(4P) Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świdnik
Zn. spr.: ZG.0172.12.2017
Nadleśniczy Nadleśnictwa Świdnik
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Świdnik
ul. Lotnicza 4
21-040 Świdnik
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-
3419Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja o odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Świdnik
pozyskano drewno w ilości:
"2015 r. — 48 344,74 m”
"2016 r. — 49 738,43 m”
»=1.1.2017 do 31.8.2017 r. — 31 388,97 m?
A
FSC
www.fsc.org
FSC* 0118909
Znak odpowiedzialnej
gospodarki leśnej
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świdnik, ul. Lotnicza 4, 21-040 Świdnik
tel.: +48 81 751 30 11, fax: +48 81 751 20 91, e-mail: swidnik©lublin.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Świdnik w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
«2015 r.
'ZHU SMREK ANTONI RAPACZ
"TRAK-POL Adam Gałka
,PRODUKCJA.HANDEL.USŁUGI. TEMPKA MARCIN
"SILVA" Sp.zo.o. -
Z.U.-TRANSPORT LEŚNY I HANDEL Dul Wiesław
_"BRODZIAK" Paweł Brodziak " -
BUDEXPOL"BUKOWSKI 8 WSPÓLNICY Spółka Komandytowa
BOCIAN-FABRYKA MEBLI Tadeusz Bocian
"EMKA PHU KRZYSZTOF MACIAK
"JAMIR" P P.-HANDL-USŁUG Mirosław i Jakub Sieńczyk
/"KLASIKUS" PRODUCENT MEBLI KLASYCZNYCH SP. Z O.O.
PHU "TOMEX" Paweł Tkaczyk
_"PIO-TRAK" USŁUGI TARTACZNE Piotr Nowiński
P.P.H.U "SIEŃCZYK" S.C.
P-STWO HANDLOWE "CORRADO" RADOSŁAW GONTARZ
/P.H-U MAREK CZECHOWSKI DREWNO-LUBLIN
'"SWENDEX" SPÓŁKA JAWNA Lucyna i Zygmunt Swendrowscy
FIRMA "TELEYKO" Tadeusz Telejko
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
MĄCIK MAREK USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI
USŁUGOWY Z-D STOLARSKI "OKOŃ" Małgorzata Grotowska
"STOLMAR" ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ
/ZP-H-U "RUSZNIAK" Kazimierz Ruszniak
BRACIA MROZIK LUBLIN SP. Z O.O
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SEMA" Wróbel Longin
/FIRMA WIELOBRANŻ. DREWDOM MARCIN ŚWIERCZ
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "SZTAMA" Zwirecki Stanisław
/'CM.C.SPÓŁKAZO.0. —
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁ.-HANDLOWE Bogusław Majerowski
USŁUGI TARTACZNE"MAJEROWSKI" Piotr Majerowski
FORNIR HAJNÓWKA Mikołaj Sawicki
/ USŁUGI STOLARSKIE I TARTACZNIC USŁUGI POGRZEBOWE Marian Syta
KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
FIRMA HANDLOWA Mikołajuk Cezary
| FIRMA DROBDEX JAN DROBNY
OU BALTI SPOON |
FIRMA HANDL.USŁ.DUDZIŃSKI JAN
" VARMIL " SPÓŁKA Z.0.0
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
FIRMA HANDLOWA "DANWOOD" Danuta Wilk
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
ZAKŁADY DRZEWNE ZADOBRZE Sp. z o.o. Spółka komandytowa
P.P.H "TARTAK" Dróżdż Marek
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
/P.P.U.H. "DREWPAL" D.P.P.Wilk s.c.
"STANDREW" S.C. M.M.S. STANISŁAWEK
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O.
F.H.U "WOJCIARCZYK" Wojciarczyk Marian
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
.PRZED.HANDL.USŁUG."BOX" Jerzy Stojek
' USŁUGI STOLARSKIE SKUP I SPRZ. Rafał Brożyna
'SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński
PROD. I SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
/F.W. "TRANS-PAL" Stanisław Goch
_ZPUH STOL-DOM CZERWIŃSCY
P.P.U.H. ."'KORPAL" Zduńczuk Andrzej
SKUP I SPRZED.DREWNA I TARCICY Piotr Wojtyczka
REMAT Małgorzata Woźniak
MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak,Michał Stupak
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
P. P. H. U. "JAWOR" - Piotr Kolbe
'ZAROBKOWY PRZEWÓZ TOWARÓW Zdzisław Gac
FHU "DACHMET" Stanisław Kozak
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
/QLSZAK JAROSŁAW ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
/ MANUFAKTURA PALET SP. Z O.O.
A | M- TRAK Michał Nowakowski
BARBARA RUŁKA USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE HANDEL I PRODUKCJA
ZAKŁAD DRZEWNY "DREW-MAX" Jarosław Płatos
P.P.U.H. TRAK SP. Z O.O. T.KWAŚNIK, Z. PRZERWA
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
/ZAKŁAD DRZEWNY. PROD. I HANDEL Wyrobami z Drewna Leszek Panas
OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
ZPU "PRO-AGRO" Grzegorz Malinowski
"POL-SKONE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PPHU DEKAR Dariusz Olszewski
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Rafał Wiśnicki
'ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ „DREWMAX'Sławomir Zatorski
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
PHU "ZIELIŃSKI" Krzysztof Zieliński
„FRAM-POL" SP.Zz.O0.O
| KUCZYŃSKI NORBERT F.P.H.U.
FIRMA KONAR Jacek Żołyniak |
ŻELISKO JACEK GREEN WOOD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
MESTO Cichorz Mirosław
WRZYSZCZ JAN Zakład Stolarski Usługi Pogrz.
/P.P.H.U. "DREW- HURT" DARIUSZ ŁUKASIK
_FIRMA "MADERA" IMPORT-EXPORT Kołodziej Iwona
KRZYSZTOF SOBASZEK ZAKŁAD WYROBÓW Z DREWNA
J.G.M.JERZY SAJEWICZ, Michał Sajewicz-Spółka Cywilna
FREY-AMON MARIANNE
USŁUGI TARTACZNE Agnieszka Grelowska
WALTIMBER Andrzej Waluś
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
' WIESŁAW ĆWIKŁA ZAKŁAD STOLARSKI
SKUP SPRZEDAŻ I PRZERÓB DREWNA Domagała Tadeusz
/'P.P.H.U. "STOREL" ANDRZEJ SKUBIS
KRZYSZTOF POLICHA „DREWMAX"
"STRONG-WOOD SZARUGA"- ZBIGNIEW SZARUGA
ZH-UBD DANIEL WINIARCZYK
ZP-U "TARKOS" SPÓŁKA JAWNA J.KOSTRZEWA, B. KOSTRZEWA
"SKOL-DREW" S.C. SKOLIMOWSKI Elżbieta Piotr
"FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA _
F.P.H. WILPAX Remigiusz Wilk
B4D SPÓŁKA Z O.O.
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWE Adam Grys
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
"BRACIA MROZIK" SP.Z 0.0
NATURA SPÓŁKA JAWNA
/PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA
WIESŁAW CIUPAK Przerób Drewna i Handel
F H-P-U "DREW-DOM" IMPORT-EKSPORT
BUDOWNICTWO PIOTR SKRZYPEK
/P.D.U.S.S. MARIA DZIECHCIARZ
ZAKŁAD STOLARSKI Cichoń Henryk
P.P.H.U. FRYZ Krzysztof Wryszcz
'P.P.U.H. HENRYK Henryk Kudełka
' WYROBY Z DREWNA Czesław Pyzio
/Z.P.H KORA Barbara Basińska
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA Stanisław Psiuk
Z.P.H.U. "DREW-KOT" S.C. Jerzy Łupikasza, Grzegorz Kłos
ZAKŁAD TARTACZNY Janusz Barabas
PODOLSKI MARCIN
TARTAK I PRODUKCJA FOLII S.C. Teresa Sapuła,Krzysztof Sapuła
/KOWALIK - POTRĘĆ ZOFIA
KUPNO I PRZERÓB DREWNA WRZESIEŃ ADAM
P.P.U. LIZNER ADAM
/P.P.U.H. "IRENA" IRENA POCHEĆ
P.P-H-U "SADPOL" EXPORT-IMPORT Stanisław Sobczak
P.P.H.U"'DREW-TRANS"EXPORT- IMPORT Wojciech Kwiatkowski
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
P.U.H."ETREWI" TOMASZ KWAŚNIK Tomasz Kwaśnik
P.P.H.U. VET-SERVICE "TARTAK" DOROTA DRÓŻDŻ
TARTAK CIECHANKI Konrad Rożenek
ZPUH "ŚNIEŻKI" S.C Lesław Śnieżek-Gustaw Śnieżek
TRAK-DREW ŚC Krystyna Gałka i Damian Gałka
'F.P.H.U. DREWNOPOL Kuczyńska Krystyna
"HANDEL DETALICZNY EUGENIA SELWA
KOWALIK WALDEMAR PRZETWÓRSTWO DREWNA
'AGROMAX S.C. Stanisław Osek, Tomasz Osek
/FIRMA HANDLOWA KRZYSZTOF KALINOWSKI
P.P.H.U. AGNIESZKA CIEPLECHOWICZ
CEZARY RUŁKA DREWNOLIT
FIRMA PAWEŁKO Jan Pawełko
"DOMAR" MAZIARCZYK Tomasz
/ MICHAŁ GORAL KORNIK
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
_KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
SOWIŃSKI ANDRZEJ ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "AS"
/MAT-DREW MATEUSZ CIURAJ
"INTERHOME" MAREK IWANOWSKI
'T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.O.S.K.A
KRAS-DREW PRO. I SP. TAR. BUD Justyna Szewczyk
OKLEINY WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY Spółka Jawna
"KRONOSPAN MIELEC"
Usługi Stolarsko-Tartaczne Adam Turowski
/ Krzysztof Budoran "BUD-MAX"
Nordbayerische Holzindustrie GmbH
Zakład Tartaczny "BUNO"
Stolarstwo TOMASZ WRÓBEL
"2016 r.
.PRODUKCJA.HANDEL.USŁUGI. TEMPKA MARCIN
'"KRONOSPAN MIELEC" Sp. z 0.0.
"SILVA" Sp. z 0.0.
PPH AN-PED ZBIGNIEW KOZIOŁ
BOCIAN-FABRYKA MEBLI Tadeusz Bocian
EMKA PHU KRZYSZTOF MACIAK
"JAMIR" P P.-HANDL-USŁUG Mirosław i Jakub Sieńczyk
"KRZYSZTOF BUDORAN "BUD-MAX"
PHU "TOMEX" Paweł Tkaczyk
_"PIO-TRAK" USŁUGI TARTACZNE Piotr Nowiński
'P.P.H.U "SIEŃCZYK" S$.C.
P-STWO HANDLOWE "CORRADO" RADOSŁAW GONTARZ
/'P.H-U MAREK CZECHOWSKI DREWNO-LUBLIN
"SWENDEX" SPÓŁKA JAWNA Lucyna i Zygmunt Swendrowscy
FIRMA "TELEYKO" Tadeusz Telejko
USŁUGOWY Z-D STOLARSKI "OKOŃ" Małgorzata Grotowska
_"STOLMAR" ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ
BRACIA MROZIK LUBLIN SP. Z O.O |
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SEMA" Wróbel Longin
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "SZTAMA" Zwirecki Stanisław
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁ.-HANDLOWE Bogusław Majerowski
' SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA Dariusz Babicz
USŁUGI TARTACZNE"MAJEROWSKI" Piotr Majerowski
USŁUGI STOLARSKIE I TARTACZNIC USŁUGI POGRZEBOWE Marian Syta
FIRMA HANDLOWA Mikołajuk Cezary
"OU BALTI SPOON
.DREWNOPOL Kuś Justyna
-"VARMIL " SPÓŁKA Z.O.O
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
ZAKŁADY DRZEWNE ZADOBRZE Sp. z 0.0. Spółka komandytowa
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
P.P.U.H. "DREWPAL" D.P.P.Wilk s.c.
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O.
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
"TARTAK" - ZOFIA PARAS Zofia Paras
PRZED.HANDL.USŁUG."BOX" Jerzy Stojek
"CZECH" WYTWÓRNIA OKLEIN EXPORT-IMPORT MAREK GLEBA
PROD. I SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
/F.W. "TRANS-PAL" Stanisław Goch
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
P.P.U.H. ."'KORPAL" Zduńczuk Andrzej
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak, Michał Stupak
'P.P.H. U. "JAWOR" - Piotr Kolbe
F H U "DACHMET" Stanisław Kozak
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
BARBARA RUŁKA USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE HANDEL I PRODUKCJA
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
' OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
P.P.U.I H."WIMAR”" Weśniuk Wiesław
"POL-SKONE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Rafał Wiśnicki
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ „DREWMAX'Sławomir Zatorski
-"DREWPAX" Z.P.H. SP. C. Zygmunt i Piotr Wołoszyn
SKUP DREWNA, PRZERÓB | SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
PRZEDS. USŁUGOWO-HANDLOWE "ZYGTER" DANIEL ZYGMUNT
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
_"STOLPIT" USŁUGOWY ZAKŁAD STOL Krzysztof Piątek
PHU "ZIELIŃSKI" Krzysztof Zieliński
_„FRAM-POL" SP.Z.0.0
| KUCZYŃSKI NORBERT F.P.H.U.
FIRMA KONAR Jacek Żołyniak
ŻELISKO JACEK GREEN WOOD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
MESTO Cichorz Mirosław
PRZECIERANIE I SPRZEDAŻ DREWNA PRZETARTEGO BUJNOWSKI SŁAWOMIR
WLAŹ Franciszek
/P.P.H.U. "DREW- HURT" DARIUSZ ŁUKASIK
FIRMA "MADERA" IMPORT-EXPORT Kołodziej Iwona
KRZYSZTOF SOBASZEK ZAKŁAD WYROBÓW Z DREWNA
„MARIUSZ BEDNARCZYK
USŁUGI TARTACZNE Agnieszka Grelowska
'WALTIMBER Andrzej Waluś
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
"PATI" SPÓŁKA JAWNA D. ŁUKASIK, K. SZCZĄCHOR
'P.P.H.U. "STOREL" ANDRZEJ SKUBIS
KRZYSZTOF POLICHA „DREWMAX" "
"STRONG-WOOD SZARUGA"- ZBIGNIEW SZARUGA
ZH-UBD DANIEL WINIARCZYK
KOPIEL FRANCISZEK ZPUH WIELOBRANŻOWY
MACIEJ ŻELAZNY "DREWPAL"
P.U.H.T.S. SKOREK SŁAWOMIR
PROD. DRZEW. USŁUG. I HAND. STEFAN MARCHEWKA
PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
"BRACIA MROZIK" SP.Z O.O
NATURA SPÓŁKA JAWNA
PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA
"INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP. J.
F H-P-U "DREW-DOM" IMPORT-EKSPORT
PRZEDS. EKSP. IMP. "BOSS" spółka z 0.0.
P.D.U.S.S. MARIA DZIECHCIARZ
ZAK.PRZER.DREWN. "KURZYNKA" Tadeusz Żyła
'P.P.H.U. FRYZ Krzysztof Wryszcz
_P.P.U.H. HENRYK Henryk Kudełka
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA PLUS Krystyna Psiuk
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA Stanisław Psiuk
/Z.P.H.U. "DREW-KOT" S.C. Jerzy Łupikasza,Grzegorz Kłos
ZAKŁAD TARTACZNY Janusz Barabas.
| "PIEŃ'ZAKŁ.USŁ.LEŚ.I TRANSP. Andrzej Lipian
_PODOLSKI MARCIN
TARTAK I PRODUKCJA FOLII S.C. Teresa Sapuła,Krzysztof Sapuła
KUPNO I PRZERÓB DREWNA WRZESIEŃ ADAM
| P.P-H-U "SADPOL" EXPORT-IMPORT Stanisław Sobczak
/P.P.H.U"DREW-TRANS"EXPORT- IMPORT Wojciech Kwiatkowski
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
P.U.H."ETREWI" TOMASZ KWAŚNIK Tomasz Kwaśnik
TARTAK CIECHANKI Konrad Rożenek
ZPUH "ŚNIEŻKI" $.C Lesław Śnieżek-Gustaw Śnieżek
DREWEO KAROL POMIAN
"HANDEL DETALICZNY EUGENIA SELWA
KOWALIK WALDEMAR PRZETWÓRSTWO DREWNA
FIRMA HANDLOWA KRZYSZTOF KALINOWSKI
CEZARY RUŁKA DREWNOLIT
'SENSED Bożena Orłoś-Dąbrowska
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
TRANSDREW Marcin Pokrywka
' SOWIŃSKI ANDRZEJ ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "AS"
MAT-DREW MATEUSZ CIURAJ
'GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SP. Z O.O. SP. K.
GAWDA PRZEMYSŁAW ELEKTRO-BUD
POL-VENEER SP. Z O.O.
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
KRAS-DREW PRO. I SP. TAR. BUD Justyna Szewczyk
DELTA FOREST Grzyb Piotr
OKLEINY WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY Spółka Jawna
HANDEL DETALICZNY Przemysław Selwa
FH-P-U "DREW-DOM" Import-Eksport Piotr Dziok
«2017 r.
ZHU SMREK ANTONI RAPACZ
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
"SILVA" Sp. z 0.0. "
Z.U.-TRANSPORT LEŚNY I HANDEL Dul Wiesław
BOCIAN-FABRYKA MEBLI Tadeusz Bocian
EMKA PHU KRZYSZTOF MACIAK
"JAMIR" P P.-HANDL-USŁUG Mirosław i Jakub Sieńczyk
KRZYSZTOF BUDORAN "BUD-MAX"
PHU "TOMEX" Paweł Tkaczyk
"PIO-TRAK" USŁUGI TARTACZNE Piotr Nowiński
P.P.H.U "SIEŃCZYK" S.C.
P-STWO HANDLOWE "CORRADO" RADOSŁAW GONTARZ
P.H-U MAREK CZECHOWSKI DREWNO-LUBLIN
"SWENDEX" SPÓŁKA JAWNA Lucyna i Zygmunt Swendrowscy
FIRMA "TELEYKO" Tadeusz Telejko
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
MĄCIK MAREK USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI
USŁUGOWY Z-D STOLARSKI "OKOŃ" Małgorzata Grotowska
"STOLMAR" ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ
ZP-H-U "RUSZNIAK" Kazimierz Ruszniak
BRACIA MROZIK LUBLIN SP. Z O.O
/FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SEMA" Wróbel Longin
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
P.P.H.U. "JARPOL" JAROSŁAW KALITA
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁ.-HANDLOWE Bogusław Majerowski
SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA Dariusz Babicz
USŁUGI TARTACZNE"MAJEROWSKI" Piotr Majerowski
FIRMA HANDLOWA Mikołajuk Cezary
" VARMIL " SPÓŁKA Z.O.O
'PROD. I SPRZED.STOLARKI BUDOW. i MEBLOWEJ Lucjan Kożuchowski
'RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."'FOR-DREW
'P.P.H "TARTAK" Dróżdż Marek
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
DOMBAL Adam Ziółek
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O.O.
USŁUGI STOLARSKIE SKUP I SPRZ. Rafał Brożyna
PROD. I SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
ZPUH STOL-DOM CZERWIŃSCY
/P.P.U.H. ."KORPAL" Zduńczuk Andrzej
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ Domański Dariusz
REMAT Małgorzata Woźniak
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak,Michał Stupak
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
P. P. H. U. "JAWOR" - Piotr Kolbe
ZAROBKOWY PRZEWÓZ TOWARÓW Zdzisław Gac
DREWNOLAND Ferdynand Socha
FIRMA HANDLOWA "DREWPOL" Marian Gniaź
FHU "DACHMET" Stanisław Kozak
' PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
P.P.U.H. TRAK SP. Z O.O. T.KWAŚNIK, Z. PRZERWA
/ZDZISŁAW PIOTR NARBUTT "WYRÓB LISTEW I MOZAIKI"
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
EURO WOOD Zdzisław Małyska
ZPU "PRO-AGRO" Grzegorz Malinowski
"POL-SKONE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
USŁUGI STOLARSKO-TARTACZNE Adam Turowski
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Rafał Wiśnicki
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ „DREWMAX'Sławomir Zatorski
SKUP DREWNA, PRZERÓB I SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
PRZEDS. USŁUGOWO-HANDLOWE "ZYGTER" DANIEL ZYGMUNT
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
ZAKŁAD TARTACZNY ZBIGNIEW GONTARZ
'USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE Dec Henryk
"STOLPIT" USŁUGOWY ZAKŁAD STOL Krzysztof Piątek
PHU "ZIELIŃSKI" Krzysztof Zieliński
KUCZYŃSKI NORBERT F.P.H.U.
FIRMA KONAR Jacek Żołyniak
_SKUBISZ MONIKA PPHU "MAX-MAT"
/ŻELISKO JACEK GREEN WOOD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
MESTO Cichorz Mirosław
PRZECIERANIE | SPRZEDAŻ DREWNA PRZETARTEGO BUJNOWSKI SŁAWOMIR
TARTAK "JAGNA" BOGDAN PYZIK
WLAŻ Franciszek
'WRZYSZCZ JAN Zakład Stolarski Usługi Pogrz.
"TARTAK USŁUGOWY" KAZIMIERZ BORYS
P.P.H.U. "DREW- HURT" DARIUSZ ŁUKASIK
, KRZYSZTOF SOBASZEK ZAKŁAD WYROBÓW Z DREWNA
MARIUSZ BEDNARCZYK
P.P.H.U. JULIAN TWOREK
/ CEGIELNIA POLOWA MAREK KOZYRA
USŁUGI TARTACZNE Agnieszka Grelowska
WALTIMBER Andrzej Waluś
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
-" JB" JANUSZ BOCHNIAK Zakład Produkcyjno- Handlowy
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
'STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
"PATI" SPÓŁKA JAWNA D. ŁUKASIK, K. SZCZĄCHOR
P.P.H.U. "STOREL" ANDRZEJ SKUBIS
KRZYSZTOF POLICHA „DREWMAX"
"STRONG-WOOD SZARUGA"- ZBIGNIEW SZARUGA
/ZH-UBD DANIEL WINIARCZYK
KOPIEL FRANCISZEK ZPUH WIELOBRANŻOWY
/ZP-U"TARKOS" SPÓŁKA JAWNA J.KOSTRZEWA, B. KOSTRZEWA
MACIEJ ŻELAZNY "DREWPAL"
P.U.H.T.S. SKOREK SŁAWOMIR
PROD. DRZEW. USŁUG. I HAND. STEFAN MARCHEWKA
SPORTICO WIESŁAW SZKUTNIK
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
' PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWE Adam Grys
NATURA SPÓŁKA JAWNA
PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA
"INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP. J.
BUDOWNICTWO PIOTR SKRZYPEK
/P.D.U.S.8. MARIA DZIECHCIARZ
P.P.H.U. FRYZ Krzysztof Wryszcz
P.P.U.H. HENRYK Henryk Kudełka
WYROBY Z DREWNA Czesław Pyzio
Z.P.H KORA Barbara Basińska
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA PLUS Krystyna Psiuk
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA Stanisław Psiuk
Z.P.H.U. "DREW-KOT" S.C. Jerzy Łupikasza, Grzegorz Kłos
ZAKŁAD TARTACZNY Janusz Barabas
PG PIOTR GUTEK
PODOLSKI MARCIN
POLANO F.U.H. Piotr Michalik
"TARTAK I PRODUKCJA FOLII S.C. Teresa Sapuła, Krzysztof Sapuła
_KOWALIK - POTRĘĆ ZOFIA
P.P.H.U"DREW-TRANS"EXPORT- IMPORT Wojciech Kwiatkowski
"ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
P.P.H.U. VET-SERVICE "TARTAK" DOROTA DRÓŻDŻ
MIROSŁAW NOWOCIEŃ "CIESIELNIA"
TARTAK CIECHANKI Konrad Rożenek
MAREXBUD Marek Żerebiec
'KOWALIK WALDEMAR PRZETWÓRSTWO DREWNA
AGROMAX S.C. Stanisław Osek, Tomasz Osek
USŁUGI TRANSPORTOWE Tomasz Sopel
KOSIERB GRAŻYNA TARTACZNICTWO
P.P.H.U. AGNIESZKA CIEPLECHOWICZ
DREWNOLAND S.C. Mateusz Socha, Łukasz Socha
_FIRMA KORA Urszula Wiatrzyk
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
_KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
SOWIŃSKI ANDRZEJ ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "AS"
ZOLD WOOD Michał Lubaś
' MAT-DREW MATEUSZ CIURAJ
GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SP. Z O.O. SP. K.
T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.O.S.K.A
/GAWDA PRZEMYSŁAW ELEKTRO-BUD
"MIK-BUD" Ryszard Pierścionek
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
FIRMA USŁUGOWA TRAK-TRANS Mariusz Śliwiński
KARAWAN USŁUGI POGRZEBOWE Krystyna Sołdaj
HANDEL DETALICZNY Przemysław Selwa
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR Spółka Jawna
"PANEL" Dariusz Śledź
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
NADLEŚYACZY
A Kot
MISY INŻ
10