Instytucja: 

MYŚLIBÓRZ

 Monitoring: 

Polowania zbiorowe 2018

 Liczba listów: 

3

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

Otwarte

 Status ostatniego wniosku: 

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Znormalizowana odpowiedź

Treść

 • Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez krzysztof

  Na podstawie art. 61 Konstytucji RP wnoszę o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej zaplanowanych terminów polowań zbiorowych zgłoszonych do gminy po 1 kwietnia 2018 roku na podstawie art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie, poprzez:

  1. wskazanie w formie edytowalnej (w treści wiadomości email, lub w pliku Word lub Excel) daty, godziny rozpoczęcia i zakończenia, oraz miejsca zaplanowanych polowań

  2. przesłanie treści wszystkich informacji przekazanych zgodnie z art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie przez dzierżawców albo zarządców obwodów łowieckich, w formie plików komputerowych (skanów).

  Ponadto wnoszę o:

  3. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane (lub będą podawane) do publicznej wiadomości terminy rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsca polowań zbiorowych, zgodnie z art. 42ab ust. 2 ustawy Prawo łowieckie

  4. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane do publicznej wiadomości informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym, zgodnie z art. 42b ust. 1e ustawy Prawo łowieckie

  Wnoszę o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}

  Krzysztof Wychowałek

 • Przeczytane: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez MYŚLIBÓRZ

  To jest potwierdzenie dla wiadomości wysłanej przez Ciebie do
  <{{ email }}> o 2018-09-25 13:26

  To potwierdzenie mówi, że wiadomość została wyświetlona na komputerze odbiorcy o 2018-09-26 09:02

 • Re: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez MYŚLIBÓRZ

  Dzień dobry,

  Odpowiadając na wniosek o udostępnienie informacji publicznej informuję, że informacje na temat zaplanowanych terminów polowań zbiorowych zamieszczane są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu w zakładce Szkody łowieckie ( link: http://bip.mysliborz.pl/strony/menu/72.dhtml ) oraz w zakładce Obwieszczenia i ogłoszenia ( link: http://bip.mysliborz.pl/strony/menu/8.dhtml ).
  Ponadto informuję, że informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym zamieszczane są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu w zakładce Szkody łowieckie ( link: http://bip.mysliborz.pl/strony/menu/72.dhtml ).

  W załączeniu przesyłam skany pism kół łowieckich, informujących o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym.
  Z poważaniem,

  Damian Matusiak
  Wydział GKOŚ
  Urząd Miasta i Gminy w Myśliborzu

  Załączniki

  • Skany.pdf