BAŻANT SPÓŁKA JAWNA
- CARDINOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CEKÓW-KOLONIA
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZN W LESZNIE FILIA W RAWICZU
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W KONINIE FILIA W KOLE
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W KONINIE FILIA W SŁUPCY
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W KONINIE FILIA W TURKU
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W LESZNIE FILIA W GOSTYNIU
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W LESZNIE FILIA W KOŚCIANIE
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W PILE FILIA IM. PIOTRA PALIŃSKIEGO W WĄGROWCU
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W PILE FILIA IM. PŁK ZBIGNIEWA ZAŁUSKIEGO W ZŁOTOWIE
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W PILE FILIA W TRZCIANCE
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W KONINIE
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W LESZNIE
- CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W PILE
- CENTRUM DOSKONALENIA UMIEJĘTNOŚCI
- CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO DAR-ZOF W ŚREMIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO NR 2 W POZNANIU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W BOJANOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W BRZOSTOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GNIEŹNIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GNIEŹNIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KĘPNIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KONINIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KORZECZNIKU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROTOSZYNIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W LISKOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W OPATÓWKU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W POGORZELI
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W POWIERCIU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W ZŁOTOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W ZŁOTOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO WE WRZEŚNI
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO WE WRZEŚNI
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KALISZU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W POZNANIU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W STRZAŁKOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W WYRZYSKU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ZŁOTOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W CHODZIEŻY
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W GNIEŹNIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W KACZKACH ŚREDNICH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W KONINIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W KROTOSZYNIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W LESZNIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MOSINIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W PLESZEWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W RAWICZU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SWARZĘDZU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W TURKU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W WĄGROWCU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JÓZEFA NOJEGO W CZARNKOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W KROBI
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W GRABONOGU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W WOLSZTYNIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZŁOTOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WRZEŚNI
- Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej
- Centrum Kultury w Śmiglu
- CENTRUM MEDYCZNE HCP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CENTRUM MEDYCZNE IWONA ZYS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- CENTRUM OKULISTYCZNE ŚW. JERZEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CENTRUM REHABILITACJI IM. PROF. MIECZYSŁAWA WALCZAKA W OSIECZNEJ
- CENTRUM REHABILITACJI ROLNIKÓW KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W JEDLCU
- Centrum Rekreacji Wodnej AQUA-PIL Sp. z o.o.
- Centrum Rozwoju Komunalnego S.A.
- CHIRURGIA POZNAŃSKA R.R.P.D CZERNIGA SPÓŁKA JAWNA
- CHOCZ
- CHODÓW
- Chodzieskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
- CHODZIEŻ
- CHODZIEŻ
- CHRZYPSKO WIELKIE
- CRK Energia Sp. z o.o.
- CRK Zieleń i Rekreacja Sp. z o.o. (do dn. 10.07.2018 r. Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o.)
- CZAJKÓW
- CZARNKÓW
- CZARNKÓW
- CZEMPIŃ
- CZERMIN
- CZERNIEJEWO
- Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
- CZERWONAK
- DAMASŁAWEK
- DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. (archiwalne)
- DĄBIE
- DOBRA
- DOBRZYCA
- DOLSK
- Dom Kultury w Trzemesznie
- DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH
- DOMINOWO
- DOPIEWO
- DORUCHÓW
- DR OSADOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- DRAWSKO
- DUSZNIKI
- DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- Elektrociepłownia Będzin S.A.
- ENEA S.A.
- ENERGA Ciepło Kaliskie Spółka z o.o.
- Energetyka Cieplna - Kępno Sp. z o.o.
- ENGIE Złotów Sp. z o.o.
- ER-MED DANUTA ZAWACKA, WERONIKA ZAWACKA SPÓŁKA CYWILNA
- Fabryka Podłóg BIADKI Sp. z o.o.
- FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PAKOSŁAWIU
- FILIA W BUKU
- FILIA W CZERWONAKU
- FILIA W KOSTRZYNIE
- FILIA W KÓRNIKU
- FILIA W MUROWANEJ GOŚLINIE
- FILIA W POBIEDZISKACH
- FILIA W STĘSZEWIE
- FP SPOMAX S.A.
- FRESENIUS NEPHROCARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A.
- GCI Sp. z o.o.
- Geotermia Czarnków Sp. z o. o.
- GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY SZPITAL KLINICZNY IM. HELIODORA ŚWIĘCICKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
- GIZAŁKI
- Gminna Biblioteka w Rokietnicy im. Marii Konopnickiej
- Gminna Spółka Komunalna Sp. z o.o
- Gminna Spółka Komunalna w Dobrzycy Sp. z o.o. (dawn. ZAKŁAD KOMUNALNY GMINY DOBRZYCA)
- Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie
- Gminne Centrum Kultury w Poniecu
- Gminne Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o.
- Gminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o.
- Gminny Ośrodek Kultury "Wozownia"
- Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dominowie
- Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie
- Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu
- Gminny Ośrodek Kultury w Jastrowie
- Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki
- Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbinku
- Gminny Ośrodek Kultury w Wijewie
- Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o.
- Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o.
- GNIEZNO
- GNIEZNO
- GODZIESZE WIELKIE
- GOLINA
- GOŁAŃCZ
- GOŁUCHÓW
- Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o.
- GOSTYŃ
- GRABÓW NAD PROSNĄ
- GRANOWO
- GRANQVISTS MANUFACTURING Sp. z o.o. (archiwalne)
- GRODZIEC
- GRODZISK WIELKOPOLSKI
- GRZEGORZEW
- GUARDIAN CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- H. CEGIELSKI - POZNAŃ S.A.
- HALLUXMED CHIRURGIA STOPY KOLANA ZBIGNIEW JACKOWIAK
- HELPMED LUBOŃ NORBERT SPYCHALSKI
- Hodowla Zarodowa Zwierząt "Żołędnica" Sp. z o.o.
- HOLAGRA Sp. z o.o.
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KROTOSZYNIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. PIOTRA SKARGI W SZAMOTUŁACH
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W PILE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W ZŁOTOWIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. OSKARA KOLBERGA W KOŚCIANIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO W JASTROWIU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ST. STASZICA W PLESZEWIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. BARBARY W CHODZIEŻY
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KONINIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W TURKU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE PRZY SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI
- I-KAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZŁOTOWIE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W KONINIE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA STANIEWSKIEGO W SWARZĘDZU
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE Z ODDZIAŁAMI ZORGANIZOWANYMI W ZAKŁADZIE OPIEKI ZDROWOTNEJ
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CHODZIEŻY
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KOŚCIANIE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PILE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PLESZEWIE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W WĄGROWCU
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE WE WRZEŚNI
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KONINIE
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ZŁOTOWIE
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PILE
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SWARZĘDZU
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JANA III SOBIESKIEGO W GNIEŹNIE
- INKARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- INWEST-PARK Sp. z o.o.
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FRYDERYKA CHOPINA
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP.
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W KALISZU
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA KAZIMIERZA KURPIŃSKIEGO
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE W GNIEŹNIE
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
- IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA
- Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
- JACEK SPICHALSKI NIEPUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CHIRURGIA ENDOSKOPOWA "ENDOMEDICAL"; LUMEDICA
- JARACZEWO
- JAROCIN
- Jarocin - Sport Sp. z o.o.
- Jarocińska Agencja Rozwoju Sp. z o.o.
- Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.
- Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
- JASTROWIE
- JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3293
- JERZY SZCZESIAK "NZOZ KLINIKA GRUNWALDZKA"
- JUTROSIN
- KACZORY
- Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.
- Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
- Kalisz
- KAMIENIEC
- KATEDRALNA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W POZNANIU
- KATOLICKA PUBLICZNA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŚREMIE
- KATOLICKA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŚREMIE
- KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY W TRZCIANCE
- KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W POZNANIU
- KATOLICKIE PUBLICZNE AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŚREMIE
- KAWĘCZYN
- KAZIMIERZ BISKUPI
- KAŹMIERZ
- KĘPNO
- KISZKOWO
- KKS Lech Poznań S.A.
- KLECZEW
- KLESZCZEWO
- KŁECKO
- KŁODAWA
- KOBYLA GÓRA
- KOBYLIN
- KOLEGIUM PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH W POZNANIU
- Kolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
- KOŁACZKOWO
- KOŁO
- KOŁO
- Koło Łowieckie 101 „Bura Chata”
- Koło Łowieckie 104 „Ptaszkowo”
- Komenda Miejska Policji w Kaliszu
- Komenda Miejska Policji w Koninie
- Komenda Miejska Policji w Lesznie
- Komenda Miejska Policji w Poznaniu
- Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży
- Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
- Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie
- Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu
- Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim
- Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie
- Komenda Powiatowa Policji w Kępnie
- Komenda Powiatowa Policji w Kole
- Komenda Powiatowa Policji w Kościanie
- Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie
- Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie
- Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu
- Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
- Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
- Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
- Komenda Powiatowa Policji w Pile
- Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
- Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu
- Komenda Powiatowa Policji w Słupcy
- Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach
- Komenda Powiatowa Policji w Śremie
- Komenda Powiatowa Policji w Środzie Wielkopolskiej
- Komenda Powiatowa Policji w Turku
- Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu
- Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie
- Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
- Komenda Powiatowa Policji we Wrześni
- Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
- KOMORNIKI
- Komunalny Zakład Budżetowy w Jaraczewie
- Komunalny Zakład Użyteczności Publicznej w Krajence
- Konin
- Koniński Klub Piłkarstwa Kobiecego Medyk
- KONSYLIUM SARNA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
- KOSTRZYN
- KOŚCIAN
- KOŚCIAN
- KOŚCIELEC
- KOTLIN
- KOŹMIN WIELKOPOLSKI
- KOŹMINEK
- KÓRNIK
- KRAJENKA
- KRAMSK
- KRASZEWICE
- KROBIA
- KROTOSZYN
- KRZEMIENIEWO
- KRZYKOSY
- KRZYMÓW
- KRZYWIŃ
- KRZYŻ WIELKOPOLSKI
- KSIĄŻ WIELKOPOLSKI
- KSIĄŻNICA PEDAGOGICZNA IM.ALFONSA PARCZEWSKIEGO W KALISZU FILIA W KROTOSZYNIE
- KSIĄŻNICA PEDAGOGICZNA IM.ALFONSA PARCZEWSKIEGO W KALISZU FILIA W OSTROWIE WLKP.
- KSIĄŻNICA PEDAGOGICZNA IM.ALFONSA PARCZEWSKIEGO W KALISZU FILIA W OSTRZESZOWIE
- KSIĄŻNICA PEDAGOGICZNA IM.ALFONSA PARCZEWSKIEGO W KALISZU FILIA W PLESZEWIE
- Kuratorium Oświaty w Poznaniu
- KUŚLIN
- Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. (archiwalne)
- KWILCZ
- LARYNGOLOGIA I APARATY SŁUCHOWE S.C. ANDRZEJ STEFANIAK, GRAŻYNA WOJCIECHOWSKA-STEFANIAK
- LASER LENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- LĄDEK
- Leszczyńskie Centrum Biznesu sp. z o.o.
- LESZCZYŃSKIE CENTRUM MEDYCZNE VENTRICULUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Leszno
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE IM. WINCENTEGO WITOSA W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W STRZAŁKOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE NR 3 W JAROCINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH IM. JANA PAWŁA II W ZŁOTOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KLECZEWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ W KÓRNIKU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SOMPOLNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W MIĘDZYCHODZIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAJETANA MORAWSKIEGO W KRZYWINIU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA KURPIŃSKIEGO WE WŁOSZAKOWICACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO W SŁUPCY
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MICHAŁA KOSMOWSKIEGO W TRZEMESZNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PUSZCZYKOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚRODZIE WLKP.
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W TARNOWIE PODGÓRNYM
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PRZEMYSŁAWA II W ROGOŹNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMKA STRZAŁKOWSKIEGO W SUCHYM LESIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W TRZCIANCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA GARCZYŃSKIEGO W ZBĄSZYNIU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W ODOLANOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZIEMI KROBSKIEJ W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W KROBI
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.PRYMASA TYSIĄCLECIA KS. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W OPALENICY
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŁOBŻENICY
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W PIŁCE SIATKOWEJ W PILE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IM. T. KOŚCIUSZKI W JAROCINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 W JAROCINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I - AKADEMICKIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W KĘPNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR II W KĘPNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WLKP.
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PRZY ZS RCKU W KOŚCIELCU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PRZY ZSE-A W KOLE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PRZY ZST W KOLE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR URSZULANEK SJK W PNIEWACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE DLA MŁODZIEŻY SŁABOSŁYSZĄCEJ I NIESŁYSZĄCEJ
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE PRZY SP ZOZ MSW CENTRUM REHABILITACJI W GÓRZNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE W ANTONIEWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII IM. IRENY SENDLEROWEJ W BIAŁEJ
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BOJANOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BOLECHOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BORKU WLKP.
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GOŁAŃCZY
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W JASTROWIU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W JUTROSINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KACZKACH ŚREDNICH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KONIŃSKIM CENTRUM EDUKACYJNYM
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MIEJSKIEJ GÓRCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MOSINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W NIETĄŻKOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OPATÓWKU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OWIŃSKACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W RATAJACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ROKIETNICY
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SIERAKOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W POBIEDZISKACH LETNISKU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. ZIEMI POGORZELSKIEJ W POGORZELI
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W GRABONOGU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŻYCHLINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU
- LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. TADEUSZA KULISIEWICZA
- Lider Usług Komunalno-Samorządowych Sp. z o.o. (LUKS)
- LIPKA
- LIPNO
- LISKÓW
- LOKALNA AGENCJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO Sp. z o.o.
- Losir Spółka z o.o.
- Lotnisko Leszno sp. z o. o.
- LUBASZ
- LUBOŃ
- LWÓWEK
- ŁĘKA OPATOWSKA
- ŁOBŻENICA
- ŁUBOWO
- MALANÓW
- MANDALA BEAUTY CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- MARGONIN
- Margonin Invest Sp. z o.o.
- MARIA SOBALA
- Mariusz Grebieniow I. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej II. BUDOWA I NAJEM LOKALI UŻYTKOWYCH I MIESZKALNYCH
- Marszałek Województwa Wielkopolskiego
- MED - POLONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- MED-ALKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- MEDPROM AGNIESZKA BANASIEWICZ
- MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W KONINIE
- MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE IM. DR KAROLA MARCINKOWSKIEGO W GNIEŹNIE
- MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE IM. HANNY CHRZANOWSKIEJ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE IM. PCK W POZNANIU
- MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE W POZNANIU
- Meprozet Kościan S.A.
- MG Sport i Nieruchomości sp. z o.o.
- MIASTECZKO KRAJEŃSKIE
- MIEDZICHOWO
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Michalskiego w Chodzieży
- Miejska Energetyka Cieplna
- Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
- MIEJSKA GÓRKA
- Miejska Kanalizacja i Wodociągi Sp. z o. o.
- Miejska Spółka Komunalna AQUALIFT Sp. z o.o.
- Miejski Klub Sportowy Kalisz Sp. z o. o.
- Miejski Ośrodek Kultury im. Z. Herberta w Pabianicach
- Miejski Ośrodek Kultury w Czarnkowie
- Miejski Zakład Energetyki Cieplnej
- Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
- Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
- Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej i Dróg
- Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o.o.
- Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie
- Miejski Zakład Komunalny Sp. z o. o.
- Miejski Zakład Komunikacji
- Miejski Zakład Komunikacji S.A.
- Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.
- Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Krotoszynie
- Miejski Zakład Komunikacji w Koninie Sp. z o.o.
- Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.
- Miejski Zakład Usług Komunalnych
- Miejski Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Złotowie
- Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji
- Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji
- Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Złotowie
- Miejski Zakład Zieleni w Lesznie sp. z o. o.
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Konin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. (MPECWiK)
- Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A.
- Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu sp. z o.o.
- Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
- Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
- Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Koninie
- Miejskie Wodociągi i Kanalizacja
- Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o.
- Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
- Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie
- MIELESZYN
- MIEŚCISKO
- Międzychodzki Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji Sp. z o.o.
- Międzychodzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
- MIĘDZYCHÓD
- Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Spółka z o.o.
- Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W LESZNIE
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W ŚREMIE
- MIKSTAT
- MIŁOSŁAW
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY "ISKRA" W PILE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. JANUSZA KORCZAKA W CHODZIEŻY
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KALISZU
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY NR 2
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY NR 3
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY NR1
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W TRZCIANCE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII IM. KOMPANII GOŁANIECKIEJ W GOŁAŃCZY
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W CHODZIEŻY
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W BIAŁEJ
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W CEREKWICY NOWEJ
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W GNIEŹNIE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W KIJASZKOWIE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W KRAJENCE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W RADAWNICY
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. DR. JANUSZA KORCZAKA W JASTROWIU
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W ANTONIEWIE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W CEREKWICY NOWEJ
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W ŁOBŻENICY
- Modertrans Poznań sp. z o.o.
- MOSINA
- Mosińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
- MUROWANA GOŚLINA
- Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach
- Muzeum Archeologiczne w Poznaniu
- Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie
- Muzeum Narodowe w Poznaniu
- Muzeum Okręgowe im. Stanisława Staszica w Pile
- Muzeum Okręgowe w Koninie
- Muzeum Okręgowe w Lesznie
- Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej w Kaliszu
- Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy
- Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
- Muzeum Stanisława Staszica w Pile
- Muzeum Ziemi Kobylińskiej
- MYCIELIN
- Nadleśnictwo Antonin
- Nadleśnictwo Babki
- Nadleśnictwo Bolewice
- Nadleśnictwo Czerniejewo
- Nadleśnictwo Durowo
- Nadleśnictwo Gniezno
- Nadleśnictwo Grodziec
- Nadleśnictwo Grodzisk
- Nadleśnictwo Jarocin
- Nadleśnictwo Jastrowie
- Nadleśnictwo Kaczory
- Nadleśnictwo Kalisz z siedzibą w Szałe
- Nadleśnictwo Karczma Borowa
- Nadleśnictwo Konin
- Nadleśnictwo Konstantynowo
- Nadleśnictwo Kościan
- Nadleśnictwo Krotoszyn
- Nadleśnictwo Krucz
- Nadleśnictwo Krzyż
- Nadleśnictwo Lipka
- Nadleśnictwo Łopuchówko
- Nadleśnictwo Międzychód
- Nadleśnictwo Oborniki
- Nadleśnictwo Okonek
- Nadleśnictwo Piaski
- Nadleśnictwo Pniewy
- Nadleśnictwo Podanin
- Nadleśnictwo Potrzebowice
- Nadleśnictwo Przedborów
- Nadleśnictwo Sarbia
- Nadleśnictwo Sieraków
- Nadleśnictwo Taczanów
- Nadleśnictwo Trzcianka
- Nadleśnictwo Turek
- Nadleśnictwo Włoszakowice
- Nadleśnictwo Wolsztyn
- Nadleśnictwo Wronki
- Nadleśnictwo Zdrojowa Góra
- Nadleśnictwo Złotów
- NAFIS SPÓŁKA AKCYJNA
- NATALIA FISCHER NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "KLINIKA PROMIENISTA"
- NEKLA
- NIECHANOWO
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "KLINIKA PRO BONO" ANNA KATARZYNA HORNOWSKA-BANACH
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PORADNIE SPECJALISTYCZNE "ALMED" ALINA BUDZYŃSKA
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD SPECJALISTYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ ALFA-PIŁA DARIUSZ BRZÓSKA
- NOVA - Spółka z o.o. w Nowym Sączu
- NOWE MIASTO n. WARTĄ
- NOWE SKALMIERZYCE
- NOWY TOMYŚL
- OBORNIKI
- OBRZYCKO
- OBRZYCKO
- Odolanowski Zakład Komunalny sp. z o.o.
- ODOLANÓW
- OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W WĄGROWCU
- OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA BALETOWA IM. OLGI SŁAWSKIEJ-LIPCZYŃSKIEJ W POZNANIU
- OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. JADWIGI KALISZEWSKIEJ W POZNANIU
- OGRÓD JORDANOWSKI NR 2
- OKONEK
- Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu
- Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Poznaniu
- Okręgowy Urząd Górniczy w Poznaniu
- OKULUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- OLSZÓWKA
- OPALENICA
- OPATÓWEK
- ORCHOWO
- Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu
- ORT - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
- OSIECZNA
- OSIEK MAŁY
- OSTRORÓG
- OSTROWITE
- Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o.o.
- Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A.
- Ostrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
- OSTRÓW WIELKOPOLSKI
- OSTRÓW WIELKOPOLSKI
- OSTRZESZOWSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- OSTRZESZÓW
- Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Oponiarskiego "STOMIL" Sp. z o. o.
- OŚRODEK DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO
- OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W KALISZU
- OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W KONINIE
- OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W LESZNIE
- OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W POZNANIU
- Ośrodek Hodowli Zarodowej "Garzyn" Sp. z o.o.
- Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu
- Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywości Lokalnej
- Oświetlenie Uliczne i Drogowe, sp. z o.o.
- PAKOSŁAW
- PAŃSTWOWA BURSA SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH W POZNANIU
- PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO W GNIEŹNIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II ST. IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W KONINIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA IM. HENRYKA MELCERA W KALISZU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA IM. ROMANA MACIEJEWSKIEGO W LESZNIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. BRONISŁAWA ZIELIŃSKIEGO W WĄGROWCU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W OSTRZESZOWIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. IRENY PFEIFFER W WOLSZTYNIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. JÓZEFA ZEIDLERA W GOSTYNIU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W ZBĄSZYNIU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. WACŁAWA Z SZAMOTUŁ W SZAMOTUŁACH
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W JAROCINIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W KONINIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. ALEKSANDRA TANSMANA W KĘPNIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. FRYDERYKA CHOPINA W ZŁOTOWIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KOLE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. KS. DR JÓZEFA SURZYŃSKIEGO W KOŚCIANIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W TURKU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. WOJCIECHA KILARA W PLESZEWIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W KROTOSZYNIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ODOLANOWIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. W GNIEŹNIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. W KONINIE
- PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. PIOTRA POTWOROWSKIEGO W POZNANIU
- PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W KOŚCIELCU
- Paulina Stanek
- PBP KSIĄŻNICA PEDAGOGICZNA IM. A. PARCZEWSKIEGO W KALISZU FILIA W JAROCINIE
- PERZÓW
- PĘPOWO
- PIASKI
- Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
- PIŁA
- PIOTR KLEINA-SCHMIDT
- PKS Poznań S.A.
- Placówka Straży Granicznej w Kaliszu
- Placówka Straży Granicznej w Poznaniu-Ławicy im. Powstańców Wielkopolskich
- PLESZEW
- Pleszewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
- PNIEWY
- POBIEDZISKA
- POGORZELA
- POLICEALNA SZKOŁA NR 1 W SWARZĘDZU
- POLICEALNA SZKOŁA PRZYRODNICZA
- POLICEALNA SZKOŁA SŁUŻB SPOŁECZNYCH W ZŁOTOWIE
- POLICEALNA SZKOŁA ZAWODOWA NR 2
- POLICEALNE STUDIUM ANIMATORÓW KULTURY W KALISZU
- POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE DLA DOROSŁYCH
- POLIKLINIKA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I OKULISTYKI NZOZ MIECZYSŁAW PECOLD
- POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI-ZARZĄD OKRĘGOWY KALISZ
- POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI-ZARZĄD OKRĘGOWY KONIN
- POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI-ZARZĄD OKRĘGOWY LESZNO
- POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI-ZARZĄD OKRĘGOWY PIŁA
- POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI-ZARZĄD OKRĘGOWY POZNAŃ
- Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu "Radio Poznań" S.A.
- POŁAJEWO
- PONIEC
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W GNIEŹNIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W KOLE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W KOŚCIANIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W PILE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W PLESZEWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W WĄGROWCU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W WYRZYSKU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z AUTYZMEM
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1 W KALISZU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 2
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 3
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 4 POZNAŃ-PIĄTKOWO
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 5 POZNAŃ-STARE MIASTO
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 6
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 7
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 8
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W CZARNKOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W GOSTYNIU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W JAROCINIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W KĘPNIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W KŁECKU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W KROTOSZYNIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W KRZYŻU WLKP.
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W LESZNIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W LUBONIU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W LUBONIU FILIA W SUCHYM LESIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W LUBONIU FILIA W TARNOWIE PODGÓRNYM
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W MIĘDZYCHODZIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W OBORNIKACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W PUSZCZYKOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W RAWICZU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ROGOŹNIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W SŁUPCY
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W SWARZĘDZU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W SZAMOTUŁACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ŚREMIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W TRZCIANCE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W TURKU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA WE WRONKACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA WE WRZEŚNI
- PORADNIA SPECJALISTYCZNA WAD MOWY I SŁUCHU W PILE
- Port Lotniczy Poznań-Ławica sp. z o.o.
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W ZŁOTOWIE
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W OPATÓWKU
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W RYDZYNIE
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ŚLESINIE
- POWIATOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA WE WRZEŚNI
- POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI - CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W PILE
- POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI W PILE
- POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ
- POWIATOWE OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W ZŁOTOWIE
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Kalisza
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Konina
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Leszna
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla powiatu poznańskiego
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Chodzieży
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Czarnkowie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gnieźnie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gostyniu
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Grodzisku Wlkp.
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Jarocinie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Kaliszu
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Kępnie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Kole
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Koninie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Kościanie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Krotoszynie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Lesznie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Międzychodzie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Nowym Tomyślu
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Obornikach
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Ostrowie Wlkp.
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Ostrzeszowie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pile
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pleszewie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Rawiczu
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Słupcy
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Szamotułach
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Śremie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Środzie Wlkp.
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Turku
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wągrowcu
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wolsztynie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Złotowie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego we Wrześni
- POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY
- POWIATOWY ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W SZAMOTUŁACH
- POWIDZ
- Poznań
- Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. (archiwalne)
- POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO
- POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. NR 2 IM. T.SZELIGOWSKIEGO
- POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA IM.MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA
- POZNAŃSKA SZKOŁA CHÓRALNA JERZEGO KURCZEWSKIEGO
- Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych sp. z o.o.
- POZNAŃSKI OŚRODEK SPECJALISTYCZNYCH USŁUG MEDYCZNYCH
- POZNAŃSKIE CENTRUM EDUKACJI USTAWICZNEJ I PRAKTYCZNEJ
- POZNAŃSKIE CENTRUM OTOLARYNGOLOGII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o. o.
- Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
- PPHU "Grandel" Sp. z.o.o.
- PPZ "Trzemeszno" Sp. z o.o.
- Projekt Kępno Sp. z o.o.
- Prokuratura Okręgowa w Koninie
- Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim
- Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
- Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald w Poznaniu
- Prokuratura Rejonowa Poznań-Nowe Miasto w Poznaniu
- Prokuratura Rejonowa Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
- Prokuratura Rejonowa Poznań-Wilda w Poznaniu
- Prokuratura Rejonowa w Chodzieży
- Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie
- Prokuratura Rejonowa w Gostyniu
- Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Wielkopolskim
- Prokuratura Rejonowa w Jarocinie
- Prokuratura Rejonowa w Kaliszu
- Prokuratura Rejonowa w Kępnie
- Prokuratura Rejonowa w Kole
- Prokuratura Rejonowa w Koninie
- Prokuratura Rejonowa w Kościanie
- Prokuratura Rejonowa w Krotoszynie
- Prokuratura Rejonowa w Lesznie
- Prokuratura Rejonowa w Nowym Tomyślu
- Prokuratura Rejonowa w Obornikach
- Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wielkopolskim
- Prokuratura Rejonowa w Ostrzeszowie
- Prokuratura Rejonowa w Pile
- Prokuratura Rejonowa w Pleszewie
- Prokuratura Rejonowa w Rawiczu
- Prokuratura Rejonowa w Słupcy
- Prokuratura Rejonowa w Szamotułach
- Prokuratura Rejonowa w Śremie
- Prokuratura Rejonowa w Środzie Wielkopolskiej
- Prokuratura Rejonowa w Trzciance
- Prokuratura Rejonowa w Turku
- Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu
- Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie
- Prokuratura Rejonowa w Złotowie
- Prokuratura Rejonowa we Wrześni
- PRYWATNA LECZNICA CERTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- PRZEDECZ
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Krotoszynie
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rychwale Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej spółka z o. o.
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Wolsztynie
- Przedsiębiorstwo Komunalne „NOTEĆ” Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. we Wronkach
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A.
- Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane Gałopol Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Transportowe "Translub" Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Turystyczno - Handlowo - Usługowe "KONIN" Sp. z o.o. w Koninie
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "Kom-Lub" Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki sp. z o. o.
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Mosinie
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych we Wrześni Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Koninie
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wyrzysku Sp. z o.o.
- Przemęckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
- PRZEMĘT
- PRZYCHODNIA ONKOLOGICZNA "ONKO-MED" A&M RUSIN SPÓŁKA JAWNA
- PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "CENTRUM MEDYCZNE" MARIA LEŚNICZAK I IWONA ZYS S.C.
- PRZYGODZICE
- Przykładowa instytucja
- PRZYKONA
- PSSE w Chodzieży
- PSSE w Czarnkowie
- PSSE w Gnieźnie
- PSSE w Gostyniu
- PSSE w Grodzisku Wielkopolskim
- PSSE w Jarocinie
- PSSE w Kaliszu
- PSSE w Kępnie
- PSSE w Kole
- PSSE w Koninie
- PSSE w Kościanie
- PSSE w Krotoszynie
- PSSE w Lesznie
- PSSE w Międzychodzie
- PSSE w Nowym Tomyślu
- PSSE w Obornikach
- PSSE w Ostrowie Wielkopolskim
- PSSE w Ostrzeszowie
- PSSE w Pile
- PSSE w Pleszewie
- PSSE w Poznaniu
- PSSE w Rawiczu
- PSSE w Słupcy
- PSSE w Szamotułach
- PSSE w Śremie
- PSSE w Środzie Wielkopolskiej
- PSSE w Turku
- PSSE w Wągrowcu
- PSSE w Wolsztynie
- PSSE w Złotowie
- PSSE we Wrześni
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA KSIĄŻNICA PEDAGOGICZNA IM. A. PARCZEWSKIEGO W KALISZU
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA KSIĄŻNICA PEDAGOGICZNA IM. A. PARCZEWSKIEGO W KALISZU FILIA W KĘPNIE
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W KONINIE
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W PILE
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W GNIEŹNIE
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W MIĘDZYCHODZIE
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W NOWYM TOMYŚLU
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W OBORNIKACH
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W SWARZĘDZU
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W SZAMOTUŁACH
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W ŚREMIE
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W ŚRODZIE WLKP.
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA W WOLSZTYNIE
- PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU FILIA WE WRZEŚNI
- PUBLICZNA BILBIOTEKA PEDAGOGICZNA W LESZNIE
- PUBLICZNA SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W POZNANIU IM. BŁ. PIĄTKI POZNAŃSKIEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA COGITO
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA FILIALNA W OPORÓWKU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA BRZECHWY W JĘDRZEJEWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII DĄBROWSKIEJ W MIŁKOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM PPŁK. ZDZISŁAWA ORŁOWSKIEGO W LUBASZU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WÓLCE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA PONIKIEWSKIEGO W NOWYM BELĘCINIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. DR BOLESŁAWA DOMAŃSKIEGO W ZAKRZEWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. MAKSYMILIANA GROCHOWSKIEGO W GŁUBCZYNIE W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W GŁUBCZYNIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW POLSKOŚCI W STAREJ WIŚNEIWCE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PAWŁOWICACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TWÓRCÓW LUDOWYCH W KUCZKOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W KRAJENCE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA WYCHOWAWCÓW IM. BŁ. NATALII TUŁASIEWICZ W POZNANIU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 W POZNANIU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM.ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DROBNINIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KRUCZU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚREMIE IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWASTOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
- PUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA "PASCAL" W LESZNIE
- PUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA FLORYSTYKI "ŻAK" W KONINIE
- PUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA KOSMETYCZNA "ŻAK" W KONINIE
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMKA STRZAŁKOWSKIEGO W POZNANIU
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA WYCHOWAWCÓW IM. KARDYNAŁA AUGUSTA HLONDA W POZNANIU
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE KSW IM. BŁ. NATALII TUŁASIEWICZ W POZNANIU
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR SALEZJANEK IM. PIĄTKI POZNAŃSKIEJ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU
- PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. BŁ.PIĄTKI POZNAŃSKIEJ
- PUBLICZNE STUDIUM INFORMATYKI
- PUK Sp. z o.o.
- PUNKT FILIALNY W PODRZEWIU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DUSZNIKACH
- PUP w Chodzieży
- PUP w Czarnkowie
- PUP w Gnieźnie
- PUP w Gostyniu
- PUP w Grodzisku Wielkopolskim
- PUP w Jarocinie
- PUP w Kaliszu
- PUP w Kępnie
- PUP w Kole
- PUP w Koninie
- PUP w Kościanie
- PUP w Krotoszynie
- PUP w Lesznie
- PUP w Międzychodzie
- PUP w Nowym Tomyślu
- PUP w Obornikach
- PUP w Ostrowie Wielkopolskim
- PUP w Ostrzeszowie
- PUP w Pile
- PUP w Pleszewie
- PUP w Poznaniu
- PUP w Rawiczu
- PUP w Słupcy
- PUP w Szamotułach
- PUP w Śremie
- PUP w Środzie Wielkopolskiej
- PUP w Turku
- PUP w Wągrowcu
- PUP w Wolsztynie
- PUP w Złotowie
- PUP we Wrześni
- PUSZCZYKOWO
- PW Transkom Sp. z o.o.
- PYZDRY
- QR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- RAKONIEWICE
- RASZKÓW
- RAWICZ
- Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile
- Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu
- Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu
- Regionalna Izba Obrachunkowa w Poznaniu
- Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o.
- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu
- REHASPORT CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- REMONDIS AQUA TRZEMESZNO Sp. z o.o.
- Remondis Sanitech Poznań sp. z o.o.
- ROGOŹNO
- ROKIETNICA
- Rokietnicki Ośrodek Sportu Sp. z o.o.
- ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- ROZDRAŻEW
- RYCHTAL
- RYCHWAŁ
- RYCZYWÓŁ
- RYDZYNA
- Rydzyński Ośrodek Kultury
- RZGÓW
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ IMIENIA DOKTORA KAZIMIERZA HOŁOGI
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI CENTRUM REHABILITACJI W GÓRZNIE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KĘPNIE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOLE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYCHODZIE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W OBORNIKACH
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SŁUPCY
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SZAMOTUŁACH
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WOLSZTYNIE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W GOSTYNIU
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŚCIANIE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W TARNOWIE PODGÓRNYM
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. TADEUSZA KUTRZEBY W OTOCZNEJ
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W MARZENINIE
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W NOWYM FOLWARKU
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. 68 WRZESIŃSKIEGO PUŁKU PIECHOTY WE WRZEŚNI
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. DZIECI WRZESIŃSKICH WE WRZEŚNI
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 WE WRZEŚNI
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II WE WRZEŚNI
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHWALIBOGOWIE
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRNYCH GRĄDACH
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KACZANOWIE
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W LISEWIE
- Samorządowe Kolegium Odwoławcze Konin
- Samorządowe Kolegium Odwoławcze Piła
- Samorządowe Kolegium Odwoławcze Poznań
- Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Kaliszu
- Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Lesznie
- Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych sp. z o. o.
- Samorządowy Ośrodek Kultury w Święciechowie
- Sąd Apelacyjny w Poznaniu
- Sąd Okręgowy w Kaliszu
- Sąd Okręgowy w Koninie
- Sąd Okręgowy w Poznaniu
- Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
- Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
- Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
- Sąd Rejonowy w Chodzieży
- Sąd Rejonowy w Gnieźnie
- Sąd Rejonowy w Gostyniu
- Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim
- Sąd Rejonowy w Jarocinie
- Sąd Rejonowy w Kaliszu
- Sąd Rejonowy w Kępnie
- Sąd Rejonowy w Kole
- Sąd Rejonowy w Koninie
- Sąd Rejonowy w Kościanie
- Sąd Rejonowy w Krotoszynie
- Sąd Rejonowy w Lesznie
- Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu
- Sąd Rejonowy w Obornikach
- Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
- Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie
- Sąd Rejonowy w Pile
- Sąd Rejonowy w Pleszewie
- Sąd Rejonowy w Rawiczu
- Sąd Rejonowy w Słupcy
- Sąd Rejonowy w Szamotułach
- Sąd Rejonowy w Śremie
- Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej
- Sąd Rejonowy w Trzciance
- Sąd Rejonowy w Turku
- Sąd Rejonowy w Wągrowcu
- Sąd Rejonowy w Wolsztynie
- Sąd Rejonowy w Złotowie
- Sąd Rejonowy we Wrześni
- SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE
- SEZONOWE SZKOLNE - SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE
- SIEDLEC
- SIERAKÓW
- SIEROSZEWICE
- SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
- SKOKI
- SKULSK
- SŁUPCA
- SŁUPCA
- SOLUMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- SOMPOLNO
- SOŚNIE
- Sp Legal Sp. z o.o.
- SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. HM. ZYGMUNTA IMBIEROWICZA W KŁECKU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W WĄGROWCU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W JASTROWIU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W KOLE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM.MARII GRZEGORZEWSKIEJ W PILE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR1
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ IM. ZBIGNIEWA TYLEWICZA
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH IM. JÓZEFA SIKORSKIEGO W POZNANIU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIEWIDOMYCH IM. SYNÓW PUŁKU W OWIŃSKACH
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W BORZĘCICZKACH
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W KONINIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W MOSINIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W TURKU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KONARZEWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ - SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W SŁUPCY
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W SŁUPCY
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. PIOTRA JANASZKA W RYCHWALE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM.FRANCISZKA RATAJCZAKA W RYDZYNIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA W KALISZU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 IM. PLUTONU GŁUCHONIEMYCH AK W KALISZU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR2
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W MIĘDZYCHODZIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W ZBĄSZYNIU
- Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa ,,KZN-Wielkopolska" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa "KZN-Zachodni" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sport Pleszew Sp. z o.o.
- SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
- SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO
- SPORTOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA NOWAKA
- SPÓŁKA JAWNA "ESKULAP" JAROSŁAW DŁUGOSZ, PIOTR KLEINA-SCHMIDT
- Spółka Lekarska "ARS MEDICA" Sp. z o.o.
- Spółka Wodno-Ściekowa GWDA
- Stadnina Koni "Iwno" Sp. z o.o.
- Stadnina Koni "Pępowo" Sp. z o.o.
- Stadnina Koni "Racot" Sp. z o.o.
- Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.
- STAREMIASTO
- Starostwo Powiatowe w Chodzieży
- Starostwo Powiatowe w Czarnkowie
- Starostwo Powiatowe w Gnieźnie
- Starostwo Powiatowe w Gostyniu
- Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim
- Starostwo Powiatowe w Jarocinie
- Starostwo Powiatowe w Kaliszu
- Starostwo Powiatowe w Kępnie
- Starostwo Powiatowe w Kole
- Starostwo Powiatowe w Koninie
- Starostwo Powiatowe w Kościanie
- Starostwo Powiatowe w Krotoszynie
- Starostwo Powiatowe w Lesznie
- Starostwo Powiatowe w Międzychodzie
- Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu
- Starostwo Powiatowe w Obornikach
- Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
- Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
- Starostwo Powiatowe w Pile
- Starostwo Powiatowe w Pleszewie
- Starostwo Powiatowe w Poznaniu
- Starostwo Powiatowe w Rawiczu
- Starostwo Powiatowe w Słupcy
- Starostwo Powiatowe w Szamotułach
- Starostwo Powiatowe w Śremie
- Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej
- Starostwo Powiatowe w Turku
- Starostwo Powiatowe w Wągrowcu
- Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
- Starostwo Powiatowe w Złotowie
- Starostwo Powiatowe we Wrześni
- STAWISZYN
- STĘSZEW
- Stomil-Poznań S.A.
- STRZAŁKOWO
- SUCHY LAS
- SULMIERZYCE (woj. wielkopolskie)
- SWARZĘDZ
- SZAMOCIN
- SZAMOTUŁY
- SZCZYTNIKI
- SZKOLA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA JANIKA W KOSZUTACH
- SZKOLA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W JEZIERZYCACH KOŚCIELNYCH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE "SARENKA" W KOBYLNICY
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE MORENA
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE NR 1
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE NR 2 W JAROCINIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE NR 3
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE NR 4 W JAROCINIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE SEZONOWE W BIAŁOBŁOTACH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE SEZONOWE W GIZAŁKACH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE SEZONOWE W TOMICACH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W KONINIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W KROTOSZYNIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W LUBINIU
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W LUDWIKOWIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W ŁAGOWIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W NEKIELCE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W SOŚNICY
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W WITASZYCACH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W ZANIEMYŚLU
- SZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W POZNANIU
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA IM. KAJETANA MORAWSKIEGO W KRZYWINIU
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA NR 1 W LESZNIE
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA NR 2 W LESZNIE
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA NR 3 W LESZNIE
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA NR 4 W LESZNIE
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA NR 5 W LESZNIE
- SZKOŁA BRANŻOWA II STOPNIA
- SZKOŁA FILIALNA
- SZKOŁA FILIALNA
- SZKOŁA FILIALNA
- SZKOŁA FILIALNA IM PAWŁA GRZENDY W PODRÓŻNEJ
- SZKOŁA FILIALNA W ADAMOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W STARYM WIDZIMIU
- SZKOŁA FILIALNA W BOGDAJU
- SZKOŁA FILIALNA W DĄBROWIE
- SZKOŁA FILIALNA W DZIELICACH
- SZKOŁA FILIALNA W GRĘBOWIE
- SZKOŁA FILIALNA W GRUDZIELCU
- SZKOŁA FILIALNA W KOKORZYNIE
- SZKOŁA FILIALNA W KORYTNICY
- SZKOŁA FILIALNA W STAREJ DĄBROWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WRONIAWACH
- SZKOŁA FILIALNA W TŁOKACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WOLSZTYNIE
- SZKOŁA FILIALNA W TRZEBAWIU
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA
- SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA
- SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA
- SZKOŁA PODSTAWOWA "POD LIPAMI" W KROSINKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA EDU-XXI W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W GOLĘCZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA FILIALNA W SUŁKOWICACH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ZIEMI BISKUPIAŃSKIEJ W STAREJ KROBI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM . MIKOŁAJA KOPERNIKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM ADAMA MICKIEWICZA W BARŁOGACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM ADAMA MICKIEWICZA W POGORZELI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM ADAMA MICKIEWICZA W ŻERKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W DOMINOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W LIPINACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W TOKARACH PIERWSZYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANUSZA KORCZAKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANUSZA KORCZAKA W HUCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM KRÓLA STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM KS. JANA TWARDOWSKIEGO W DOBIESZCZYŹNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII DĄBROWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII KOWNACKIEJ W SKÓRCE W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W SKÓRCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM MICHAŁA OKURZAŁEGO W ZAGÓROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM POLSKICH SPORTOWCÓW W TARCHAŁACH WIELKICH SZKOŁA FILIALNA W GORZYCACH MAŁYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W MURZYNOWIE KOŚCIELNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM ŚW JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM TONY HALIKA WE WRZACEJ WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 15.PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH W KROŚNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 17 PUŁKU UŁANÓW WIELKOPOLSKICH W GONIEMBICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 17 PUŁKU UŁANÓW WIELKOPOLSKICH W RYDZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA CHODYŃSKIEGO W CEKOWIE-KOLONII
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W BUDZISZEWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W CHEŁMNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W LUBINIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOMPOLNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W SZYSZYŃSKICH HOLENDRACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W WAPNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZAW RUCHOCICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA WODZICZKI W ROGALINKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI BARTOL W CHOJNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W KĄKOLEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA MIELĘCKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA ZALEWSKIEGO W ŚWINKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONINY WOŹNEJ W PRZYPROSTYNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA I ARMII KRAJOWEJ W RASZKOWIE Z SIEDZIBĄ W POGRZYBOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W BOLEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W CHOMĘCICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W GUŁTOWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W KARNISZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W KUCHARKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W MURZYNOWIE LEŚNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W NOWEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W PRZEŹMIEROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W RYCHWALE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W SŁAWOSZEWIE Z SIEDZIBĄ W PARZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W STAREJ PRZYSIECE DRUGIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W STAREJ PRZYSIECE DRUGIEJ SZKOŁA FILIALNA W WONIEŚCIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W KACZKOWIE Z SIEDZIBĄ W ROJĘCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W TURSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ASTRID LINDGREN W DĄBROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO W KICINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BISKUPA MICHAŁA KOZALA W KOBIERNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BISKUPA ROMANA ANDRZEJEWSKIEGO W MORZYCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W BOJANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W SZELEJEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BUKOWSKICH W BUKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO W TACZANOWIE DRUGIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW POWSTANIA STYCZNIOWEGO W DOBROSOŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W CIELCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W CZEMPINIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W CZEMPINIU SZKOŁA FILIALNA W BOROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 R. W CIENINIE KOŚCIELNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 R. W TRZEMŻALU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WYZWOLENIA ZIEMI WAŁECKIEJ W SKRZATUSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W ŁUBOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W CHMIELINKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W CHRUSTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. "INKA" W BIEGANINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DR LECHA SIUDY W SZEWCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DR WANDY BŁEŃSKIEJ W NIEPRUSZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W KUNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EDWARDA TOMIŃSKIEGO W BUCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EMILII SCZANIECKIEJ W KONARZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EMILII SCZANIECKIEJ W LWÓWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W MIKSTACIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRANCISZKA JUJKI W KĘBŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRANCISZKA ŁAKIŃSKIEGO W ŁAZISKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRANCISZKA MICKIEWICZA W ROŻNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRYDERYKA CHOPINA W STRZYŻEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. A. A. KOSIŃSKIEGO W TARGOWEJ GÓRCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W BODZYNIEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W IŁÓWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. J. H. DĄBROWSKIEGO W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. J. WYBICKIEGO W MANIECZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. J.H. DĄBROWSKIEGO W SŁUPI WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W STARKÓWCU PIĄTKOWSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA BEMA W STARYM MIEŚCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA DOWBORA MUŚNICKIEGO W LUSOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. STEFANA ROWECKIEGO "GROTA" W KOZIEGŁOWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W JAROSZEWICACH GRODZIECKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN.DYW. STEFANA ROWECKIEGO "GROTA" W ŻYTOWIECKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN.DYW. TADEUSZA KUTRZEBY W DRAWSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GUSTAWA EUGENIUSZA POTWOROWSKIEGO W GOLI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HANSA CHRISTIANA ANDERSENA W BOLECHOWIE-OSIEDLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HELENY GIEBUROWSKIEJ W GŁUCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HELENY MOSZCZEŃSKIEJ W GOLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W DZIERŻĄŻNIE WIELKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KONARZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ŁOMNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PONĘTOWIE GÓRNYM DRUGIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SKULSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STRZELCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SULĘCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WĄSOSZACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SUCHARSKIEGO W KOŚCIELNEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HRABIEGO WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO W NOCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HYMNU NARODOWEGO W BRODNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IDEI OLIMPIJSKIEJ W SOKOŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W GARKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IGNACEGO MIELŻYŃSKIEGO W CHOBIENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY KOSMOWSKIEJ W KOTUNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY SENDLEROWEJ W MYCIELINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IZABELI Z CZARTORYSKICH DZIAŁYŃSKIEJ W GOŁUCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BOGUMIŁA SOKOŁOWSKIEGO W CZESZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W BRZEŹNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W GRABOWIE KRÓLEWSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W LUTOGNIEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W MASŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W PAPROTNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W RADAWNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W ROKIETNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W ŚWIBIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W PIĘCZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA III SOBIESKIEGO W ZBIERSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA OSTROROGA W OSTROROGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II I GEN. KAZIMIERZA GLABISZA W ODOLANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W BENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W BOGUSZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W BUKOWNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W CHEŁMCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DĄBIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DĄBROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KACZKACH ŚREDNICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KAZIMIERZU BISKUPIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KOWALEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W LIPCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MIKORZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MŁODOJEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MŁYNKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MOCHACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ORZECHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PĘPOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PIGŁOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PIŁCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SIEMOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W STAREJ KAKAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SYCYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SZCZODRZYKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŚWIĘTNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WILCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZASUTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZIMNOWODZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŻYDOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA WÓJKIEWICZA W RADZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W PIOTRKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W BOGUSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W CERADZU KOŚCIELNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ŁĄKIEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SIERAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SOKÓŁKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SULĘCINKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SZCZEPIDLE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ZBRUDZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W DALESZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W HANULINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W OPATÓWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W SŁODKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA CHOCISZEWSKIEGO W CHEŁŚCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA GIBOWSKIEGO W GRZEBIENISKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO W OBJEZIERZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA MEHOFFERA W CHLEBOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA NOJI W PĘCKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W CZERWONAKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W LISKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W OWIŃSKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W PARKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA W GAJU MAŁYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA W KOBYLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GOLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY W CHYNOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY W KUŹNICY GRABOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STOBNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WYSOKIEJ SZKOŁA FILIALNA W CZAJCZU IM. JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WYSOKIEJ SZKOŁA FILIALNA W MOŚCISKACH IM. WACŁAWA POPIELA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA KURPIŃSKIEGO WE WŁOSZAKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W LUDOMACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W DĄBRÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W LUSÓWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W ŁUKOMIU I
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA JANICKIEGO W CIENINIE ZABORNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KMDRA BOLESŁAWA ROMANOWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMPANII WILKOWSKIEJ POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WILKOWIE POLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W LUBOSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W ŚMIGLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOPANICKIEJ DRUŻYNY POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BIAŁEJ PANIEŃSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W CISEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W GIEWARTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KRÓLIKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KRUSZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W LUTOMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W NIEDŹWIEDZIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OSTROWĄŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W JEDLCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W JERZYKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W SOKOLNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W CIĄŻENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRZYSZTOFA ŻEGOCKIEGO W ROSTARZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. AUGUSTYNA KORDECKIEGO W IWANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JAKUBA WUJKA W SIENNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KWILENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W LUBSTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W ŻYDOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO WE WŁADYSŁAWOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. TEODORA KURPISZA W BUKÓWCU GÓRNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. ZDZISŁAWA PESZKOWSKIEGO W KRĄŻKOWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.JANA TWARDOWSKIEGO W GOLISZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.JÓZEFA RADOŃSKIEGO W SŁAWNIE ; 62-265 SŁAWNO; UL. GNIEŹNIEŃSKA 37
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA ARCYBISKUPA ANTONIEGO BARANIAKA W MCHACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W CHWALISZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEONA MASIAKOWSKIEGO W BIAŁĘŻYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEŚNIKÓW POLSKICH W ROSZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LOTNIKÓW POLSKICH W CZERMINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LUDWIKI JAKUBOWICZ W OSTROWITEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LUDWIKI WAWRZYŃSKIEJ Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W BISKUPICACH ZABARYCZNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. FALSKIEGO W KRASZEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO WE WRONCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARCINA ROŻKA W JABŁONNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARCINA ROŻKA W KASZCZORZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W ŻUKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W GRODŹCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KAŹMIERZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KUCHARACH KOŚCIELNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII I LECHA KACZYŃSKICH W CIESZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KILAR W KLESZCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BIAŁOBŁOTACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BRZEŹNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W DĄBROSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W DOPIEWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GŁĘBOKIEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOTLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KRZYCKU WIELKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KRZYKOSACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W LENARTOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŁĄKIEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W MIEJSKIEJ GÓRCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W NEKLI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W PRZYGODZICZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W RADOLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W SZAMOCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŚWIĘTEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W TURKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W WĄGROWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZAKRZEWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOWNACKIEJ W WYTOMYŚLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W KOKANINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W OLEŚNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W KAWĘCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PAKOSŁAWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PRZYJMIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ŚWIĘCIECHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MELCHIORA WAŃKOWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIECZYSŁAWA JAŁOWIECKIEGO W KAMIENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BABIAKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BIADKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BRALINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W CHRZYPSKU WIELKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DOBRZYCY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MARGONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PIOTROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SADLNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WYSOCKU MAŁYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WYSZYNACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY W SIEDLISKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIRY STANISŁAWSKIEJ-MEYSZTOWICZ W ŻDŻARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MISJONARZY OBLATÓW W OBRZE ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OBRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W LICHENIU STARYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W SIERAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W BRONISZEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GOŚCIEJEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. O. IGNACEGO CIEŚLAKA W DOBIEŻYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW KŁECKA W KŁECKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW TOBRUKU W TOMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚW. JANA PAWŁA II W GIZAŁKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH W KRAMSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ONUFREGO KOPCZYŃSKIEGO W CZERNIEJEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W MANIEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W POWIERCIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W PRZYGODZICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W RATYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAULINY I AUGUSTA WILKOŃSKICH W SIEKIERKACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIERWSZEJ KADROWEJ W MĄKOLNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIERWSZYCH PIASTÓW W GIECZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PŁK. PIL. WIKTORA PNIEWSKIEGO W DĘBNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLONII AMERYKAŃSKIEJ W GULCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKI NIEPODLEGŁEJ W RYCHNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W BARANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W DRĄŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W KOŚCIELCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W WIELICHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W DĘBNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KOWALEWIE OPACTWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIPMIJCZYKÓW W WOLI DROSZEWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH POETÓW W ŁUBNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH SPORTOWCÓW W TARCHAŁACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POR. STEFANA RYSMANNA W BRONIKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO W JANKOWIE ZALEŚNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO W KRUCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH W GROCHOWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918/1919 W ZDZIECHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH KĄKOLEWO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BASZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BUDZYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W DŁUGIEJ GOŚLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W DUSZNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W DZIEMBOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W FAŁKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W JANKOWIE PRZYGODZKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KISZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KONOJADZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KUCHARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŁEKNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŁOMNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W MIAŁACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W MIEDZICHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W MYJOMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W NIEPARCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W OBRZYCKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W OSIECZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PNIEWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W POSADOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PRZEMĘCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PYSZĄCEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W RADWANKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W RAKONIEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ROBAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ROSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SIEDLCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SKORASZEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W STARYM BOJANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W STRZAŁKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WIĘCKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WILKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ZIELONEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŻEGOCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WLKP. 1918/19 W ZDZIECHOWIE FILIA W MODLISZEWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ZIEMI OPALENICKIEJ W URBANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCZEJ KOMPANII KRZYWIŃSKIEJ W KRZYWINIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PROF. J. KOSTRZEWSKIEGO W WĘGLEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PROF. JÓZEFA ZWIERZYCKIEGO W KROBI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJACIÓŁ LASU W RYCHLIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJACIÓŁ ZIEMI W CEREKWICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PUŁKOWNIKA PILOTA STANISŁAWA JAKUBA SKARŻYŃSKIEGO W SKARŻYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. R. W. BERWIŃSKIEGO W ZANIEMYŚLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W BLIZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W ORPISZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SEBASTIANA FABIANA KLONOWICZA W SULMIERZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA W KAMIONKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA ALEKSANDRZAKA W MARCHWACZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA CIESIOŁKIEWICZA W ANIELEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA FENRYCHA W PUDLISZKACH Z KLASAMI INTEGRACYJNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W KARSZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W SIEDLIKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W STARYM WIDZIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA RATAJCZAKA W SZKARADOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W ŻELICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KAWNICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA CZARNIECKIEGO W BRZEŹNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA KARD. WYSZYŃSKIEGO W MIELESZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W PIEKARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STRAŻAKÓW POLSKICH W KOWALACH PAŃSKICH-KOLONII
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STRAŻY GRANICZNEJ II RZECZPOSPOLITEJ W ŚMIŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W ŁOPIENNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SZARYCH SZEREGÓW W DZIERZBINIE-KOLONII
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW JANA PAWŁA II W CHRZANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W CHODOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KACZORACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W NATALII
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W PACZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.ST.KOSTKI W ŁUBIANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIATOWEGO DNIA ROWERU W WITASZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W DRAWSKIM MŁYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KWILCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W OWIECZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŚLESINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA ŁOPUSZAŃSKIEGO W DĄBCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA ZAWADZKIEGO "ZOŚKI" W GRZEGORZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TEODOZJI KAZIMIERCZYK W TARNÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TONY HALIKA W KALISKACH Z SIEDZIBĄ W DĘBÓWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TONY'EGO HALIKA W GÓRZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. UNICEF W GRABOWIE NAD PROSNĄ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. UNII EUROPEJSKIEJ W TRĄBCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY MODLIBOWSKIEJ W SIKORZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIKTORA KAJI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO POLA W STAWISZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BOGUSŁAWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W CZERLEJNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W KSIĄŻU WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W MIŁOSŁAWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BARTKOWIAKA W JUTROSINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W TŁOKINI WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W BORKU WLKP.
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA LORKIEWICZA W ORCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA W KRZYŻANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA W LIPIEJ GÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA UMIŃSKIEGO W PRZEDCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJCIECHA Z BRUDZEWA W BRUDZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W LĄDKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W LIPNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZIEMI BISKUPIAŃSKIEJ W STAREJ KROBI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ALFREDA DELONGA W KUNACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ANDRZEJA I WŁADYSŁAWA NIEGOLEWSKICH W RUDNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARKADEGO FIEDLERA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARKADEGO FIEDLERA W CZAPURACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARKADEGO FIEDLERA W GOLINIE WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARKADEGO FIEDLERA W JANKOWIE DOLNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W SKARSZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BERNARDA CHRZANOWSKIEGO W WOJNOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.DYREKTORA NORBERTA PRZYBYLSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.EMILII SCZANIECKIEJ W MICHORZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.GEN.STANISŁAWA TACZAKA W WĄSOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.GEN.T.KUTRZEBY W BIERZWIENNEJ DŁUGIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W RZGOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.J.H.DĄBROWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA BRZECHWY W GOŚCIEJEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA BRZECHWY W GRABIENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W BYLICACH-KOLONII
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W JARZĄBKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W KAMIEŃCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W MROCZENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W PYZDRACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W TRZEBIENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W ŻYCHLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W DOLSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JÓZEFA JÓŹWIAKA W KOZIEGŁOWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JULIANA TUWIMA W ZŁOTKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W DASZEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W DŹWIERSZNIE MAŁYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KOBYLNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ŁOBŻENICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W SŁAWSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WOLI KSIĄŻĘCEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.JANA TWARDOWSKIEGO W KOLNICZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.LEONARDA ŚLIWIŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W BORUI KOŚCIELNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W GODZIESZACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W OSIECZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARSZ.E.ŚMIGŁEGO-RYDZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W IWNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W NIECHANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIKTORÓWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PODPUŁKOWNIKA DOKTORA BERNARDA ŚLIWIŃSKIEGO W PONIECU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POLSKICH NOBLISTÓW W CZACZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POR. TADEUSZA JANECZKO W SYPNIEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W MALANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WIRACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PPŁKA.WŁ KOWALSKIEGOW GOŁAŃCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PPOR. ALFREDA SOFKI W BIAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PREZYDENTA RP EDWARDA RACZYŃSKIEGO W ROGALINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W FANIANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA MAŃKOWSKIEGO W KOZARZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKAW BORZĘCICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA STASZICA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA STASZICA W SŁAWOSZEWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STEFANA CZARNIECKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW. JANA PAWŁA II W DĘBEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WANDY CHOTOMSKIEJ W KLECZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WITOLDA SZKUDLARKA W KISZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W SKALMIERZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W SKOKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA JANA NEPOMUCENA CHRZANA W GOSTYCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANA PAWŁA II W OCIĄŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANUSZA KORCZAKA W KOTOWIECKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANUSZA KORCZAKA W SOŚNIACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARII KONOPNICKIEJ W DROSZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ORŁA BIAŁEGO W BISKUPICACH OŁOBOCZNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ORŁA BIAŁEGO W GRANOWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW W NOWYCH SKALMIERZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA KATOLICKA NR 6 IM. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO W LUBONIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA MILENIUM IM. JANA PAWŁA II W POPOWIE KOSCIELNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 - AKADEMICKA W ŚRODZIE WLKP.
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM .TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NOWYM TOMYŚLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. "MARII KONOPNICKIEJ" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. 70 PUŁKU PIECHOTY W PLESZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA BORYSA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W RAWICZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KĘPNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W KOSTRZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. FRYDERYKA CHOPINA W SKÓRZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W OSTRZESZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA KILIŃSKIEGO W TRZEMESZNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W TARNOWIE PODGÓRNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA W KOMORNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W TRZCIANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W MUROWANEJ GOŚLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W WIELENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SŁUPCY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LESZNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ŚREMIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZALASEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KOŚCIANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KOLE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW.JANA PAWŁA II W KŁODAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TYTUSA DZIAŁYŃSKIEGO W KÓRNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TYTUSA I JANA DZIAŁYŃSKICH W PLEWISKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ZJAZDU GNIEŹNIEŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ZOFII URBANOWSKIEJ W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.ADAMA MICKIEWICZA W JASTROWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.H.SIENKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.STANISŁAWA STASZICA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.STANISŁAWA STASZICA W SWARZĘDZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IMIENIA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY W MIĘDZYCHODZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W JASTROWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W LUBONIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W MOSINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W POZNANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W WĄGROWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WOLSZTYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. CZARNEGO LEGIONU W GOSTYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ARKADEGO FIEDLERA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. POLSKICH NOBLISTÓW
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. "MIROSŁAWA FERICA" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. FLORIANA MARCINIAKA W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM.GEN.DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. GENERAŁA STEFANA ROWECKIEGO - "GROTA"
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. KSIĘCIA BOLESŁAWA POBOŻNEGO W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. PROF. ADAMA WODZICZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. WIELKOPOLSKIEJ BRYGADY KAWALERII
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKA W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. "STEFANA ROWIŃSKIEGO" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. WŁADYSŁAWA KOŚCIELNIAKA W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM NR 1 W GNIEŹNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KRÓLA STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. CYTADELOWCÓW POZNAŃSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM NR 2 W GNIEŹNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. JANA III SOBIESKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. SZARYCH SZEREGÓW W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918-1919 W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STEFANA SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. STANISŁAWA STASZICA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1W BORZĘCICZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KOLE Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI I SPORTOWYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ALEKSANDRA DOBY W ZALASEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. CYSTERSÓW WĄGROWIECKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. EDWARDA HR. RACZYŃSKIEGO W KOMORNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. GEN. TADEUSZA KUTRZEBY W GOSTYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W MUROWANEJ GOSLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W SKÓRZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ W TARNOWIE PODGÓRNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W WIELENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W JAROCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PLESZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W SWARZĘDZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W KĘPNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA W ŚREMIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. LOTNICTWA POLSKIEGO W WITKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII DĄBROWSKIEJ W OSTRZESZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W JASTROWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W PLEWISKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. OBROŃCÓW POLSKIEGO MORZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKI NIEPODLEGŁEJ W MIĘDZYCHODZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W TRZEMESZNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. RADY EUROPY W KOSTRZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TEOFILI Z DZIAŁYŃSKICH SZOŁDRSKIEJ-POTULICKIEJ W KÓRNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁ.BRONIEWSKIEGO W TRZCIANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KOŚCIANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WOJSKA POLSKIEGO W OBORNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.AUGUSTA HR.CIESZKOWSKIEGO W LUBONIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.BIAŁYCH GÓRNIKÓW W KŁODAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.JANUSZA KORCZAKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.KSIĘDZA MAJORA MATEUSZA ZABŁOCKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SPECJALNA W BORZĘCICZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SPECJALNA W KŁECKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SPECJALNA W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W JASTROWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MOSINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ROGOŹNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WOLSZTYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. MARII KONOPNICKIEJ W SZAMOTUŁACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. STEFANA BATOREGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. LEGIONÓW JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 IM. A.T. DZIAŁYŃSKIEGO W POZNANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. ELIGIUSZA KOR-WALCZAKA W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. GEN.JÓZEFA BEMA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. JANA PAWŁA II W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPECJALNYMI IM. BOHATERÓW MONTE CASINO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 IM. STEFANA CZARNECKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W RAWICZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ADAMA MICKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ADAMA MICKIEWICZA W OBORNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SŁUPCY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA BRZECHWY W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W JAROCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII CURIE SKŁODOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TRZCIANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WĄGROWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. POLSKICH NOBLISTÓW W SWARZĘDZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PLESZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ROGOŹNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. PRZEMYSŁA II W KĘPNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ŚWIĘTEGO WOJCIECHA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.FELIKSA SZOŁDRSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.ZBIGNIEWA HERBERTA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZŁOTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W GOSTYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. FELIKSA STAMMA W KOŚCIANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANA PAWŁA II W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI POMNIK TYSIĄCLECIA PAŃSTWA POLSKIEGO IM. MICHAŁA DRZYMAŁY W WOLSZTYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. WOJSKA POLSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. "KRÓLOWEJ JADWIGI" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GENERAŁA MIECZYSŁAWA SMORAWIŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GUSTAWA MORCINKA W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA BRZECHWY W SWARZĘDZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KOLE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. JÓZEFA REJDYCHA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARIANA KOSZEWSKIEGO W KOŚCIANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŚREMIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. PROF ADAMA WODZICZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. UNICEF W OBORNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAROCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W RAWICZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WOJSKA POLSKIEGO W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.ARMII POZNAŃ W POZNANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W TRZEMESZNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI W OKRĘGOWYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM W WITKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 IM. BOLESŁAWA CHROBREGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 IM. OKRĘTU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ POZNAŃ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46IM. MARII DĄBROWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. GENERAŁA OSWALDA FRANKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. "MIESZKA I" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ARKADEGO FIEDLERA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ARKADEGO FIEDLERA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DZIECI POLSKICH W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KAROLA KURPIŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KS. FRANCISZKA OLEJNICZAKA W GOSTYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. POLSKICH NOBLISTÓW W ŚREMIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ROMUALDA TRAUGUTTA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ŚW. JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. UNICEF
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.PROF.ADAMA WODZICZKI W SWARZĘDZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. I PUŁKU LOTNICTWA MYŚLIWSKIEGO "WARSZAWA" W JAROCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W WOLSZTYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. I DYWIZJI PANCERNEJ GEN. S. MACZKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IMBRONISŁAWA SZWARCA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 IM. PAWŁA EDMUNDA STRZELECKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JANA KASPROWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 IM. JURIJA GAGARINA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 IM.JÓZEFA KOSTRZEWSKIEGO W POZNANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. JERZEGO KUKUCZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 IM. GENERAŁA JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. "MACIEJA RATAJA" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BARSKICH W ŚREMIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO Z ODDZIALAMI INTEGRACYJNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. LOTNIKÓW POLSKICH W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SPECJALNA IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 60 IM. WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 IM. GEN STANISŁAWA TACZAKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 63 IM. KSAWEREGO ZAKRZEWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM.MARII KONOPNICKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. FR.ŻWIRKI I ST. WIGURY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPECJALNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 69 IM.JAROGNIEWA DRWĘSKIEGO SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W POZNANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. "GEN. JÓZEFA BEMA" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W PILE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ERAZMA Z ROTTERDAMU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918/1919
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. WOJSKA POLSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. HENRYKA JORDANA W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 71 IM.JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 Z ODDZIAŁMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 75 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 IM. XV PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 IM. PROF. WIKTORA DEGI W POZNANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W KROTOSZYNIE - SZKOŁA FILIALNA W BRZOZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 IM. KSIĘCIA PRZEMYSŁA I
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 "ŁEJERY" IM. EMILII WAŚNIOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 84 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. KAWALERÓW MALTAŃSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 87 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 IM. POZNAŃSKICH KOZIOŁKÓW
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. "JANA PAWŁA II" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. 25 DYWIZJI PIECHOTY ZIEMI KALISKIEJ W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. DRA FRANCISZKA WITASZKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. MIESZKA I
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 90 IM. HRABIEGO WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 Z ODDZIAŁAMI PRZYSPOSABIAJĄCYMI DO PRACY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 98 W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W POZNANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 IM.MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE W NOWYM TOMYŚLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA PRZY SP ZOZ MSW CENTRUM REHABILITACJI W GÓRZNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU ZESPOLONYM IM. DR. ROMANA OSTRZYCKIEGO W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK UNII RZYMSKIEJ W POZNANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA DLA DZIECI SŁABOSŁYSZĄCYCH I NIESŁYSZĄCYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA DLA DZIECI Z AUTYZMEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO W GĘBICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KONARZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA IM. UNICEF W JAROCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII IM. IRENY SENDLEROWEJ W BIAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 101
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 102 IM. MARII MONTESSORI
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 103 IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 105 IM. JULIANA TUWIMA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 106
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 107 IM. ARKADEGO FIEDLERA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 108
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 11 W GNIEŹNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 110 DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH PRZY SZPITALU KLINICZNYM IM. KAROLA JONSCHERA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 111
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 112
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 113
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 12 IM. JANUSZA KORCZAKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 15 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W GNIEŻNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 19
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 2 W OWIŃSKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 20 PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU ZESPOLONYM IM. LUDWIKA PERZYNY W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W MOSINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 4
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH WE WRZEŚNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 5 DLA DZIECI SŁABO SŁYSZĄCYCH I NIESŁYSZĄCYCH W KALISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 7 W RAWICZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W ANTONIEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W CHODZIEŻY
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W GOŁAŃCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W GÓRZNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W KOŚCIANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W PLESZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W RYCHWALE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SŁUPCY
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SŁUPI POD KĘPNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM IM. JANUSZA KORCZAKA W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W MIĘDZYCHODZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W STĘSZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W WĄGROWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W ZBĄSZYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH W BRZEZIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPÓŁDZIELNI OŚWIATOWEJ "EDUKATOR" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W LESZNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA TYSIĄCLECIA IM. MIESZKA I W LEDNOGÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BABOROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BARANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BARCZYGŁOWIE IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BELĘCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEGANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BIERNATKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEŻYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BISKUPICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BOBROWNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BONIKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BRDOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BRENNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BRODACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BRODZISZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZEZINACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BUDKACH NOWYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKOWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOCICZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOJNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CHYLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CIEPIELEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CZAJKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNYMLESIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DAKOWACH MOKRYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DAMASŁAWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DANISZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DĘBACH SZLACHECKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DŁONI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DŁUGIEM STAREM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DŁUŻYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DONABOROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DORUCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DROŻKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DRZEWCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIADOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GALEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GALEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GARZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GĘBICACH IM. LEŚNIKÓW POLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GORZUPI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GORZYCACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GOŚLINOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRZE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GRĄBLEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GRZYMISZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W HUCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JABŁKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JABŁKOWIE - FILIA W LECHLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JABŁKOWIE - FILIA W PAWŁOWIE SKOCKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JABŁKOWIE -FILIA REJOWIEC
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JANKOWIE PIERWSZYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JARACZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JASTRZĘBSKU STARYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JĘDRZEJEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KARMINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KARPICKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KIEŁCZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KLĘCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLEJ GÓRZE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KONARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOPANKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KORYTACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KORZENIEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOSMOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOŹMINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOŹMIŃCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KRAJENCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KUKLINOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KUŹNI IM. JANUSZA KORCZAKA KUŹNIA 36 63-313 CHOCZ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KUŹNICY CZARNKOWSKIEJ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. 1918/1919
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LAMKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LASOCICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LEWKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LIGOCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LOTYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LUTYNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘCE MROCZEŃSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOPUCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOWYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁUCZYWNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MARSZAŁKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MASANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MASŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MĄKOSZYCACH IM. JÓZEFA KULLI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MIESZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MIŁACZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MODLE KRÓLEWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MOKRONOSIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MORAWINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MORAWINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NABYSZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NABYSZYCACH SZKOŁA FILIALNA W GLIŚNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NAPACHANIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NĄDNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEMCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NOJEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NOSKOWIE IM. JANUSZA KORCZAKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI KSIĄŻĘCEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI UJSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OGORZELCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OKONKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OLSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OŁOBOKU IM. KS. JÓZEFA KUTA
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OSIEKU WIELKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OTOROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PAKOSŁAWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PAMIĄTKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PARCZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PARZYNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PAWŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PAWŁOWIE ŻOŃSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PECNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PORAŻYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W POWIDZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PRUŚCACH IM. JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYBOROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYŁĘKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RACOCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RACZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RADAWNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RADLICZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RAJSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ROGASZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ROJOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ROMANOWIE DOLNYM IM. 67 PUŁKU PIECHOTY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ROSOSZYCY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ROZDRAŻEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSKU IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSZKOWIE PIERWSZYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RYCHTALU IM. OJCA KONRADA STOLARKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SARBI IM. MISTRZÓW SPORTU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SARBICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SĘDZINKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEROSZEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁAWIANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁOCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁUPI KAPITULNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁUPI POD KĘPNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SOBIAŁKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SOBIESĘKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SOBÓTCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ŁUBIANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ OBRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH OBORZYSKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM LUBOSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STĘSZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZAŁKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZURACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZYTNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZYTNIKACH DUCHOWNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZKLARCE PRZYGODZICKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYDŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚMIESZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚNIECISKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIECY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIERCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TOPOLI MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZCINICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZĘŚNIEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TUCHORZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TULISZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W UCIECHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WIATROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELKIM BUCZKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELOWSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZBNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZONCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJCIECHOWIE IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI PODŁĘŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WYSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAKRZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZALESIU MAŁYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAMOŚCIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZARYNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZDUNACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZDZIECHOWIE FILIA W MNICHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W POBIEDZISKACH LETNISKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W MIELŻYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓL IM. O. MARIANA ŻELAZKA W CHLUDOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. 7 PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH WLKP. W BIEDRUSKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZĘBOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIMINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRONIAWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA WE WTÓRKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. A I WŁ. NIEGOLEWSKICH W OPALENICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PIASKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BODZEWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IMIENIA POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W NOWYCH SKALMIERZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 40 IM. MIESZKA I
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 9 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W KALISZKOWICACH KALISKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W KALISZKOWICACH OŁOBOCKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWAIM. WINCENTEGO WITOSAŁAGIEWNIKI KOŚCIELNE62-272 ŁAGIEWNIKIKOŚCIELNE
- SZKOŁA POLCEALNA NR 21 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH NR 3 W KALISZU
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH W BOJANOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH W OPATÓWKU
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W GNIEŹNIE
- SZKOŁA POLICEALNA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W TRZCIANCE
- SZKOŁA POLICEALNA IM. J. NOJEGO W CZARNKOWIE.
- SZKOŁA POLICEALNA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W WĄGROWCU
- SZKOŁA POLICEALNA IM. WINCENTEGO WITOSA W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W STRZAŁKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ZŁOTOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W LISKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W MIĘDZYCHODZIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W OSTRZESZOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 18
- SZKOŁA POLICEALNA NR 18 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W ZŁOTOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W KĘPNIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W PLESZEWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W WĄGROWCU
- SZKOŁA POLICEALNA NR 21
- SZKOŁA POLICEALNA NR 23
- SZKOŁA POLICEALNA NR 23 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 28
- SZKOŁA POLICEALNA NR 28 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 3
- SZKOŁA POLICEALNA NR 3
- SZKOŁA POLICEALNA NR 3 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 30 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 31
- SZKOŁA POLICEALNA NR 31 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 32
- SZKOŁA POLICEALNA NR 32 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 34
- SZKOŁA POLICEALNA NR 34 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 4
- SZKOŁA POLICEALNA NR 4
- SZKOŁA POLICEALNA NR 4 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 5
- SZKOŁA POLICEALNA NR 8
- SZKOŁA POLICEALNA NR 8 DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA SPECJALNA
- SZKOŁA POLICEALNA SPECJALNA DLA SŁABOSŁYSZĄCYCH I NIESŁYSZĄCYCH
- SZKOŁA POLICEALNA SPECJALNA NR 2
- SZKOŁA POLICEALNA W BOLECHOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA W BRZOSTOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA W CHODZIEŻY
- SZKOŁA POLICEALNA W GOŁAŃCZY
- SZKOŁA POLICEALNA W KACZKACH ŚREDNICH
- SZKOŁA POLICEALNA W KLECZEWIE
- SZKOŁA POLICEALNA W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM
- SZKOŁA POLICEALNA W MOSINIE
- SZKOŁA POLICEALNA W NIETĄŻKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA W POGORZELI
- SZKOŁA POLICEALNA W RAWICZU
- SZKOŁA POLICEALNA W ROKIETNICY
- SZKOŁA POLICEALNA W SIERAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA W TARCACH
- SZKOŁA POLICEALNA W TRZEMESZNIE
- SZKOŁA POLICEALNA W TURKU
- SZKOŁA POLICEALNA W WYRZYSKU
- SZKOŁA POLICEALNA W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. STEFANA BATOREGO W KONINIE
- SZKOŁA POLICEALNA W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W KROBI
- SZKOŁA POLICEALNA W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH W GRABONOGU
- SZKOŁA POLICEALNA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU
- SZKOŁA POLICEALNA WE WRZEŚNI
- SZKOŁA POLICEALNA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. TADEUSZA KUTRZEBY W OBORNIKACH
- SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W JASTROWIU
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPASABIAJĄCA DO PRACY W KŁECKU
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPASABIAJĄCA DO PRACY W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM NR 2 W GNIEŹNIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJACA DO PRACY IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO W GĘBICACH.
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJACA DO PRACY IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KONARZEWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJACA DO PRACY NR 1
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJACA DO PRACY W GÓRZNIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY IM. UNICEF W JAROCINIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 2
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 3
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 4
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 5
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 6
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY PRZY SOSW W KOLE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W BORZĘCICZKACH
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W GNIEŹNIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W KOŚCIANIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W KROTOSZYNIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W MIĘDZYCHODZIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W MOSINIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W OWIŃSKACH
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W PLESZEWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W RATAJACH
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W RAWICZU
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W RYCHWALE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W SŁUPI POD KĘPNEM
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. JANUSZA KORCZAKA W KONINIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W WĄGROWCU
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W ZBĄSZYNIU
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH W BRZEZIU
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY WE WRZEŚNI
- SZPITAL I PRZYCHODNIA MEDICA CELSUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
- SZPITAL KLINICZNY PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
- SZPITAL MIEJSKI IM. FRANCISZKA RASZEI
- SZPITAL POMNIK CHRZTU POLSKI
- SZPITAL POWIATOWY IM. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO W ZŁOTOWIE
- SZPITAL POWIATOWY IM. JANA PAWŁA II W TRZCIANCE
- SZPITAL POWIATOWY IM. PROF. ROMANA DREWSA
- SZPITAL POWIATOWY IM. TADEUSZA MALIŃSKIEGO W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- SZPITAL POWIATOWY W WYRZYSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE IM. STANISŁAWA STASZICA
- SZPITAL ŚREDZKI SERCA JEZUSOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- SZPITAL W PUSZCZYKOWIE IM. PROF. S.T. DĄBROWSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA
- SZPITAL WOJEWÓDZKI W POZNANIU
- SZYDŁOWO (woj. wielkopolskie)
- ŚLESIN
- ŚMIGIEL
- ŚREM
- Śremski Sport Sp. z o.o.
- Śremskie TBS Sp. z o. o.
- Śremskie Wodociągi sp. z o.o.
- ŚRODA WIELKOPOLSKA
- Środa XXI Sp. z o.o.
- ŚWIĘCIECHOWA
- Targowiska Miejskie S.A.
- Targowiska sp. z o.o.
- TARNOWO PODGÓRNE
- Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o.
- Tarnowskie Termy Sp. z o. o.
- TARNÓWKA
- TARPIL
- Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie
- TECHNIKUM
- TECHNIKUM
- TECHNIKUM
- TECHNIKUM
- TECHNIKUM BUDOWLANE IM. GEN. WŁADYSŁWA ANDERSA
- TECHNIKUM BUDOWLANO-DRZEWNE
- TECHNIKUM BUDOWLANO-ELEKTRYCZNE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KALISZU
- TECHNIKUM BUDOWY FORTEPIANÓW IM. GUSTAWA ARNOLDA FIBIGERA W KALISZU
- TECHNIKUM EKONOMICZNE
- TECHNIKUM EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNE NR 1
- TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE
- TECHNIKUM ELEKTRONICZNO-MECHANICZNE
- TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE
- TECHNIKUM ENERGETYCZNE IM. HENRYKA ZYGALSKIEGO
- TECHNIKUM GASTRONOMICZNE
- TECHNIKUM GEODEZYJNO-DROGOWE
- TECHNIKUM HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ROGOŹNIE
- TECHNIKUM IM. GEN. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W TRZCIANCE
- TECHNIKUM IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W TRZCIANCE
- TECHNIKUM IM. J. NOJEGO W CZARNKOWIE
- TECHNIKUM IM. NOBLISTÓW POLSKICH W TRZCIANCE.
- TECHNIKUM IM. PŁK. LUDWIKA BOCIAŃSKIEGO W MARSZEWIE
- TECHNIKUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918-1919 W KRZYZU WLKP.
- TECHNIKUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BOJANOWIE
- TECHNIKUM IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W WĄGROWCU
- TECHNIKUM IM. WILHELMA BALIŃSKIEGO W POWIERCIU
- TECHNIKUM IM. WINCENTEGO WITOSA W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W STRZAŁKOWIE
- TECHNIKUM IM. ZIEMI KROBSKIEJ W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W KROBI
- TECHNIKUM IM.JANA KILIŃSKIEGO W ZDUNACH
- TECHNIKUM IM.MARCINA ROŻKA
- TECHNIKUM KOMUNIKACJI
- TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI
- TECHNIKUM MECHANICZNE
- TECHNIKUM NR 1
- TECHNIKUM NR 1
- TECHNIKUM NR 1
- TECHNIKUM NR 1 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP.
- TECHNIKUM NR 1 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ZŁOTOWIE
- TECHNIKUM NR 1 IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH W KROTOSZYNIE
- TECHNIKUM NR 1 IM. KS. WACŁAWA BLIZIŃSKIEGO W LISKOWIE
- TECHNIKUM NR 1 IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO W JASTROWIU
- TECHNIKUM NR 1 IM. WALDEMARA GOSTOMCZYKA
- TECHNIKUM NR 1 W JAROCINIE
- TECHNIKUM NR 1 W KĘPNIE
- TECHNIKUM NR 1 W LESZNIE
- TECHNIKUM NR 1 W MIĘDZYCHODZIE
- TECHNIKUM NR 1 W OSTRZESZOWIE
- TECHNIKUM NR 1 W PILE
- TECHNIKUM NR 1 W PLESZEWIE
- TECHNIKUM NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ GÓRNICZO-ENERGETYCZNYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W KONINIE
- TECHNIKUM NR 1 WE WRZEŚNI
- TECHNIKUM NR 19
- TECHNIKUM NR 2
- TECHNIKUM NR 2
- TECHNIKUM NR 2
- TECHNIKUM NR 2
- TECHNIKUM NR 2 IM. DRA KAZIMIERZA HOŁOGI W NOWYM TOMYŚLU
- TECHNIKUM NR 2 IM. GEN.MIECZYSŁAWA SMORAWIŃSKIEGO W KALISZU
- TECHNIKUM NR 2 IM. JANA PAWŁA II W ZŁOTOWIE
- TECHNIKUM NR 2 W JAROCINIE
- TECHNIKUM NR 2 W KĘPNIE
- TECHNIKUM NR 2 W KROTOSZYNIE
- TECHNIKUM NR 2 W LESZNIE
- TECHNIKUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE
- TECHNIKUM NR 2 W PILE
- TECHNIKUM NR 2 W PLESZEWIE
- TECHNIKUM NR 2 W WĄGROWCU
- TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWNICTWA I KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W KONINIE
- TECHNIKUM NR 2 WE WRZESNI
- TECHNIKUM NR 3 IM. ERNESTA MALINOWSKIEGO
- TECHNIKUM NR 3 IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WLKP.
- TECHNIKUM NR 3 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ZŁOTOWIE
- TECHNIKUM NR 3 IM. JANA PAWŁA II W KROTOSZYNIE
- TECHNIKUM NR 3 W KALISZU
- TECHNIKUM NR 3 W LESZNIE
- TECHNIKUM NR 3 W PILE
- TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. STEFANA BATOREGO W KONINIE
- TECHNIKUM NR 3 WE WRZEŚNI
- TECHNIKUM NR 4
- TECHNIKUM NR 4 IM. KS. JÓZEFA SIERADZANA W KALISZU
- TECHNIKUM NR 4 W LESZNIE
- TECHNIKUM NR 4 W PILE
- TECHNIKUM NR 4 W ZESPOLE SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
- TECHNIKUM NR 5
- TECHNIKUM NR 5 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KONINIE
- TECHNIKUM NR 5 W LESZNIE
- TECHNIKUM NR 5 W PILE
- TECHNIKUM NR 6 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
- TECHNIKUM NR 6 W KALISZU
- TECHNIKUM NR 6 W PILE
- TECHNIKUM NR 7 W KALISZU
- TECHNIKUM ODZIEŻOWO-USŁUGOWE
- TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-ADMINISTRACYJNE
- TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO
- TECHNIKUM PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE
- TECHNIKUM PRZY ZS RCKU W KOŚCIELCU
- TECHNIKUM PRZY ZSEA W KOLE
- TECHNIKUM PRZY ZST W KOLE
- TECHNIKUM SAMOCHODOWE
- TECHNIKUM SPECJALNE
- TECHNIKUM SPECJALNE NR 5 DLA MŁODZIEŻY SŁABO SŁYSZĄCEJ I NIESŁYSZĄCEJ W KALISZU
- TECHNIKUM ŚRODOWISKA W POZNANIU
- TECHNIKUM TARNOWO PODGÓRNE
- TECHNIKUM W BOLECHOWIE
- TECHNIKUM W BRZOSTOWIE
- TECHNIKUM W CHODZIEŻY
- TECHNIKUM W DAMASŁAWKU
- TECHNIKUM W GOŁAŃCZY
- TECHNIKUM W KACZKACH ŚREDNICH
- TECHNIKUM W KOŚCIANIE
- TECHNIKUM W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM
- TECHNIKUM W KÓRNIKU
- TECHNIKUM W MOSINIE
- TECHNIKUM W NIETĄŻKOWIE
- TECHNIKUM W OPALENICY
- TECHNIKUM W OPATÓWKU
- TECHNIKUM W POZNANIU
- TECHNIKUM W RATAJACH
- TECHNIKUM W RAWICZU
- TECHNIKUM W ROKIETNICY
- TECHNIKUM W SIERAKOWIE
- TECHNIKUM W SOMPOLNIE
- TECHNIKUM W SWARZĘDZU
- TECHNIKUM W TARCACH
- TECHNIKUM W TRZEMESZNIE
- TECHNIKUM W TURKU
- TECHNIKUM W WYRZYSKU
- TECHNIKUM W ZBĄSZYNIU
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W GNIEŹNIE
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ IM. ADAMA MICKIEWICZA W OBJEZIERZU
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. ZIEMI POGORZELSKIEJ W POGORZELI
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 W GNIEŹNIE
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ PRZYRODNICZO - USŁUGOWYCH W GNIEŹNIE
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W GRABONOGU
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W GNIEŹNIE
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU
- TECHNIKUM W ŻYCHLINIE
- TECHNIKUM ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. TADEUSZA KUTRZEBY W OBORNIKACH
- Termy Maltańskie sp. z o.o.
- Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kępno Sp. z o.o.
- Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
- TP BUS Sp. z o.o.
- Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Trzciance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- TRZCIANKA
- TRZCINICA
- TRZEMESZNO
- TULISZKÓW
- TUREK
- TUREK
- TŻ Ostrovia S.A.
- UJŚCIE
- Unia Leszno S.S.A.
- UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIU
- Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Wydział Prawa i Administracji
- URBIS Spółka z o.o.
- Usługi Komunalne Sp. z o.o.
- V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA III SOBIESKIEGO W KALISZU
- V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ
- V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE
- V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ GÓRNICZO-ENERGETYCZNYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W KONINIE
- VBV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Veolia Energia Poznań S.A.
- Veolia Wągrowiec Sp. z o.o.
- VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁC ĄCE
- VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
- VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. STEFANA BATOREGO W KONINIE
- VIGOR MED PODFIGURNY, BŁACHOWIAK, MUSIELAK SPÓŁKA JAWNA
- VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KALISZU
- VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI
- VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM ADAMA MICKIEWICZA
- VIVAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- WAPNO
- Warta Poznań S.A.
- WĄGROWIEC
- WĄGROWIEC
- Wągrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Wągrowcu
- WCMREMEDIUM KOMERCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- WIELEŃ
- WIELICHOWO
- Wielkopolska Gildia Rolno - Ogrodnicza S.A.
- WIELKOPOLSKA IZBA ADWOKACKA
- Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
- WIELKOPOLSKI OŚRODEK REUMATOLOGICZNY SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚREMIE
- Wielkopolski Park Narodowy
- WIELKOPOLSKI SAMORZĄDOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK TERAPEUTYCZNO – WYCHOWAWCZYCH W CEREKWICY NOWEJ
- Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego
- WIELKOPOLSKIE CENTRA MEDYCZNE REMEDIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z/s w Tulcach Sp. z o.o
- Wielkopolskie Centrum Logistyczne Konin-Stare Miasto S.A.
- WIELKOPOLSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- WIELKOPOLSKIE CENTRUM NEUROPSYCHIATRYCZNE IM. OSKARA BIELAWSKIEGO W KOŚCIANIE
- WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
- WIELKOPOLSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I TORAKOCHIRURGII IM. EUGENII I JANUSZA ZEYLANDÓW
- Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji sp z. o. o.
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI I TERAPII DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH W STAREJ ŁUBIANCE
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI I TERAPII W STAREJ ŁUBIANCE
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W POZNANIU
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W GNIEŹNIE
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KONINIE
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W RAWICZU
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ZŁOTOWIE
- WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO WE WRZEŚNI
- Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. w Skalmierzycach
- Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o.
- WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM. JÓZEFA STRUSIA Z ZAKŁADEM OPIEKUŃCZO - LECZNICZYM. SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ Z SIEDZIBĄ W POZNANIU PRZY UL. SZWAJCARSKIEJ 3.
- WIERZBINEK
- WIJEWO
- WILCZYN
- WITKOWO
- WŁADYSŁAWÓW
- WŁOSZAKOWICE
- WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.
- Wodociągi Kępińskie Sp. z o.o.
- Wodociągi Kościańskie
- Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o. o.
- Wojewoda Wielkopolski
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu
- Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu
- Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu
- WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ CHORÓB PŁUC I GRUŹLICY W WOLICY K.KALISZA
- WOJEWÓDZKI SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH "DZIEKANKA" IM. ALEKSANDRA PIOTROWSKIEGO W GNIEŹNIE
- WOJEWÓDZKI SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY IM. DR. JANA JONSTONA W LESZNIE
- WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. DR. ROMANA OSTRZYCKIEGO W KONINIE
- WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM.LUDWIKA PERZYNY W KALISZU
- WOJEWÓDZKI ZAKŁAD OPIEKI PSYCHIATRYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.
- WOLSZTYN
- WRONKI
- WRZEŚNIA
- WSSE w Poznaniu
- Wydawnictwo Miejskie Posnania
- WYRZYSK
- WYRZYSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- WYSOKA
- Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL - KALISZ" Spółka Akcyjna
- X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PRZEMYSŁA II
- XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JADWIGI I WACŁAWA ZEMBRZUSKICH
- XII LICEUM OGÓLNOKSZTŁCACE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE
- XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
- XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. P0ROF. WIKTORA DEGI
- XVI LICEUM OGÓLNOKSZTA ŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. CHARLES DE GAULLE'A
- XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO.
- XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA
- XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ JADWIGI ZAMOYSKIEJ
- XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- XXX LICEUM OGÓLONOKSZTAŁCĄCE
- XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- XXXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- XXXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI
- XXXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR URSZULANEK UNII RZYMSKIEJ W POZNANIU
- XXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI TERAPEUTYCZNYMI
- XXXVIII DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- ZAGÓRÓW
- Zakład Administracji Budynków Spółka z o. o.
- Zakład Gospodarki Komunalne i Mieszkaniowej
- Zakład Gospodarki Komunalnej
- Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o. o.
- ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W GOŁAŃCZY
- Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
- Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kleczewie Spółka z o.o.
- Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łobżenicy sp. z o.o.
- ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I USŁUG WODNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
- ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ Sp. z o.o.
- Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ślesinie
- Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. z siedzibą w Miłosławiu
- Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las sp. z o.o.
- Zakład Gospodarki Komunalnej w Dolsku
- Zakład Gospodarki Komunalnej w Kłecku Sp. z o.o.
- ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W LWÓWKU sp. z o.o.
- Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.
- Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. - Wielkopolskie Centrum Recyklingu
- ZAKŁAD INŻYNIERII KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W TRZCIANCE
- Zakład Karny w Gębarzewie
- Zakład Karny w Rawiczu
- Zakład Karny we Wronkach
- Zakład Komunalny Spółka z o.o.
- Zakład Komunalny w Kleszczewie Sp. z o.o.
- Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.
- ZAKŁAD KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ Sp. z o.o.
- Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A.
- ZAKŁAD OPIEKUŃCZO - LECZNICZY I REHABILITACJI MEDYCZNEJ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
- ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH
- Zakład Usług Komunalnych
- Zakład Usług Komunalnych i Rolniczych Sp. z o.o. w Przysiece
- Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
- Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
- Zakład Usług Komunalnych w Dominowie Spóka z o.o.
- Zakład Usług Komunalnych w Grabowie nad Prosną
- Zakład Usług Komunalnych w Krzyżu Wielkopolskim
- Zakład Usług Komunalnych w Margoninie Sp. z o.o.
- Zakład Usług Komunalnych w Rakoniewicach sp. z o.o.
- Zakład Usług Komunikacyjnych „ROKBUS” Sp. z o.o.
- Zakład Wodno-Kanalizacyjny Sp. z o.o.
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Gostyniu
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o.
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Skokach
- Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o.
- Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z. o.o.
- Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile ZETPEZET Sp. z o.o. (archiwalne)
- ZAKRZEWO
- ZANIEMYŚL
- Zarząd Dróg i Zieleni
- Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z. o.o.
- ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA DLA DOROSŁYCH
- ZAWODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W PILE
- ZBĄSZYŃ
- Zdunowski Ośrodek Kultury
- ZDUNY (woj. wielkopolskie)
- ZESPOŁ SZKÓŁ GMINY KRZEMIENIEWO PRZEDSZKOLE SZKOŁA PODSTAWOWA W GARZYNIE
- ZESPOŁ SZKÓŁ W JASTROWIU
- ZESPÓL SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W LUBSTOWIE
- ZESPÓL SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7
- ZESPÓŁ OGRODÓW JORDANOWSKICH
- ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W WĄGROWCU
- ZESPÓŁ OPIEKUŃCZO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY W KOLE
- ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH W GNIEŹNIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO - WYCHOWAWCZYCH W GNIEŹNIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W TURKU
- ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCH W PLESZEWIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK WYCHOWAWCZYCH
- ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNYCH W PILE
- ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH NR 1 W POZNANIU
- ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH NR 2
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI NR 1
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI NR 1 W MIĘDZYCHODZIE
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI NR 2
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI NR 2 W MIĘDZYCHODZIE
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI W DOLSKU
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI W DUSZNIKACH
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI W OBORNIKACH
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI W ŚMIGLU
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI W ZDZIECHOWIE
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO - SZKOLNY ŁĄKIE
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO - SZKOLNY RUCHOCICE
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO - SZKOLNY W ROSTARZEWIE
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W BUKOWCU
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY W KORZENIEWIE
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY W SZYMANOWIE
- ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH GABINETÓW LEKARSKICH "MIRMAR" S.C. M. GIREK I M. MOSKALEWICZ
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY - SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBREJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY IM.MARII KONOPNICKIEJW BORZĘCICZKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 6
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 9
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W CHROŚNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W CIENINIE ZABORNYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DZIERZBINIE-KOLONII
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W JABŁONNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W JEZIORKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W JEZIORKACH - SZKOŁA PODSTAWOWA
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KAMIONNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KĘBŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KLUCZEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KOŁACZKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KOŚCIELCU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KOTUNI
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W LĄDKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W LUDOMACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MŁODOJEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MODRZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MODRZU - SZKOŁA PODSTAWOWA
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MURZYNOWIE LEŚNYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W NĄDNI
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W OBRZE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W PAWŁOWIE ŻOŃSKIM
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W PIEKARACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W PRZYPROSTYNI
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W PUDLISZKACH Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W STRYKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W STRYKOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W STRZAŁKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W SULĘCINIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W ŚWIĘTNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WÓLCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO -PRZEDSZKOLNY W DĘBEM
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W KOTOWIECKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W OCIĄŻU
- ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 1 W RAWICZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W CIENINIE KOŚCIELNYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANA BRZECHWY W DOPIEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANA BRZECHWY W DOPIEWIE- SZKOŁA PODSTAWOWA
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W MIELŻYNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W GRZYMISZEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W SOMPOLNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 12
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 14
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 16
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 18
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 19
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W RAWICZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BLIZANOWIE DRUGIM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BOGUSZYNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BORKU WLKP.
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRODNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRZEŹNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BYTYNIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BYTYNIU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CEREKWICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHRUSTOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DĘBNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DOBREJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DOBROSOŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GŁUBCZYNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GOŁUCHOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GONIEMBICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GRANOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GRANOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GRZEGORZEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JANKOWIE PRZYGODZKIM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JEDLCU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KAMIEŃCU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KISZEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KLECZEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KŁECKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOKANINIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KONARACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOŚCIELNEJ WSI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOZARZEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KUCHARACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KUCHARKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LIPNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LUTYNI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁEKNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁOWYNIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MANIECZKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MANIEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MASŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MASŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MĄKOLNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MIŁOSŁAWIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NAPACHANIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OBJEZIERZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ORCHOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OWIŃSKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POWIDZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RATYNIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ROJOWIE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ROŻNOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RUSSOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RZGOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SIEDLIKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SKÓRCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SKULSKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SŁODKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SŁUPI KAPITULNEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SOKÓŁKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STAREJ WIŚNIEWCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STOBNIE SIÓDMYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STRÓŻEWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STRÓŻEWIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SYCYNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŚLESINIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŚMIESZKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W TOPOLI MAŁEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W TURSKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIATROWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIĘCKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WILKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WILKOWIE POLSKIM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOJNOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIELONEJ WSI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMINIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMNOWODZIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY WE WTÓRKU
- ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA -PRZEDSZKOLE W WĄSOWIEUL.LIPOWA 51
- ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W BISKUPICACH
- ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W KASZCZORZE
- ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA I PRZEDSZKOLE W KOBYLINIE
- ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA-PRZEDSZKOLE W MICHORZEWIE UL.SZKOLNA 2
- ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA IM. JANA PAWŁA II W BRODACH
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA IM. EMILII SCZANIECKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W POSADOWIE
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W BELĘCINIE
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W CHOBIENICACH
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLI W KOPANICY
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO I PRZEDSZKOLA "KRYSTYNKA"
- ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH W GRABONOGU IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓL SPECJALNYCH W JAROCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANO - ENERGETYCZNYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANO-DRZEWNYCH IM. BOLESŁAWA CHROBREGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. ROGERA SŁAWSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH - TECHNIKUM IM. ROGERA SŁAWSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W PILE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWNICTWA I KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W KONINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWNICTWA NR 1
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. MICHAŁA DRZYMAŁY W BRZOSTOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W POWIERCIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. STEFANA BATOREGO W KONINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CHEMICZNYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - ADMINISTRACYJNYCH IM. STANISŁAWA I WŁADYSŁAWA GRABSKICH W KOLE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-USŁUGOWYCH IM.FRYDERYKA CHOPINA W ŻYCHLINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE SZKOŁA POLICEALNA IM. CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE TECHNIKUM NR 1 IM. CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. J. A. KOMEŃSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANA PAWŁA II W ZŁOTOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JÓZEFA GNIAZDOWSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. STANISŁAWA STASZICA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W GNIEŹNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W PILE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W SŁUPCY IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO - TECHNIKUM NR I
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W SŁUPCY IM. MASYMILIANA JACKOWSKIEGO - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR II
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNO-TELEKOMUNIKACYJNYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 IM. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH IM. JANKA BYTNARA "RUDEGO" W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM. KAROLA LIBELTA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH W PILE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM. RUDOLFA MODRZEJEWSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINY KOŚCIAN PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA W BONIKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINY KOŚCIAN PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA W RACOCIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINY KOŚCIAN PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA W RACOCIE - SZKOŁA FILIALNA W TURWI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINY KOŚCIAN PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH OBORZYSKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINY KOŚCIAN PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM LUBOSZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GÓRNICZO - ENERGETYCZNYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W KONINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH IM. BOHATERÓW POZNAŃSKIEGO CZERWCA' 56
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W LUBINIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NR 5
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BIEŻYNIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BOLEWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. 7 PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH WIELKOPOLSKICH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ADAMA MICKIEWICZA W OBJEZIERZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ADAMA WODZICZKI W MOSINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W BOLECHOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. TADEUSZA KUTRZEBY W OBORNIKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W TRZCIANCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W CHODZIEŻY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. J. NOJEGO W CZARNKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JADWIGI I WŁADYSŁAWA ZAMOYSKICH W ROKIETNICY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA III SOBIESKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W CHOCICZY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W JUTROSINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W MARCHWACZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ZASUTOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANUSZA KORCZAKA W SZYDŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W RATAJACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KAROLA LIBELTA W GOŁAŃCZY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W POBIEDZISKACH LETNISKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KS. MICHAŁA PRZYWARY I RODZINY SALOMONÓW W NOWEJ WSI KSIĄŻĘCEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. O. MARIANA ŻELAZKA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ORŁA BIAŁEGO W KORYTACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918-1919 W KRZYŻU WLKP.
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BARANOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BRENNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W MIEJSKIEJ GÓRCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W OPATÓWKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W PILE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W STAREJ ŁUBIANCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.GEN.J.H.DĄBROWSKIEGO W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ROGOŹNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH IM. INŻ. JANA KLOSKI W GORAJU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH IM. INŻ. JANA KLOSKI W GORAJU-TECHNIKUM LEŚNE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNO-TECHNICZNYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. FRYDERYKA CHOPINA W PILE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. KRZYSZTOFA KOMEDY - TRZCIŃSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W POZNANIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W OSTRZESZOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SWARZĘDZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W GODZIESZACH WIELKICH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W LISKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W WĄGROWCU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W ZBĄSZYNIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 108 PRZY SPECJALISTYCZNYM ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. PPŁK. DR. STANISŁAWA KULIŃSKIEGO W WĄGROWCU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO WE WRONKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA STASZICA W SZAMOTUŁACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W MIĘDZYCHODZIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W NOWYM TOMYŚLU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W OSTRZESZOWIE IM. PRZYJAŹNI POLSKO-NORWESKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W SZAMOTUŁACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W LESZNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W JAROCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W JAROCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 9 W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KLECZEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W SOMPOLNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. ZIEMI POGORZELSKIEJ W POGORZELI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W KROBI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W ZAGÓROWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W ZAGÓROWIE - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. BRACI KOSTANECKICH W ZAGÓROWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W ZAGÓROWIE- TECHNIKUM IM. BRACI KOSTANECKICH W ZAGÓROWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W ZAGÓROWIE-LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BRACI KOSTANECKICH W ZAGÓROWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAROLA KURPIŃSKIEGO WE WŁOSZAKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. CHARLES DE GAULLE'A
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 33
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 IM. KS.PROF.JÓZEFA TISCHNERA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR1
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W ODOLANOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WOLSZTYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚREMIE BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚREMIE TECHNIKUM NR 3 W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM.BOHATERÓW MONTE CASSINO WE WRZEŚNI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. FRANCISZKA RATAJCZAKA W KOŚCIANIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA KASPROWICZA W NIETĄŻKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JÓZEFA MARCIŃCA W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W JAROCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W KĘPNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W KROTOSZYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W JAROCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2 IM. KAROLA FRYDERYKA LIBELTA W KROTOSZYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2 W KĘPNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W KROTOSZYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W ZDUNACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ POWSZECHNYCH IM. PIERWSZYCH PIASTÓW W DAMASŁAWKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZY TEATRALNEJ W PILE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO - TECHNICZNYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W BOJANOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO- USŁUGOWYCH IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W GNIEŹNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH W TARCACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNCH W DOBRZYCY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 1 W PLESZEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 2 W PLESZEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 3 W PLESZEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W BRONISZEWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W CZERMINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W GALEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W KARMINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W KOWALEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W KOŹMIŃCU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W LENARTOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W TACZANOWIE DRUGIM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W ŻEGOCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. STANISŁAWA STASZICA W KOŚCIELCU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W TRZCIANCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZO-BUDOWLANYCH IM. "SYNÓW PUŁKU"
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W KACZKACH ŚREDNICH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH W POWODOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. J.H. DĄBROWSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W GRZYBNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W GRZYBNIE BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. GEN. JÓZEFA RUFINA WYBICKIEGO W GRZYBNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W GRZYBNIE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GRZYBNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W GRZYBNIE SZKOŁA POLICEALNA IM. GEN. JÓZEFA RUFINA WYBICKIEGO W GRZYBNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W GRZYBNIE TECHNIKUM IM. GEN. JÓZEFA RUFINA WYBICKIEGO W GRZYBNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SALEZJAŃSKICH W POZNANIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH IM. INŻ. TADEUSZA TAŃSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SIÓSTR SALEZJANEK
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. JANA BRZECHWY W SZAMOTUŁACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. JANA PAWŁA II W RAWICZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRZEŚNI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W GĘBICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W KROTOSZYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W ŚREMIE SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W ŚREMIE SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOŚCIANIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 101 IM. JANA BRZECHWY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 102 IM. JANA PAWŁA II
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 103 IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 105 IM. JULIANA TUWIMA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 110 DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH PRZY SZPITALU KLINICZNYM IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W POZNANIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 111
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W BRZEZIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W GÓRZNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KOWANÓWKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W SŁUPI POD KĘPNEM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W WOLSZTYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH - CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W LESZNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. GEN.DR. ROMANA ABRAHAMA WE WRZEŚNI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. GEN. PROF. SYLWESTRA KALISKIEGO W TURKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚREMIE BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚREMIE II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚREMIE SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚREMIE TECHNIKUM NR 2 W ŚREMIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. MICHAŁA DRZYMAŁY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IMIENIA EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO GRODZISK WIELKOPOLSKI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH TARNOWO PODGÓRNE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KOLE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KONINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W MIĘDZYCHODZIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W PILE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W PLESZEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W TRZCIANCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TRANSPORTOWO - ELEKTRYCZNYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ USŁUGOWO - GOSPODARCZYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ USŁUGOWYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOGUSŁAWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRDOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHOCZU SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOCZU IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE UL. MARII KONOPNICKIEJ 6
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHOCZU UL. MARII KONOPNICKIEJ 6 63-313 CHOCZ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHRZYPSKU WIELKIM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W CIESZYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZACZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W DĘBNICY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W DŁONI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W DONABOROWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W IWANOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W JANKOWIE DOLNYM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W JANKOWIE PIERWSZYM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W JERCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W KLESZCZEWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W KLĘCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W KÓRNIKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRZYKOSACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRZYWINIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W LASKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W LOTYNIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBONIU IM. KRYPTOLOGÓW POZNAŃSKICH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁĘCE MROCZEŃSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁĘCE OPATOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁĘCE OPATOWSKIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MJRA STANISŁAWA JEZIORNEGO W ŁĘCE OPATOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁOBŻENICY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIESZKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIEŚCIE OBRZYCKO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W MROCZENIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ODOLANOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W OPALENICY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W OPATOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W OPATOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W OPATOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W OSIECZNEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W PAWŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W PERZOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W PIĘCZKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W PIOTROWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEMĘCIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZYKONIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZYKONIE SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARII KONOPNICKIEJ W PRZYKONIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W RADLICZYCACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W RUSKU IM.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEMIANICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEMIANICACH SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIANICACH IM."SZEMBEKÓW Z SIEMIANIC"
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIERAKOWIE IM. PROF.MAKSYMILIANA SIŁY-NOWICKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SŁUPI POD KĘPNEM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOŚNIACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W STAWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SULĘCINKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZYTNIKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZYTNIKACH DUCHOWNYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŚWIERCZYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W TARGOWEJ GÓRCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W TARNÓWCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W TRĘBACZOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W TRZCINICY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W TULCACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU TECHNIKUM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W WITASZYCACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOLI DROSZEWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŻELAZKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŻELAZKOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 1
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W SŁUPCY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO SZKOŁA POLICEALNA NR 2
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO TECHNIKUM NR 2 W SŁUPCY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W SŁUPCY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STEFANA BOBROWSKIEGO W RAWICZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W KALISZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 IM. JANUSZA KORCZAKA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRZEŚNI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 6 IM. JOACHIMA LELEWELA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W WOLSZTYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁCENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W MARSZEWIE
- ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W CZARNKOWIE
- ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- Złotowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Złotowie
- ZŁOTÓW
- ZŁOTÓW
- ŻELAZKÓW
- ŻERKÓW