Instytucja: 

Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy

 Monitoring: 

Sesje zdalne - dogrywka

 Liczba listów: 

5

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

Dostarczony

 Status ostatniego wniosku: 

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Znormalizowana odpowiedź

Otrzymano: 2023-03-10 13:37:10

NrPytanieOdpowiedźKategoria odpowiedzi
11. Czy w latach 2020-2022 Rada Gminy prowadziła obrady z wykorzystaniem środków do porozumiewania się na odległość lub korespondencyjnie (zdalny tryb obradowania)?Tak, Rada Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy prowadziła obrady w zdalnym trybiea) Tak.
1aa) Ile zdalnych (w tym takich, w których co najmniej część radnych łączyła się zdalnie) sesji Rady Gminy odbyło się w latach 2020-2022 bez możliwości udziału publiczności? (były zamknięte dla publiczności i publiczność mogła wyłącznie obejrzeć transmisję)W każdej zdalnej sesji Rady Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy mogła uczestniczyć publiczność poprzez śledzenie przebiegu obrad w trakcie transmisji, a osoby zainteresowana zabraniem głosu w konkretnym punkcie, po wcześniejszym kontakcie z pracownikami obsługi Rady i otrzymaniu linku do spotkaniak) Trudno powiedzieć.
22. Ile zdalnych (w tym takich, w których co najmniej część radnych łączyła się zdalnie) sesji Rady Gminy odbyło się w roku 2023 do momentu otrzymania wniosku?W 2023 roku sesje Rady Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, nie odbywały się w trybie zdalnyma) 0 (zero, w tym: wszystkie sesje odbyły się stacjonarnie).
33. Czy oprogramowanie używane przez Radę Gminy do prowadzenia sesji zdalnych (w tym takich, w których co najmniej część radnych łączyła się zdalnie), o ile jest używane, pozwala na udział publiczności?Tak, oprogramowanie do prowadzenia sesji zdalnych pozwala na udział publicznościa) Tak.
3aa) Jak nazywa się używane oprogramowanie?Oprogramowanie do odbywania zdalnych sesji wykorzystywane w Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy nazywa się CISCO WEBEX MEETINGSa
44. Czy w latach 2020-2022 doszło do zmian statutu Rady Gminy, w związku z prowadzeniem obrad z wykorzystaniem urządzeń do porozumiewania na odległość? (o ile dotyczy)N/De) Nie dotyczy (ND).
4aa) Jeśli doszło do zmiany statutu, to wnosimy o podanie linku do stosownej uchwały.N/Dd) Brak odpowiedzi - gmina nie udzieliła odpowiedzi na to pytanie.
55. Jakim łączem internetowym dysponuje Rada Gminy (chodzi o łącze wykorzystywane do realizacji transmisji i sesji zdalnych - w tym takich, w których co najmniej część radnych łączyła się zdalnie)?W przypadku transmisji zdalnych z użyciem narzędzia Cisco Webex od kwietnia 2020 r. do października 2022 r. do przesyłu danych wykorzystywane było łącze Urzędu Miasta (maksymalne łącze do Internetu to 1Gbps), firma prowadząca transmisje on-line z sesji retransmitowała je swoim łączem światłowodowym do serwera streamingowego. Od listopada 2022 r. sesje stacjonarne przeprowadzane są na łączu miejskim.c, f
5aa) Czy między marcem 2020 r. a dniem odpowiedzi na wniosek zmieniła się jakość łącza internetowego, którym dysponowała Rada Gminy?Nieb) Nie.

Treść

 • Wniosek o informację dot. sesji zdalnych przez KatarzynaBatkoToluc

  Na podstawie art. 61 ust. 1 Konstytucji RP i art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, niniejszym wnosimy o udostępnienie informacji publicznej w następującym zakresie:

  1. Czy w latach 2020-2022 Rada Dzielnicy prowadziła obrady z wykorzystaniem środków do porozumiewania się na odległość lub korespondencyjnie (zdalny tryb obradowania)?

  1a. Ile zdalnych (w tym takich, w których co najmniej część radnych łączyła się zdalnie) sesji Rady Dzielnicy odbyło się w latach 2020-2022 bez możliwości udziału publiczności? (były zamknięte dla publiczności i publiczność mogła wyłącznie obejrzeć transmisję)

  2. Ile zdalnych (w tym takich, w których co najmniej część radnych łączyła się zdalnie) sesji Rady Dzielnicy odbyło się w roku 2023 do momentu otrzymania wniosku?

  3. Czy oprogramowanie używane przez Radę Dzielnicy do prowadzenia sesji zdalnych (w tym takich, w których co najmniej część radnych łączyła się zdalnie), o ile jest używane, pozwala na udział publiczności?
  3a. Jak nazywa się używane oprogramowanie?

  4. Czy w latach 2020-2022 doszło do zmian statutu Rady Dzielnicy, w związku z prowadzeniem obrad z wykorzystaniem urządzeń do porozumiewania na odległość? (o ile dotyczy)
  4a. Jeśli doszło do zmiany statutu, to wnosimy o podanie linku do stosownej uchwały.

  5. Jakim łączem internetowym dysponuje Rada Dzielnicy (chodzi o łącze wykorzystywane do realizacji transmisji i sesji zdalnych - w tym takich, w których co najmniej część radnych łączyła się zdalnie)?
  5a. Czy między marcem 2020 r. a dniem odpowiedzi na wniosek zmieniła się jakość łącza internetowego, którym dysponowała Rada Dzielnicy?

  Prosimy o odpowiedź na adres {{EMAIL}}

  Katarzyna Batko-Tołuć, Szymon Osowski
  członkowie Zarządu, zgodnie z zasadami reprezentacji

 • Automatic reply: Wniosek o informację dot. sesji zdalnych przez Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy
  Ocena LLM: D) email jest potwierdzeniem dostarczenia lub otwarcia maila z Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy
  i nie zawiera odpowiedzi na pytania z wniosku o informację publiczną.

 • Przeczytane: Wniosek o informację dot. sesji zdalnych przez Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy
  Ocena LLM: D) email jest potwierdzeniem dostarczenia lub otwarcia maila z Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy i nie zawiera odpowiedzi na pytania z wniosku o informację publiczną.

 • Read: Wniosek o informację dot. sesji zdalnych przez Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy
  Ocena LLM: D) email jest potwierdzeniem dostarczenia lub otwarcia maila z Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy
  i nie zawiera odpowiedzi na pytania z wniosku o informację publiczną.

 • CRWIP/1315/2023 przez None
  Ocena LLM: A) email jest odpowiedzią z Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy i zawiera odpowiedzi na pytania z
  wniosku o informację publiczną.

  Załączniki

  • Wesola-min_538fcb3c-39f6-42b1-b863-b5091e3370f6.png
  • klauzula_1_-_pozyskanie_danych_osobowych_od_osoby_której_dane_dotyczą.docx
  • CRWIP_1315_1431.2.2023.pdf