GRY
Nadleśnictwo Kartuz
Ę y
kartuzy, M) października 2017 r.
Zn. spr.: ZG5.0172.19.2017
Stowarzyszenie
Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
sprawa-3192Q0fedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ NA WNIOSEK
O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24 sierpnia 2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane
informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Kartuzy
pozyskano drewno w ilości:
u 2015 r. — 107 877 m3
" 2016 r. — 112 005 m$
u 1.01.2017 do 31.08.2017 r. — 67 778 m$
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Kartuzy w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy w załączonych zestawieniach:
u 2015 r. — lista firm - załącznik nr 1
Znak odpowiedzia
PEFC/a2:22.004 Gosaodaa en
Nadleśnictwo Kartuzy, Burchardztwo 181, 83-300 Kartuzy
tel.: +48 58 68-52-930, fax: +48 58 68-52-932, e-mail: kartuzyQgdansk.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
n 2016 r. — lista firm - załącznik nr 2
u 2017 r. — lista firm- załącznik nr 3.
Listy nie obejmują danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
NAD NPCZY
W załączeniu:
1. Lista firm za 2015 r.
2. Lista firm za 2016r. "
3. Lista firm za 2017 r.
Załącznik nr 1
Lista firm, które kupowały surowiec w 2015 roku w Nadleśnictwie Kartuzy
Nazwa klienta
" KONKOL" SKUP, CIĘCIE, SPRZED.DREWNA KONKOL IRENEUSZ
"ABWOOD" SPÓŁKA Z O.O.
"AR-WOOD" Ariel Hildebrand
"AWIS" SP. Z O.O.
"BUCZYNA" SPRZEDAŻ DREWNA Roman Manicki
"DREW-DACH" W.SYLDATK Skup-Sprzedaż-Przerób Drewna
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
"JAŻDŻEWSKI KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE Waldemar Jażdżewski
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
"KARO" GŁOWACKA MONIKA
"KRAUSDREW" Jerzy Krausa
"LIBER" SPÓŁKA Z O.O.
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"PLUS-BIS" SPÓŁKA Z O.O.
"SN DREW-HOLZ" Spółka z o.o.
"TRANS-JAN" JAN SOMINKA
"WEDAM" SPÓŁKA JAWNA Eugeniusz Hinca Marek Zarach
"WMD-TRANS" LENARD GRZECZA SP.J.
"ZDAN-PAK" SŁAWOMIR ZDANOWSKI
BAGAŻÓWKA S.C.
C8N COMPANY SPÓŁKA Z O.O.
CARTLANDER SP. Z O.O.
CHOSZCZ STEFAN ZAKŁAD STOLARSKI
©
nn r N np = = — = = =
CHOSZCZ STEFAN ZAKŁAD STOLARSKI
CIESIELSTWO, DEKARSTWO USŁUGI Ogólnobudowlane
DAGLEZJA Dariusz Romańczuk
DANMAR SP. Z O.O.
5 DANPOL SPÓŁKA Z O. O.
DANPOL SPÓŁKA Z O. O.
24
DARIUSZ WOŹNIAK FPHU "WOŹNIAK"
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.z O.O.
32 DMD-BIS Sp.z o.o.
DREWBAL Bogdan Bizewski
33
34 DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
DREW-DACH USŁUGOWY ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI
DREWECO Michał Skrzyński
DREW-KOM CIEROCKI RADOSŁAW Drewno Kominkowe
DREW-NORD Gracjan Tobiaski
USŁUGI STOLARSKIE Jerzy Patelczyk
F1 GOGOLEWSKI ARKADIUSZ Gogolewski Arkadiusz
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA Zbigniew Leszek Bulczak
FOGIA FURNITURE SP. Z. 0.0
JANUSZ DOBEK PRODUKCJA I USŁUG Janusz Dobek
6 JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.k.
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
KOANIMPEX ANDRZEJ KOZDROŃ Andrzej Kozdroń
KPPD-SZCZECINEK S.A.
o KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.O.
TOMEKO Tomasz Trocki
KRZYSZTOF CZERW
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o.
57
a e] ala
© Go an
P.H.U "FRANKOWSKI "S.C. Daniel i Arkadiusz Frankowski
2 P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
P.H.U.AR-TRANS SPÓŁKA JAWNA U.ARCZYŃSKA,Ł.ARCZYŃSKI
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
P.P.H. EXPORT-IMPORT B.i R.Bodnar "DREW-TRANS'S.J.
6 P.P.H.U."DORAN" Dorota Sabiniarz
P.P.U. "APTUS" Jerzy Wichert
P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z o.o.
79 P.P.U.H. "COMPANY LTD" SP. ZO.O.
P.P.U.H. "TRAKPOL" Peek Krzysztof
HE PAWŁOWSKI TECH DACHY SOSENKA Pawłowski Tomasz
77
A A A TN NIN
© a a|jo kn
PHU "DREW-BUK" Jacek Antoszak
PHU ANNA MALEK Anna Malek
PIOTR JANOWICZ
PPH "DREW-MONT" SP. Z 0.0 SPÓŁKA KOMANDYTOWA
81
82
83
84
co
5
|86__ |PPH-TOR-PAL SP ZOO
PPHU "BEMAX" Maciej Czucha
PPHU FORDREF Brygida Formela
PPHU JERPOL Leszek Labuda
PP-U "DREWAR" JAN WARDYN Jan Wardyn
PPUH Andrzej Joskowski
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "BUDLAS" Roman Kugiel
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND"” Sp.z 0.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KONAR" Zdzisław Szutenberg
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DREW-TOM
PRZETWÓRSTWO DREWNA "STANFOR" STANISŁAW FORMELA
PRZETWÓRSTWO DREWNA "STANFOR" STANISŁAW FORMELA
REGEN.NAPRAWA MASZYN BUDOWLAN. "OLARIX" Sławomir Myszk
RONKOWSKI FABRYKA OKIEN I DRZWI SPÓŁKA AKCYJNA
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
F.P.H.U. UNIWOOD Marcin Dyszer
STOLARSTWO SKUP I SPRZEDAŻ DREWNA HENRYKA LASKA
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
SZWICHTENBERG Paweł
TARTAK Jacek Łaszewski
2 TARTAK BYCZK PIOTR
©
= = a|=
N N a
N - <o
TARTAK "DREWBAL" PRZERÓB DREWNA, Zenon Szreder
TARTAK "TRAKPOL" Krzysztof Gros
KAR-PLAT TROTY Eugeniusz Ludwikowski
[TARTAK ELEKTRYCZNY Ryszard Lewandowski
TARTAK HANDLOWO-USŁUGOWY Augustyn Lange
TARTAK USŁUGOWY I HANDEL DREWNEM Franciszek Tryba
N
R
ND
nn
= a = = ż = =
© a
6
TARTAK-STOLARNIA Treder Feliks
TARTAK-STOLARNIA SULĘCZYNO S.C Nadolski Trzebiatowski
TOMEKO Jan Trocki
KRONOSPAN OSB SP. Z O.0.
TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
USŁUGI LEŚNE Mirosław Małaszycki
USŁUGI LEŚNE Witold Neubauer
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z 0.0.
USŁUGI LEŚNE I SPRZEDAŻ DREWNA " MAREK" Ossowski Marek
USŁUGI ROLNICZE I LEŚNE "MAŁWIEŚ" Małgorzata Barzowska
USŁUGI STOLARSKIE - TARTAK Kleba Zygmunt
USŁUGI STOLARSKIE CZAJA Edmund
PRZEDSIĘBIORSTWO PR.HAND.USŁ. ROMAN TARASIEWICZ
35
3
37
3
0
USŁUGI TRANSPORTOWE TRANS-DREW Tomasz Klawikowski
4 WYRÓB OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Józef Gruchała
WYTWÓRNIA OPAKOWAN DREWNIANYCH Wiesław Dzienisz
"KRAUSDREW" Jerzy Krausa
Z.P.H. PROFIL Łukasz i Sebastian Daniel Sp.C
WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Byczkowski Mirosław
46 "AWIS" SP. Z O.O.
DREW-NORD Gracjan Tobiaski
Z U-P "DUNAJKI" Michał Imianowski
=|= =
a
B ©|N =
a
3 = =T= = = =
a
ND ©
8
Z.H.U TRAK Roman Stenka
a
9
Z.P.H. PROFIL Łukasz i Sebastian Daniel Sp.C
51 ZAKŁAD DRZEWNY Janusz Różycki
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY Modrzew" Czaja Stanisław
a
Z U-P "DUNAJKI" Michał Imianowski
(ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA S.C D.Kwasigroch Z.Włoch
55 ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
[ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
"SILVA" ZAKŁAD DRZEWNY w Słupsku Spółka z o.o.
(ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Lasów Państwowych w Lęborku
OZEN SP. Z O.O.
CIESIELSTWO, DEKARSTWO USŁUGI Ogólnobudowlane
ZAKŁAD STOLARSKI Andrzej Bobkowski
ZAKŁAD STOLARSKI -USŁ. | PROD HENRYK MALEK
ZAKŁAD STOLARSKI WYRÓB TRUMIEN Jerzy Wszelak
CARTLANDER SP. Z O.O.
(ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "JAG-BET" Piotr Jagła
153
=
a
o
O
7
a
o
5
e
Ź
0
=
Ń
m
5
z
z
0
o
e
g
N
5
n
R
9
m
4
z
G
5
6
©
= = = == =
a a a n
a 5 - © U
7) |MARWOODMARUSZKUŁAS |||
MARWOOD MARIUSZ KULAS
ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
=
o
00
Załącznik nr 2
Lista firm, które kupowaly surowiec w 2016 roku w Nadlesnictwie Krtuzy
LP
Nazwa klienta
" KONKOL" SKUP, CIĘCIE, SPRZED.DREWNA KONKOL IRENEUSZ
"BUCZYNA" SPRZEDAŻ DREWNA Roman Manicki
"DAGRA" S$.C. MACIEJ BRZEZIŃSKI WITOLD SZCZESNY
"DREWBAL"-TARTAK STANISŁAW TROCHIMOWICZ
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
"FRYZA" Alfred Czajkowski
0
ą "JAŻDŻEWSKI KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE Waldemar Jażdżewski
"KARO" GŁOWACKA MONIKA
"LIBER" SPÓŁKA Z O.O.
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"PLUS-BIS" SPÓŁKA Z O.O.
"SILVA" ZAKŁAD DRZEWNY w Słupsku Spółka z o.o.
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
"SN DREW-HOLZ" Spółka z o.o.
na "TRANS-JAN" JAN SOMINKA
= = = =
© N
"TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR
"WEDAM" SPÓŁKA JAWNA Eugeniusz Hinca Marek Zarach
ADAM SIWA USŁUGI STOLARSKIE
ARTEX P.P.H.U. Piotr Ołowiak
BAGAŻÓWKA S.C.
C8N COMPANY SPÓŁKA Z O.O.
n
CHOSZCZ STEFAN ZAKŁAD STOLARSKI
o CIESIELSTWO, DEKARSTWO USŁUGI Ogólnobudowlane
DAGLEZJA Dariusz Romańczuk
DANMAR SP. Z O.O.
29
DANPOL SPÓŁKA Z O. O.
30
DANPOL SPÓŁKA Z O. O.
DREWECO Michał Skrzyński
NTN
A
©
DANPOL SPÓŁKA Z O. O.
DARIUSZ WOŹNIAK FPHU "WOŹNIAK"
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.z O.O.
DREWBAL Bogdan Bizewski
©
DREWEX GRZEGORZ DODOT, KRZYSZTOF CZERSKI S.C.
EJ DREWGAN F.P.H.U. Sławomir Gańcza
a | DREW-KOM CIEROCKI RADOSŁAW Drewno Kominkowe
maj DREWKOM PROJEKTOWANIE DORADZT. USŁUGI mgr inz. M.Kotowski
DREW-NORD Gracjan Tobiaski
EKO - CIĘCIE Maria Przytarska
FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
FHU DOM-CYB CYBULA DOMINIK Dominik Cybula
FIRMA HANDLOWA"ARKA" WIESŁAW MARIAN SYNIEC
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIKS Piotr Sitnicki
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO - PRODUKCYJNA Mariusz Niski
FIRMA P.H.U.,„DREWTRAK,, Zbigniew Szymański
FIRMA PRODUK-USŁUG-HANDLOWA WOJCIECH FORMELA
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA Zbigniew Leszek Bulczak
FOGIA FURNITURE SP. Z. 0.0
GRZEGORZ BODNAR "BODO"
=
=
|
e |eetowoorowwnegm
HEIMOWSKI Tomasz
ILIM NORDIC TIMBER GMBH8CO.KG
aa a
o | a
IPSUM SP. Z O.O. Magdalena Swastek
JAN ZINK Z.P.O.D. SKRZYNECZKI
JANUSZ DOBEK PRODUKCJA I USŁUG Janusz Dobek
Go
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
©
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
KOANIMPEX ANDRZEJ KOZDROŃ Andrzej Kozdroń
KPPD-SZCZECINEK S.A.
LO
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.O.
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.0.
LAS TRANS KRZYSZTOF KLAMAN
LAS TRANS KRZYSZTOF KLAMAN
LEMONEY Michał Dyszer
©
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o.
MASTERS-HOLDING Radosław Koczwara
MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MCM WORLD TRADE SP.Z O.O.
73
MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
NOWE KORONKI SP. Z.O0.0. Spółka Komandytowo- Akcyjna
A
OZEN SP. Z O.O.
P.H.U "FRANKOWSKI "S.C. Daniel i Arkadiusz Frankowski
P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
co
P.H.-U. "JURPOL" J.Woźniak
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
co
|
so | P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
= P.P.H. EXPORT-IMPORT B.i R.Bodnar "DREW-TRANS"S.J.
P.P.H.U."SAKO" Józef Sakowicz
P.P.U. "APTUS" Jerzy Wichert
P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z o.o.
co
P.P.U.H. "COMPANY LTD" SP. Z O.O.
o P.P.U.H. "MAT-TRAK" WIESŁAW WÓJCIK
| P.U.H."TRAK" Wojciech Łabiński
P.W. 'KOSZAŁKA' Zbigniew Koszałka
PAWEŁCZAK KRZESŁA Wojciech Michał Pawełczak
PHU "DREW-BUK" Jacek Antoszak
PIOTR JANOWICZ
POLTAREX POLSKIE DREWNO SP Z O.O.
POLTAREX POLSKIE DREWNO SP Z O.O.
PPH "DREW-MONT" SP. Z 0.0 SPÓŁKA KOMANDYTOWA
©
PPHU FORDREF Brygida Formela
ko | PPHU "BEMAX" Maciej Czucha
PPHU JERPOL Leszek Labuda
PP-U "DREWAR" JAN WARDYN Jan Wardyn
PPUH j i
UH Andrzej Joskowski
|106_____ |PPUH "SCANDPOL" PIOTR MROZOWICZ
PRODUKCJA ELEMENTÓW DO PALET JÓZEF KREFT
PRZEDS.PROD.-USŁUG."KARO" Wojciech Megier
PRZEDSIĘBIORSTWO "NURTPOL" HENRYK WIŚNIEWSKI
RJ PRZEDSIĘBIORSTWO "TIM" Tadeusz Tkacz
EM PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "BUDLAS" Roman Kugiel
- PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE BYSEWO Sp. z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- - USŁUGOWE Katarzyna Hebel
PRZEDSIĘBIORSTWO P.U.H. "LASKA" Anna Laska
PRZEDSIĘBIORSTWO PR.HAND.USŁ. ROMAN TARASIEWICZ
PRZEDSIĘBIORSTWO PROD.HANDLOWE Mirosław Kropidłowski
115
PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE "KOPOL"
117 PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KONAR" Zdzisław Szutenberg
00
a
a
|
PRZETWÓRSTWO DREWNA "STANFOR" STANISŁAW FORMELA
119
REGEN.NAPRAWA MASZYN BUDOWLAN. "OLARIX" Sławomir Myszk
RONKOWSKI FABRYKA OKIEN I DRZWI SPÓŁKA AKCYJNA
EE
©
4
2 SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
SKLEJKA - EKO S.A.
23
124 SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
12
12
12 STEICO SP. Z O.O.
12
12
STOLARSTWO SKUP I SPRZEDAŻ DREWNA HENRYKA LASKA
5
6
7 STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
SZWICHTENBERG Paweł
ND
= = = = =
©
s
8
SZWICHTENBERG Paweł
2
30 SZYMKO SPÓŁKA Z O.O.
<O
TARTAK Jacek Łaszewski
132 TARTAK BYCZK PIOTR
133 (TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
TARTAK "TRAKPOL" Krzysztof Gros
TARTAK CHRUŚCIEL Marian Drabiński
TARTAK ELEKTRYCZNY Ryszard Lewandowski
TARTAK HANDLOWO-USŁUGOWY Augustyn Lange
134
135
136
37
TARTAK LULKOWO SP. Z O.0.
TARTAK RYBNICA Marzena,Marcin Wiśniewski s.c.
TARTAK USŁUGOWY I HANDEL DREWNEM Franciszek Tryba
TARTAK-PASTWA Kamil Sandecki
138
139
=]|=
a|2
a|5
TARTAK-STOLARNIA Treder Feliks
=
42
zę
A
©
TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
USŁUGI LEŚNE Mirosław Małaszycki
USŁUGI LEŚNE Witold Neubauer
apo USŁUGI LEŚNE I SPRZEDAŻ DREWNA " MAREK" Ossowski Marek
USŁUGI ROLNICZE I LEŚNE "MAŁWIEŚ" Małgorzata Barzowska
144
145
146
147
148
149 USŁUGI STOLARSKIE - TARTAK Kleba Zygmunt
50
152
153
154
55
USŁUGI STOLARSKIE CZAJA Edmund
USŁUGI TRANSPORTOWE DANIEL KREFT
151
USŁUGI TRANSPORTOWE TRANS-DREW Tomasz Klawikowski
|IWALTIMBER Andrzej Waluś
WOODLAS BARTOSZ LASZUK
4
WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Wiesław Dzienisz
4 WYTWÓRNIA OPAKOWAN DREWNIANYCH Wiesław Dzienisz
4
1
4
1
e | USŁUGI TRANSPORTOWE TRANS-DREW Tomasz Klawikowski
WUTKOWSCY PLUS SP. ZO0.0
WYRÓB OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Józef Gruchała
[Z U-P "DUNAJKI" Michał Imianowski
Z.H.U TRAK Roman Stenka
161
e 0 Z.P.H. PROFIL Łukasz i Sebastian Daniel Sp.C
58.
59
60
62
63
5
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY „„Modrzew" Czaja Stanisław
|
(ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "Tartak" Józef Nowakowski
ZAKŁAD STOLARSKI Andrzej Bobkowski
ZAKŁAD STOLARSKI -USŁ. | PROD HENRYK MALEK
ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI S.C
4
164
=
ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ANDRZEJ BOJKA
ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ANDRZEJ BOJKA
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "MOTOR-IMPEX" WIESŁAW TUZIŃSKI
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "MOTOR-IMPEX" WIESŁAW TUZIŃSKI
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY Krzysztof Kowalewski
(ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "JAG-BET" Piotr Jagła
ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
a | ZP - WYRÓB MEBLI I TRUMIEN Stencel Roman
ZPU WYROBY GALANTERII DRZEWNEJ Mirosław Lipski
ŻYLIŃSKI I WSPÓLNICY TARMAX Spólka Jawna
Załącznik nr 3
Lista firm, które kupowały surowiec w 2017 roku w Nadleśnictwie Kartuzy
Nazwa klienta
" KONKOL" SKUP, CIĘCIE, SPRZED.DREWNA KONKOL IRENEUSZ
"ABWOOD" SPÓŁKA Z O.O.
"ADRIANA" S.A.
"AR-WOOD" Ariel Hildebrand
"ASIST" Andrzej Majewski
"AWIS" SP. Z O.O.
"DREWBAL"-TARTAK STANISŁAW TROCHIMOWICZ
"DREW-DACH" W.SYLDATK Skup-Sprzedaż-Przerób Drewna
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
"JAŻDŻEWSKI KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE Waldemar Jażdżewski
"KRAUSDREW" Jerzy Krausa
"LIBER" SPÓŁKA Z O.O.
l2 W F=
U
"SN DREW-HOLZ" Spółka z 0.0.
"TRANS-JAN" JAN SOMINKA
"WEDAM" SPÓŁKA JAWNA Eugeniusz Hinca Marek Zarach
"ZDAN-PAK" SŁAWOMIR ZDANOWSKI
ADAM SIWA USŁUGI STOLARSKIE
BAGAŻÓWKA S.C.
C8N COMPANY SPÓŁKA Z O.O.
CIESIELSTWO, DEKARSTWO USŁUGI Ogólnobudowlane
DAGLEZJA Dariusz Romańczuk
DANMAR SP. Z O.O.
DANPOL SPÓŁKA Z O. O.
DREW-BUD FENIX Wiktoria Droszkowska
DARIUSZ WOŹNIAK FPHU "WOŹNIAK"
DREWECO Michał Skrzyński
DREW-KOM CIEROCKI RADOSŁAW Drewno Kominkowe
DREW-NORD Gracjan Tobiaski
F.H.U.P. DREWUTNIA Tomasz Miś
F.P.H.U. DANUTA TEMPKA
FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
FHU DOM-CYB CYBULA DOMINIK Dominik Cybula
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIKS Piotr Sitnicki
FIRMA PRODUK-USŁUG-HANDLOWA WOJCIECH FORMELA
FOGIA FURNITURE SP. Z. 0.0
|
—
24
25
26
27
28
29
30
32
33
34
ILIM NORDIC TIMBER GMBH8:CO.KG
JANUSZ DOBEK PRODUKCJA I USŁUG Janusz Dobek
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.O.
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. zo.o.
3
3
3
3
3
4!
|
a
4
MASTERS-HOLDING Radosław Koczwara
MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MCM WORLD TRADE SP.Z O.O.
CHOSZCZ STEFAN ZAKŁAD STOLARSKI
6 MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
MORRIS HOME DECOR KRZYSZTOF ZIEMANN
5
6
7
8
9
0
2
3
4
5
4
4
4
pa
MRGARDEN SPÓŁKA Z O. O.
NU NU SP. ZO.O. Fang Han
OBRÓBKA DREWNA Leszek Meina
OBRÓBKA I HANDEL DREWN.TRANSP. ROMAN MYSZK
OBRÓBKA I HANDEL DREWN.TRANSP. ROMAN MYSZK
ND
OZEN SP. Z O.O.
W
1___ [OBRÓBKA I HANDEL DREWN.TRANSP. ROMANMYSZK |
A
o|o
P.H.U "FRANKOWSKI "S.C. Daniel i Arkadiusz Frankowski
P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
©
"PLUS-BIS" SPÓŁKA Z O.O
ZAKŁAD STOL.PROD.-USŁ. Reszka Bolesław
57
58 P.H.U.AR-TRANS SPÓŁKA JAWNA U.ARCZYŃSKA,Ł.ARCZYŃSKI
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
USŁUGI TRANSP.-PROD.-HANDLOWE Mirosław Graczyk
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
59
P.P.H. EXPORT-IMPORT B.i R.Bodnar "DREW-TRANS"SJJ.
P.P.H.U."SAKO" Józef Sakowicz
P.P.U. "APTUS" Jerzy Wichert
PRZEDS. PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "FORNITEX" SP ZOO W LIKWIDACJI
EURODREW Marcin Rybus
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z o.o.
©
o |0|0 © u
a|©| a
65
7
6
P.P.U.H. "COMPANY LTD" SP. Z O.O.
P.P.U.H. "TRAKPOL" Peek Krzysztof
PHU "DREW-BUK" Jacek Antoszak
STENCEL PPHU Henryk Stencel
PIOTR JANOWICZ
PAWEŁCZAK KRZESŁA Wojciech Michał Pawełczak
PPH "DREW-MONT" SP. Z 0.0 SPÓŁKA KOMANDYTOWA
PPHU FORDREF Brygida Formela
PPHU JERPOL Leszek Labuda
U "DREWAR" JAN WARDYN Jan Wardyn
PPUH Andrzej Joskowski
PPUH "KU-TRE" TARTAK S.C.
70
71
72
73
74
75
76
77
U
U
r
78
9
7!
PPUH "SCANDPOL" PIOTR MROZOWICZ
ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
PRZEDSIĘBIORSTO USŁUG.PRODUKCJ FRANCISZEK RADOMSKI
PRODUKCJA ELEMENTÓW DO PALET JÓZEF KREFT
81
82
83
Go
PRODUKCJA.HANDEL.USŁUGI. TEMPKA MARCIN
PRZEDSIĘBIORSTWO "TIM" Tadeusz Tkacz
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "BUDLAS" Roman Kugiel
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO P.U.H. "LASKA" Anna Laska
TARTAK HANDLOWO-USŁUGOWY Augustyn Lange
PRZEDSIĘBIORSTWO PR.HAND.USŁ. ROMAN TARASIEWICZ
PRZEDSIĘBIORSTWO PROD.HANDLOWE Mirosław Kropidłowski
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KONAR" Zdzisław Szutenberg
85
87
[c
91
92
w
PRZETWÓRSTWO DREWNA "STANFOR" STANISŁAW FORMELA
REGEN.NAPRAWA MASZYN BUDOWLAN. "OLARIX" Sławomir Myszk
SENDOM DOMY DREWNIANE SP. Z 0.0. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
SPRZEDAŻ DREWNA KOMINKOWEGO i Opałowego Krzysztof Edel
PPUH Andrzej Joskowski
9
9
STEICO SP. Z 0.0.
STOLARSTWO SKUP I SPRZEDAŻ DREWNA HENRYKA LASKA
100
101 SZWICHTENBERG Paweł
SKLEJKA - EKO S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE "KOPOL"
TARTAK Jacek Łaszewski
5
7
0
02
103
TARTAK BYCZK PIOTR
TARTAK Janusz Leszczyński
PRZED.PROD.-HANDL.-USŁ. AZET Andrzej Lenartowicz
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "JAG-BET" Piotr Jagła
104
105
106
107
08
09 PPHU "MIKPOL" S.C. Axel Geisler, Alan Geisler
10 TARTAK "TRAKPOL" Krzysztof Gros
111 TARTAK ELEKTRYCZNY Ryszard Lewandowski
TARTAK USŁUGOWY I HANDEL DREWNEM Tryba Marek
13 TARTAK-STOLARNIA Treder Feliks
TARTAK-STOLARNIA SULĘCZYNO S.C Nadolski Trzebiatowski
USŁUGI INŻYNIERSKIE Dawid Musielski
DREWECO Michał Skrzyński
= a|j= = = =
u a
ie) ND
rę
16
PRZEDSIĘBIORSTWO GELAM A.Geisler i K.Geisler sp.jawna
PPHU "MIKPOL" S.C. Axel Geisler, Alan Geisler
TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
USŁUGI LEŚNE Mirosław Małaszycki
USŁUGI LEŚNE Witold Neubauer
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
USŁUGI STOLARSKIE - TARTAK Kleba Zygmunt
USŁUGI STOLARSKIE CZAJA Edmund
USŁUGI TRANSPORTOWE TRANS-DREW Tomasz Klawikowski
WYTWÓRNIA OPAKOWAN DREWNIANYCH Wiesław Dzienisz
WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Byczkowski Mirosław
Z U-P "DUNAJKI" Michał Imianowski
Z.H.U TRAK Roman Stenka
TARTAK USŁUGOWY I HANDEL DREWNEM Franciszek Tryba
ja Z.P.H. PROFIL Łukasz i Sebastian Daniel Sp.C
ZAKŁAD DRZEWNY Janusz Różycki
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY „„Modrzew" Czaja Stanisław
"WEJMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ie (ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
(ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY MARIAN KRÓL
ZAKŁAD PRODUKCYJNY Paweł Stencel
BAGAŻÓWKA S.C.
ZAKŁAD STOLARSKI Andrzej Bobkowski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE "KOPOL"
ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ANDRZEJ BOJKA
ZAKŁADY DRZEWNE"POLDAN"EKSPORT IMPORT Zygmunt Kroplewski
42
143 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "MOTOR-IMPEX" WIESŁAW TUZIŃSKI
144 ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
1
45
46
4
50
51
1
1
1
1
1
FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
SZYMKO SPÓŁKA Z O.O.
ZPHU TADPOL Bojka Tadeusz
PP-U "DREWAR" JAN WARDYN Jan Wardyn
so EKO - CIĘCIE Maria Przytarska
ŻYLIŃSKI I WSPÓLNICY TARMAX Spólka Jawna