Dzień dobry,

w załączeniu przesyłam odpowiedź na wniosek o udostępnienie informacji publicznej Wiceprezesa Sądu Rejonowego w Chorzowie.

Joanna Zawada

Oddział Administracyjny

Sądu Rejonowego w Chorzowie

tel. 32 34 99 414

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Sąd Rejonowy w Chorzowie z siedzibą w Chorzowie przy ul. dr Józefa Rostka 2 (41-500). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia korespondencji oraz w celach z niej wynikających. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Państwa danych osobowych dostępne są pod adresem www.chorzow.sr.gov.pl<http://www.chorzow.sr.gov.pl/> w zakładce "Informacje Publiczne" a następnie "Ochrona danych osobowych".

UWAGA: Informacja zawarta w niniejszej wiadomości lub którymkolwiek z jej załączników podlega ochronie i jest objęta zakazem ujawniania. W przypadku gdy nie są Państwo zamierzonym jej adresatem lub pośrednikiem upoważnionym do jej przekazania adresatowi informujemy, że wszelkie ujawnianie, w tym przekazanie osobom trzecim, rozpowszechnianie, dystrybucja lub powielanie powyższej wiadomości jest zabronione. Jeżeli otrzymali Państwo tę wiadomość omyłkowo, prosimy niezwłocznie zawiadomić nadawcę wysyłając odpowiedź na niniejszą wiadomość, a następnie usunąć ją z komputera bez otwierania załączników. Dziękujemy. Sąd Rejonowy w Chorzowie.
ü OSZCZĘDZAJ PAPIER - POMYŚL ZANIM WYDRUKUJESZ

Załączniki

  • img20200619_0034.pdf