Witam!

Nazywam się Krystian Sobczak i piszę tego maila w sprawie widoczności Państwa strony *fedrowanie.siecobywatelska.pl *w Google.

Zobaczyłem, że po wpisaniu w wyszukiwarkę popularnych fraz związanych z Państwa usługami strona fedrowanie.siecobywatelska.pl wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania Google. Jestem pewny, że wyświetlanie się wysoko (TOP10) w wynikach wyszukiwania Google na popularne frazy zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia ilości klientów i tym samym zysków! Z przyjemnością zadbam o to, aby właśnie Państwa stronę odnaleźli użytkownicy wyszukiwarki - potencjalni klienci.

Dostarczam sprawdzone i kompleksowe rozwiązania, które w *maksymalny sposób *pozwalają wykorzystać potencjał Internetu. Reprezentuję firmę zajmującą się od ponad 10 lat pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google przy płatności "za efekt" i z chęcią pomogę Państwu w tej kwestii. Co istotne, opłaty za swoją pracę pobieram dopiero w momencie, kiedy Państwa serwis będzie na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Płacą Państwo dopiero za faktyczny efekt!

Obsługując kilkaset stron internetowych zebrałem duże doświadczenie, które zaprocentuje w Państwa branży.

Serdecznie zachęcam do odpowiedzi ZGODA na ten email, a chętnie przygotuję dla Państwa korzystne, zyskowne rozwiązanie.

____
Z wyrazami szacunku

specjalista ds. SEO 
Krystian Sobczak
tel: 616313766
E-MAIL: krystian.sobczak@adshock.pl 

Pobierz list