Opis

Morbi blandit euismod mi, ac vehicula ex. Donec sed tristique lorem. Vestibulum hendrerit neque et massa tincidunt, ut congue nisl rhoncus! Aenean varius erat vitae est faucibus, ut tincidunt lectus tempor. Nulla facilisi. In augue velit, placerat sit amet mauris nec, posuere fermentum nisi. Morbi fermentum sodales libero, quis accumsan nibh ullamcorper eget. Lorem ipsum dolor sit amet massa nunc.

Listy

Twoja pozycja strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Dzień dobry,
nazywam się Lipiec Beata.

Niestety nie znamy się jeszcze osobiście, ale postanowiłam napisać ponieważ zauważyłam, że Państwa adres internetowy fedrowanie.siecobywatelska.pl wymaga *wykonania* kilku krytycznych przeróbek pod kątem pozycji w wyszukiwarce.

Po wpisaniu w wyszukiwarkę fraz związanych z Państwa specjalizacją strona wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania Google. Prowadząc biznes w Internecie, trzeba zadbać, aby użytkownicy odnaleźli Państwa witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Uważam, że wyświetlanie się wysoko (TOP10) w wynikach wyszukiwania Google na *popularne frazy *zdecydowanie przyczyni się do *powiększenia ilości klientów i tym samym zysków! *

Trzeba przyznać że obecnie samodzielne działania SEO spotykają się z małą skutecznością...

Algorytm Google zmniejsza pozycje *źle zoptymalizowanych* stron i tym samym powoduje utratę pozycji w wyszukiwarce zmniejszając sposobność dotarcia do potencjalnych klientów.

Reprezentuję firmę zajmującą się od ponad 10 lat pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google.pl przy płatności "za efekt" i chętnie pomogę Państwu w tym zakresie. Co ważne, opłaty za swoją pracę pobieram dopiero, kiedy Państwa serwis będzie w TOP10 wyników w wyszukiwarce Google. *Zapłacą Państwo tylko za faktyczny efekt!*

Obsługując do tej pory kilkaset serwisów internetowych zebrałam duże doświadczenie, które zaprocentuje również w Państwa branży.

Zachęcam do odpowiedzi *o treści TAK* na tego emaila, a z przyjemnością przygotuję dla Państwa ciekawe, zyskowne rozwiązanie.

------
Pozdrawiam

SEM

Lipiec Beata

Tel: 616 313 766

e-mail: beata.lipiec@adshock.pl

Re: fedrowanie.siecobywatelska.pl - pozycja w - poniżej pierwszej strony przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Dzień dobry.

jakiś czas temu pisałam w temacie pozycjonowania Państwa witryny - fedrowanie.siecobywatelska.pl.

Niestety, jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi.

Bardzo proszę o krótką odpowiedź czy będziecie Państwo zainteresowani rozmową dotyczącą pozycji strony fedrowanie.siecobywatelska.pl w Google.

Jeżeli *tak*, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.
Jeżeli nie, również proszę o informację.
Pozycjonowanie to *najlepsza *metoda na to, by Państwa witryna www była wysoko w wynikach wyszukiwania w Google dla haseł najczęściej wyszukiwanych przez internautów. Zajmuję się tematyką pozycjonowania stron i sklepów internetowych od bardzo dawna. Dzięki temu rezultat jest *gwarantowany*.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub odpowiedzi ZGODA na tego maila.
_______
Serdecznie Pozdrawiam

SEM

Lipiec Beata

telefon: 616 313 766

email: beata.lipiec@adshock.pl

fedrowanie.siecobywatelska.pl - pozycja w wyszukiwarce - poniżej pierwszej strony przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Dzień dobry.

Jakieś dwa tygodnie temu kontaktowałam się z Państwem w kwestii pozycjonowania Państwa witryny - fedrowanie.siecobywatelska.pl.

Piszę do Państwa jeszcze raz, ponieważ jak zapewne Państwo wiedzą fakt że witryna wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania wpływa mocno negatywnie na możliwość znalezienia jej przez klientów.

Podczas analizy strony www wyszukałam kilka elementów, które pomogą poprawić pozycję w wyszukiwarce a w efekcie zwiększyć ilość Państwa klientów. Chętnie pomogę Państwu w zakresie pozycjonowania Państwa witryny. Dlatego chciałabym zaproponować, że:

► przeprowadzę audyt - *fedrowanie.siecobywatelska.pl*

► wprowadzę niezbędne skrypty

► przedstawię możliwości rozwoju pozycjonowanego serwisu www dzięki którym strona internetowa będzie lepiej pozycjonowana, zwiększy zasięg, dotrze do *większej *ilości odbiorców

oraz przygotuję profesjonalną, wymaganą dokumentację, aby Państwa witryna lepiej wyświetlała się w wyszukiwarce.

Zajmuję się tą tematyką pozycjonowania stron i sklepów internetowych od dłuższego czasu. Udało mi się z powodzeniem obsłużyć pod tym względem* ponad 1000 firm.
*Jeśli w Państwa przedsiębiorstwie znajduje się osoba odpowiedzialna za tę kwestię *bardzo proszę* o przekazanie maila do tej osoby.

Serdecznie zachęcam do kontaktu telefonicznego lub odpowiedzi "OK" na ten e-mail.

-
Pozdrawiam

SEM

Beata Lipiec

tel: 616313766

E-MAIL: beata.lipiec@adshock.pl

Re: Re: Twoja pozycja strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Szanowni Państwo.

Tydzień temu odzywałam się do Państwa w sprawie pozycjonowania strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl. Do chwili obecnej nie otrzymałam odpowiedzi.

Bardzo zależy mi na *zwiększeniu Państwa przychodów,* dlatego rozpatrzyłam wyświetlanie się Państwa strony www w wyszukiwarce Google na wiele popularnych w Państwa branży zwrotów. Fakt, że strona wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania wpływa wysoce negatywnie na możliwość znalezienia jej przez klientów.

Z przyjemnością Państwu pomogę w tej kwestii.

Tak jak też wspominałam, jestem doświadczoną ekspertką w sferze pozycjonowania stron i sklepów internetowych. Podczas analizy strony www znalazłam kilka elementów, które pomogą poprawić pozycję w wyszukiwarce a w rezultacie* zwiększyć ilość Państwa klientów. *

W wielu przypadkach jestem w stanie umówić się na płatność dopiero kiedy ujrzą Państwo efekt.

Bardzo proszę o jasną informacje czy chcą Państwo porozmawiać.

Jeśli tak, proszę o odpowiedź *"tak"* lub telefon. Jeśli nie, również proszę o krótką wiadomość zwrotną.

_
Serdecznie Pozdrawiam

specjalista ds. pozycjonowania

Lipiec Beata

Tel: 616-313-766

email: beata.lipiec@adshock.pl

Re: Twoja pozycja strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Szanowni Państwo.
pisałam do Państwa dwa dni temu w sprawie pozycjonowania strony firmowej - fedrowanie.siecobywatelska.pl.

Zauważyłam, że po wpisaniu fraz związanych z Państwa branżą strona wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania Google. Myślę, że jesteśmy w stanie uzyskać lepszy wynik ,gdy zastosujemy kilka dobrych technik SEO. Uważam, że wyświetlanie się jej wysoko (TOP10) w wynikach wyszukiwania Google na popularne frazy zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia ilości klientów i tym samym zysków!

Bardzo chętnie pomogę Państwu w tym zakresie. *Kilkunastoletnie *doświadczenie w gałęzi marketingu internetowego pozwoliło mi na wypracowanie skutecznych metod na promocję stron internetowych w wyszukiwarkach. Reprezentuję firmę ,która zajmuje się od ponad 10 lat pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarce Google przy płatności "za efekt".

Co ważne, opłaty za swoją pracę pobieram dopiero, kiedy Państwa strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Zapłacą Państwo dopiero widząc efekt!

Zachęcam do odpowiedzi o treści "tak" na ten email, a z przyjemnością przygotuję dla Państwa ciekawe, zyskowne rozwiązanie.

_
Pozdrawiam

specjalista ds. pozycjonowania

Lipiec Beata

Tel: 616 313 766

e-mail: beata.lipiec@adshock.pl

Twoja pozycja strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Szanowni Państwo,
nazywam się Lipiec Beata.

Nie znamy się jeszcze osobiście, ale postanowiłam napisać ponieważ zauważyłam, że Państwa witryna fedrowanie.siecobywatelska.pl wymaga *wprowadzenia* kilku krytycznych modyfikacji pod kątem pozycji w Google.

Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google fraz związanych z Państwa specjalizacją strona wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania Google. Prowadząc biznes w Internecie, warto zadbać, by użytkownicy odnaleźli Państwa stronę www w wynikach wyszukiwania. Uważam, że wyświetlanie się wysoko (TOP10) w wynikach wyszukiwania Google na *popularne frazy *zdecydowanie przyczyni się do *podniesienia ilości klientów i tym samym zysków! *

Niestety, trzeba przyznać że w dzisiejszych czasach samodzielne działania SEO spotykają się z małą skutecznością...

Algorytm Google zmniejsza pozycje *źle zoptymalizowanych* stron firmowych i tym samym powoduje utratę pozycji w wyszukiwarce pomniejszając możliwość dotarcia do potencjalnych klientów.

Jestem doświadczoną specjalistką w zakresie pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google.pl przy płatności "za efekt" i bardzo chętnie pomogę Państwu w tym zakresie. Co istotne, opłaty za swoją pracę pobieram dopiero, kiedy Państwa serwis znajdzie się w TOP10 wyników wyszukiwania. *Zapłacą Państwo tylko widząc efekt!*

Obsługując do tej pory kilkaset serwisów internetowych posiadłam duże doświadczenie, które zaprocentuje również w Państwa branży.

Serdecznie zachęcam do odpowiedzi *ZGODA* na ten e-mail, a chętnie przygotuję dla Państwa ciekawe, zyskowne rozwiązanie.

_________
Pozdrawiam

SPECJALISTA DO SPRAW SEO

Lipiec Beata

TEL: 616313766

e-mail: beata.lipiec@adshock.pl

Re: Wyświetlanie się strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce Google przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Dzień dobry.

2 dni temu pisałem w kwestii *pozycjonowania Państwa strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl.*

Niestety, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

*Bardzo proszę o krótką odpowiedź *czy będziecie Państwo zainteresowani rozmową w tym temacie.

Jeśli *tak*, proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Jeśli nie, również proszę o informację.
*Zajmuję się tą tematyką pozycjonowania stron i sklepów internetowych od dłuższego czasu. 
*Moim celem w pozycjonowaniu serwisu www jest *stały wzrost *widoczności w Google na wszystkie frazy związane z Państwa usługami.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub odpowiedzi na ten email.

______

Życząc udanego dnia!

specjalista ds. SEO 
Krystian Sobczak
TEL: 616-313-766
e-mail: krystian.sobczak@adshock.pl 

Wyświetlanie się strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce Google przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Dzień dobry.

Jakieś dwa tygodnie temu już kontaktowałam się z Państwem w *kwestii pozycjonowania Państwa strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl. *

Piszę do Państwa powtórnie, ponieważ jak zapewne Państwo wiedzą fakt, że strona wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania wpływa wysoce negatywnie na możliwość znalezienia jej przez klientów.*
*

Chętnie wykonam dla Państwa analizę obecnej kondycji strony i przedstawię możliwości, które pomogą zwiększyć widoczność Państwa strony fedrowanie.siecobywatelska.pl w Google i tym samym możliwość dotarcia do większej liczby potencjalnych klientów.* *Dlatego chciałbym zaoferować, że: 

► przeprowadzę profesjonalny audyt strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl

► wdrożę odpowiednie działania

oraz przygotuję pełną, niezbędną dokumentację, aby Państwa strona lepiej się pozycjonowała.

Zajmuję się tą tematyką pozycjonowania stron i sklepów internetowych od bardzo dawna. Udało mi się z powodzeniem obsłużyć pod tym względem* b>ponad 1100 podmiotów

Re:Re: Pozycja witryny - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce Google przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Szanowni Państwo.

Jakiś tydzień temu odzywałem się do Państwa w sprawie pozycjonowania strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.

Ruch organiczny z wyszukiwarki Google pozwala pozyskać cenne wejścia na stronę, generujące konwersje, które stanowią fundament działania strony www w Internecie. Sprawdziłem wyświetlanie się Państwa strony w wyszukiwarce Google na wiele popularnych zwrotów związanych z Państwa usługami. Fakt, że strona wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania wpływa wysoce negatywnie na możliwość znalezienia jej przez klientów. 

Tak jak też wspominałem, jestem doświadczonym ekspertem w obszarze pozycjonowania stron i sklepów internetowych. Z przyjemnością Państwu pomogę. W wielu przypadkach jestem w stanie umówić się na płatność dopiero kiedy dostrzegą Państwo efekt.

Bardzo proszę o jasną odpowiedź czy chcą Państwo porozmawiać.

Jeśli tak, proszę o odpowiedź *o treści "tak"* lub telefon. Jeśli nie, również proszę o krótką informację.

------
Serdecznie Pozdrawiam

SEM 
Sobczak Krystian
tel: 616 313 766
E-mail: krystian.sobczak@adshock.pl 

Re: Pozycja witryny - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce Google przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Witam.

Trzy dni temu pisałem do Państwa, ale nie otrzymałem odpowiedzi w sprawie pozycjonowania strony - fedrowanie.siecobywatelska.pl.

Tak jak pisałem Państwa strona wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania Google po wpisaniu w wyszukiwarkę fraz związanych z Państwa usługami. Jestem pewny, że wyświetlanie się jej wysoko (TOP10) w wynikach wyszukiwania Google na popularne frazy zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia ilości klientów i tym samym zysków!

Decydując się na pozycjonowanie serwisu www w wyszukiwarce Google otrzymują Państwo możliwość cyklicznego docierania do ogromnej liczby użytkowników,* realnie zainteresowanych *Państwa usługami.

Jestem doświadczonym specjalistą w zakresie pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google przy płatności "za efekt" i bardzo chętnie pomogę Państwu w tej kwestii. Co ciekawe, opłaty za swoją pracę pobieram dopiero, kiedy Państwa strona będzie na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Płacą Państwo tylko widząc efekt!

Obsługując do tej pory kilkaset serwisów internetowych zebrałem duże doświadczenie, które zaprocentuje również w Państwa branży.

Serdecznie zachęcam do odpowiedzi o treści "tak" na ten email, a z przyjemnością przygotuję dla Państwa korzystne, zyskowne rozwiązanie.

-----
Pozdrawiam

specjalista ds. SEO 
Sobczak Krystian
Tel: 616-313-766
E-mail: krystian.sobczak@adshock.pl 

Pozycja witryny - fedrowanie.siecobywatelska.pl w wyszukiwarce Google przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Witam!

Nazywam się Krystian Sobczak i piszę tego maila w sprawie widoczności Państwa strony *fedrowanie.siecobywatelska.pl *w Google.

Zobaczyłem, że po wpisaniu w wyszukiwarkę popularnych fraz związanych z Państwa usługami strona fedrowanie.siecobywatelska.pl wyświetla się poniżej pierwszej strony wyników wyszukiwania Google. Jestem pewny, że wyświetlanie się wysoko (TOP10) w wynikach wyszukiwania Google na popularne frazy zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia ilości klientów i tym samym zysków! Z przyjemnością zadbam o to, aby właśnie Państwa stronę odnaleźli użytkownicy wyszukiwarki - potencjalni klienci.

Dostarczam sprawdzone i kompleksowe rozwiązania, które w *maksymalny sposób *pozwalają wykorzystać potencjał Internetu. Reprezentuję firmę zajmującą się od ponad 10 lat pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google przy płatności "za efekt" i z chęcią pomogę Państwu w tej kwestii. Co istotne, opłaty za swoją pracę pobieram dopiero w momencie, kiedy Państwa serwis będzie na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Płacą Państwo dopiero za faktyczny efekt!

Obsługując kilkaset stron internetowych zebrałem duże doświadczenie, które zaprocentuje w Państwa branży.

Serdecznie zachęcam do odpowiedzi ZGODA na ten email, a chętnie przygotuję dla Państwa korzystne, zyskowne rozwiązanie.

____
Z wyrazami szacunku

specjalista ds. SEO 
Krystian Sobczak
tel: 616313766
E-MAIL: krystian.sobczak@adshock.pl 

2020 custom aero cycling socks - PO przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Hello

If you are interested to make a custom cycling clothing for your 2020
new season event/ team/ shop/ brand, we are here for you. 

The process of making new cycling clothes would start with a
quotation. Send us your quantity and designs, we would quote you price
according to your quality requirement. 

Minimum order quantity for road/MTB cycling jersey/ bib shorts for
each design - 15 pieces
Minimum order quantity for TT cycling gloves  -  15 pairs
Minimum order quantity for aero cycling socks each design -  30
pairs

Appreciate for your time and we will waiting for your response. 

Thank you.

Phebe

cześć

Jeśli chcesz stworzyć niestandardową odzież rowerową na
wydarzenie / zespół / sklep / markę na nowy sezon 2020, jesteśmy
tu dla Ciebie.

Proces tworzenia nowej odzieży rowerowej zaczynałby się od cytatu.
Wyślij nam swoją ilość i wzory, a my podamy Ci cenę zgodnie z
wymaganiami jakościowymi.

Minimalna ilość zamówienia na szosę / spodenki kolarskie szosowe
/ MTB dla każdego wzoru - 15 sztuk
Minimalna ilość zamówienia na rękawiczki rowerowe TT - 15 par
Minimalna ilość zamówienia na skarpetki rowerowe aero dla każdego
projektu - 30 par

Doceniam twój czas, a my czekamy na twoją odpowiedź.

Dziękuję Ci.

Phebe

2020-04-23 10:24:22

https://www.montonsports.com/sports-mask-with-kn95-filter-and-valve.html

Unsubscribe
at http://www.montonjersey.com/wms/lists/tj4204nd9g9b0/unsubscribe/lh404fax7qda9/ph164n4ay7189

logo Nowa metoda grawerowania markerem laserowym przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Drozd przyjaciele,

Miło cię poznać!

Cieszę się, że jesteś bardzo profesjonalny w dobrym biznesie.
Mamy nową technologię markera laserowego, ktory może znakować na metalu lub
niemetalu w ciągu kilku sekund, taki jak numer seryjny, kod QR, data produktu,
logo, obraz itp.
Możemy zaoferować najwyższej jakości maszyny do części w dobrej cenie.
![](http://count.laserstek.com/template/ajax_get_network_attach/?id=430273&ufile_name=1335da3c-0a73-11ea-
afc2-005056967c31-48657.jpg&aid=1)
Zaleta naszej maszyny do znakowania laserowego:
1\. Wysoka wydajność: Szybszy i łatwiejszy niż system etykietowania lub
drukowania.
2\. Niskie koszty utrzymania: stosowanie wysokiej jakości części i bezawaryjna
praca przez całą dobę.
3\. Łatwa obsługa: Proste szkolenie online i automatyczne sterowanie za pomocą
komputera.
4\. Ochrona środowiska: ścieki, brak hałasu i brak zanieczyszczeń.
5\. Materiały niematerialne: zastosowany niemechaniczny „noż" i atramenty,
ktore kosztują bardzo mniej energii.
......

Posiadamy biuro w Pekinie (stolice Chin), Qingdao (Chiny środkowe) i Changzhou
(Chiny Południowe).
Możemy rownież świadczyć usługi biznesowe, jeśli chcesz kupić lub sprzedać
jakiekolwiek produkty w Chinach.

Czekamy na wspołpracę z tobą i dzięki!

Z poważaniem,
Candy
\-------------------------------------------------------------------------------------

Dear friends,

Nice to meet you!

Glad to know that you are very professional in good business.
We have New tech of laser marker which can mark on metal or nonmetal in
seconds, like serial number, QR code, product date, logo, image, etc.
We can offer first-class parts machines at good price for you.

Advantage of Our Laser Marking machine:
1\. High efficiency: Faster and easier than labeling or printing system.
2\. Low maintenance: Using high-quality parts and 24hours no-fault operation.
3\. Easy operation: Simple Online training and Automatically control by
computer.
4\. Environmental protection: Non-waste water, non-noise, and no pollution.
5\. Non-materials: non-mechanical "knife" and non-inks used and just cost very
less power.
......

We have an office in Beijing (Capital China), Qingdao (Central China), and
Changzhou (Southern China).
And We also can be providing business service too, if you want to buy or sales
any products in China.

Looking forward to cooperation with you and thanks!

Best regards,
Candy
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
KRUZ (BEIJING) LASER TECHNOLOGY CO.,LTD.
E-mail: candy@kruzlaser.com
Tel/WhatsApp/Wechat: 0086-13501014830
Website: www.kruzlaser.com
ADD:Rm701, BLK B Greenland Fortune Plaza,Daxing Dist., Beijing China
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
And Yoomy, thus clamorously invoked, hemmed thrice, tuning his voice for the
air. But here, be it said, that the minstrel was miraculously gifted with
three voices; and, upon occasions, like a mocking-bird, was a concert of sweet
sounds in himself.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
If you don't want to receive this email again, please reply
"T".![](http://count.laserstek.com/new_track/t4/MjQxMDI0OXx8MjAxOTExMTkxMDI4MDAtNTM0My03MHx8c3ByYXdhLTFAZmVkcm93YW5pZS5zaWVjb2J5d2F0ZWxza2EucGw=.gif)

Analiza wyników dla strony fedrowanie.siecobywatelska.pl w Google przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Dzień dobry,

Badając branżę znalazłem stronę fedrowanie.siecobywatelska.pl i dostrzegłem niewłaściwe ustawienia które wpływają na pozycje w wyszukiwarkach internetowych, a które można zoptymalizować.

Na dzień dzisiejszy Państwa strona widoczna jest w Top50 Google na 8172 słów, w tym w na pierwszej stronie Google znajduje się 324 fraz kluczowych. Wynik ten można zdecydowanie ulepszyć optymalizując stronę do wymogów Google i pozycjonując ją w wyszukiwarkach internetowych.

Z mojego wstępnego badania wynika także, że najprawdopodobniej Państwa strona internetowa notowała największy ruch w czerwcu 2019. Wtedy pozycje Państwa strony w Google były najlepsze.

Zbadałem także podstawowe parametry strony jak na przykład:
- Title
- Description strony głównej
Niestety nie są one dobrze wypełnione co na pewno źle wpływa na pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Sugeruję możliwie szybko poprawić te parametry.

Przykładowe słowa kluczowe i wyniki strony fedrowanie.siecobywatelska.pl z ostatnich tygodni:
- e drewno - 56 pozycja
- sąd rejonowy dla warszawy mokotowa - 79 pozycja
- cedynia bez cenzury - 19 pozycja
- um bytom - 35 pozycja
- nieprzeczytane - 67 pozycja
- so poznań - 15 pozycja

Poniżej przedstawiam serwisy które pozycjonują się na podobne frazy co Państwo:
- rejestr.io
- wybory2018.pkw.gov.pl
- bzp.uzp.gov.pl
- stolarstwo.org
- pwrz.pl
- czaswlas.pl

Mógłbym przesłać Państwu więcej szczegółów odnośnie promocji, w ramach której oferujemy 30 dni gratis z możliwością rezygnacji bez żadnych kosztów i zobowiązań.
Oprócz tego mogę sprawdzić na jakie frazy kluczowe pozycjonują się konkurencyjne firmy. Proszę o podanie 2-3 stron które mam sprawdzić.

Co się zmieni po zainwestowaniu w pozycjonowanie?
* strona fedrowanie.siecobywatelska.pl będzie bardziej widoczna na głównych pozycjach w Google
* będą Państwo generować dużą (ciągle rosnącą) liczbę wejść na stronę
* strona fedrowanie.siecobywatelska.pl będzie w pełni zoptymalizowana i dostosowana do wytycznych Google
* Klienci samodzielnie Państwa odnajdą
* statystyki będą codziennie monitorowane i raportowane w Centrum Klienta

Czy mógłbym wobec tego przesłać do Państwa ofertę z cennikiem i propozycją słów kluczowych? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź na to zapytanie. Będę również zobowiązany za podanie mi Imienia.

Jeśli nie to najmocniej przepraszam i nie zawracam głowy.

Łączę pozdrowienia,
Bartosz Posmyk

Top Online Sp. z o.o. - Sp. k.
ul. Klecińska 5B, lok. 11-12, 54-413 Wrocław,
NIP: 8943136208, REGON: 382090903
KRS: 0000763358
www.toponline.pl

Re: Wniosek przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #2

OK.

pt., 31 sie 2018 o 01:46 <sprawa-9417@pokot.pl> napisał(a):

Re: Wniosek przez adobrawy w sprawie Przykładowy monitoring #2

OK.

--
.

Wniosek przez adobrawy w sprawie Przykładowy monitoring #2

Mauris porta aliquet nisl? Sed diam sapien, tempus sed vulputate ut, aliquam ut tortor. Sed elementum venenatis lacus non facilisis. Maecenas nisl sem, faucibus in neque at, scelerisque luctus augue. Donec id dictum ipsum? Vestibulum ac lobortis leo. Cras ullamcorper posuere mi vitae pretium. Ut tristique tempus felis; at ullamcorper lacus blandit at. Fusce eu nisl dui. Duis consequat nibh nullam.

Dane przesłać proszę pod adres {{EMAIL}}.

Z poważaniem,

TEST przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

TEST

TEST przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

TEST

Test przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

test

Re: Re: Przykładowy monitoring przez adobrawy w sprawie Przykładowy monitoring #0

Przykładowa odpowiedź z strony

1

Zapytanie z redakcji przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

<p>Dzień dobry,</p><p>Piszę do Państwa z gazety &#34;<i>Dzień Dobry </i>&#34; wydawanej w największych miastach Polski. W kolejnym wydaniu piszemy artykuł ściśle związany z Państwa branżą i chcielibyśmy aby pod artykułem znalazła się reklama firmy, z której usług nasi czytelnicy będą mogli skorzystać. Reklama będzie miała rozmiar 1/4 strony. <br/></p><p></p><p><!--StartFragment-->W przypadku zainteresowania, proszę o odpowiedź zwrotną wraz z numerem kontaktowym do Państwa. <br/></p><!--StartFragment--><pre class="moz-signature" cols="72">Z wyrazami szacunku,<br/><br/>Barbara Klimczak,<br/>Redaktor Gazety &#34;Dzień Dobry&#34;<br/>tel. 575 440 975<br/>www.gazetadziendobry.pl<br/>referencje: gazetadziendobry.pl/referencje/<br/></pre><!--StartFragment--><!--EndFragment--><!--StartFragment--><h6><i>W przypadku gdy nie chcą Państwo otrzymać podobnych maili w przyszłości proszę o kliknięcie w poniższy link <a href="http://vps265534.ovh.net/mailing/web/unsubscribed-customer/create?id=2547259&customer_id=999418&domain_id=17&key=5a61adf945a0c">usuń mój email</a>,</i></h6>

Zapytanie z Redakcji. przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

<p>Dzień dobry,</p><p>Piszę do Państwa z gazety &#34;<i>Dzień Dobry </i>&#34; wydawanej w największych miastach Polski. W kolejnym wydaniu piszemy artykuł ściśle związany z Państwa branżą i chcielibyśmy aby pod artykułem znalazła się reklama firmy, z której usług nasi czytelnicy będą mogli skorzystać. Reklama będzie miała rozmiar 1/4 strony. <br/></p><p></p><p><!--StartFragment-->W przypadku zainteresowania, proszę o odpowiedź zwrotną wraz z numerem kontaktowym do Państwa. <br/></p><!--StartFragment--><pre class="moz-signature" cols="72">Z wyrazami szacunku,<br/><br/>Barbara Klimczak,<br/>Redaktor Gazety &#34;Dzień Dobry&#34;<br/>tel. 575 440 975<br/>www.gazetadziendobry.pl<br/>referencje: gazetadziendobry.pl/referencje/<br/></pre><!--StartFragment--><!--EndFragment--><!--StartFragment--><h6><i>W przypadku gdy nie chcą Państwo otrzymać podobnych maili w przyszłości proszę o kliknięcie w poniższy link <a href="http://vps265534.ovh.net/mailing/web/unsubscribed-customer/create?id=2634015&customer_id=963787&domain_id=17&key=5a2e3a6fae604">usuń mój email</a>,</i></h6>

Re: Przykładowy monitoring przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Powtórna odpowiedź instytucji.

2016-09-13 4:03 GMT+02:00 <naczelnik@jawnosc.tk>:

1

Re: Przykładowy monitoring przez Przykładowa instytucja w sprawie Przykładowy monitoring #0

Przykładowa odpowiedź instytucji.

2016-09-13 3:56 GMT+02:00 <sprawa-1@fedrowanie.siecobywatelska.pl>:

1