Instytucja: 

SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 30 IM. STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ W SOSNOWCU

 Monitoring: 

Praworządność szkół

 Liczba listów: 

3

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

Otwarte

 Status ostatniego wniosku: 

Otwarte

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Znormalizowana odpowiedź

Treść

 • Wniosek o informację DOPAMINA LAB przez Ania_De

 • ODPOWIEDŹ NA UDZIELENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ OD SPS NR 30 W SOSNOWCU przez SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 30 IM. STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ W SOSNOWCU
  Ocena LLM: A) email jest odpowiedzią z SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 30 IM. STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ W SOSNOWCU i zawiera odpowiedzi na pytania z
  wniosku o informację publiczną.

  Dzień dobry,
  Dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 30 w Sosnowcu przekazuje informację publiczną - odpowiedzi na zadane pytania oraz skan sprawozdania RR.
  Przepraszam za opóźnienie.
  Z poważaniem
  Aneta Jurkowska

  Administratorem Pani/Pana danych adresowych oraz adresu e-mail jest Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 im. Stefanii Sempołowskiej,41-200 Sosnowiec ul. Sucha 21.
  Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 im. Stefanii Sempołowskiej, 41-200 Sosnowiec ul. Sucha 21 przetwarza Pani/Pana dane wyłącznie w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym oraz obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzoru- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ( PUODO) z siedzibą w Warszawie ( 00-193), ul. Stawki 2.
  Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 30 w Sosnowcu - e-mail: {{ email }}

  Załączniki

  • ODPOWIEDZI_NA_PYTANIA_ZAWARTE_W0D0A_EMAILU.docx
  • sprawozdanie_finansowe_Rady_Rodziców.jpg