Ś mae e
4P) Nadleśnictwo Tuszyma
Zn. spr.: ZG.0172.18.2017 Tuszyma, dnia... 2-..10.2017r.
Itylko pocztą elektroniczną/
Nadleśniczy Nadleśnictwa Tuszyma
Państwowe Gospodarstwo
Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Tuszyma
39-321 Tuszyma 147
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
sprawa-3440Q©fedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji publicznej
z dnia 24.08.2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie_ informuję, że została wydana decyzja o odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Tuszyma pozyskano
drewno w ilości:
« 2015r. -59 421,42 m”
« 2016r. -59 231,44 m”
« 01.01.2017 do 24.08.2017 r. — 35 571,45m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Tuszyma w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
" 2015 r.
« * TRANS-KOP Brózda Bogdan
« P.H.U. "DREW-MET" Zdzisław Pyziński
« KOBUD STOL.-USŁ. BUDOWLANE Wiesław Kopera
« USŁUGI BUDOWLANE I LEŚNE Moskal Wiesław
« KOŁO ŁOWIECKIE "DIANA"MIELEC Krupa Wiesław
« P.P.U.H. "TRAK - BUD" S.C. Tadeusz i Danuta Jakubas
Nadleśnictwo Tuszyma, 39-321 Tuszyma 147
tel.: +48 17 5813111 ,fax. 172277020, e-mail: tuszymaQkrosno.lasy.gov.pl www.krosno.lasy.gov.pl/tuszyma
SZYPUŁA KAZIMIERZ Tartak w Rzemieniu
ZAKŁAD DRZEWNY "T.B" Spółka z 0.0.
WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK
"NOWY STYL" SP.Z O.O.
POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI Koło Mielec
F.H.U. "ROLMASZ" sp. z o.o. spółka komandytowa
LAS - POL Jan Bełz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Kubiak Wiesław
ZAKŁAD TARTACZNY Ryszard Machnik
FIRMA USIUGOWO-HANDLOWA "Rolmasz"Spółka z o.o. Spółka
GEOFIZYKA KRAKÓW S.A.
TARTAK "DREW-MAX" Gałat Ryszard
ZAKŁAD STOLARSKI Dolot Edward
PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA SC STANISŁAW RADWAN,LESZEK RADWAN
"DREWSYSTEM" P.P-U Skorupski-Wójcik Spółka Jawna
Z.P.D. "DREW-MAK" Zofia Bąk
ZAKŁAD MIĘSNY Mirosław Zając
P.P.H.U "WIKPOL" Wiesław Szczecina
P.P.H.U. "KOREX" Jaworski Józef
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SEMA" Wróbel Longin
Z.U.-TRANSPORT LEŚNY I HANDEL Dul Wiesław
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O.
"RUTEX" ROMAN RUTKOWSKI
"STAN-TAR" Stanisław Szydłowski
"PALETA-TRANS-DREW" S.C. Bożena Wróbel, Stanisław Wróbel
MAKO-DREW S.C. Maria Kozak, Ryszard Machnik
ZAKŁAD USŁUGOWY Jan Dereń
"KRIS-MAT" CIEŚLA KRZYSZTOF
BÓL KAZIMIERA
DREWPOL Mariusz Świerczek
JAJE ALINA UBÓJ I PRZETWÓRSTWO mięsne "MARTIKA"
ANDREX-DĄBROWSKI SP.J
PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE "SKÓREKS" Koziara Jan
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KABANOS" sp.zoo
ZAKŁAD DRZEWNY P-H-U Piotr Czapka
P.P.U.H "PIANKOPOL" Jan Ochał
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "Samopomoc Chłopska"
USŁUGI BUDOWLANE KUPNO I SPRZ EDAŻ TARCICY Marć Mirosław
"KRONOSPAN MIELEC" Sp. zo.o.
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH Grzegorz Przydział
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY Tadeusz Halastra
FIRMA USŁUGOWA Waldemar Strózik
F H-P-U "KODREW" S.C. Z.T.P.Kokosińscy
WYRÓB I SPREDAŻ TRUMIEN Tomasz Kowalczyk
TARTAK "BARTEK" Stanisław Baran
Z.P.M.B.JÓŻEFA SKOWRON
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "ARMET" Jacek Czachor
PIKA Z.S.P.U. Żala Piotr
OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYN."Cyziówka" Jan Cyzio
"TRANS-TRAK WRÓBEL'S.C. Jarosław Wróbel, Janusz Wróbel
FIRMA "GILTAR" STOLARSTWO Wyrób Trumien Sławomir Gil
FIRMA GILTAR SŁAWOMIR GIL STOLARSTWO W TYM WYRÓB TRUMIEN
P.H.U.JAK-JANDAP EURO.EXP. Jan Krajewski
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "MAROM" Marta Gawryś
STOLARNIA KAPINOS Bronisław Kapinos
USŁUGI STOLARSKIE "DREWBAL" Elżbieta Baljon
FIRMA USŁUGOWA HANDLOWA PRODUKCYJNA Mariusz Drożdż
DREWPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
ZAKŁAD DRZEWNY I.M.M. MAŚLACH Spółka Jawna
FHU DREW-MAR Mariusz Krawczyk
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNO- USŁUGOWA GRIZZLAS Michał Kipa
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "PAWLUS" Edyta Wirtelczyk
F.T.U. BOTRANS Bożena Czapka
F.P.U.H. "MARECKI" Marek Gmyr
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LASROL" Nizioł Stanisław
ZAK.PRZER.DREWN. "KURZYNKA" Tadeusz Żyła
"SILVA" Sp. zo.o.
USŁUGI TARTACZNE Jerzy Węgrzyn
ZAKŁ.PRZETW.DRZEW.LAS-KOP J.Dróżdż,F.Macias S.J.
F H-P "BUK-POL" Bogusława Dziok
"DREWNAW" Henryk Nawój
PPU TRAK-PLAST Jacek Drozd
PPUH "SĘCZEK" Mieczysław Zembol
FIRMA PRODUKCYJNA "DREWTUR" StanisŁaw Wędrychowicz
OBRÓBKA I HANDEL DREWNEM Maciąg Zbigniew
"DREW-MAX" Stefanowicz-Walas Bożena
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HAN DLOWA "DREW-DOM" KAWA JÓZEF
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "TRAK" Marta Nowak
MASZYNY BUDOWLANE DZIEWIT JANUSZ
FIRMA "KORA" Lupa Rafał
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Wypasek Robert
ZAKŁAD USŁUGOWO-WYTWÓRCZY — Jerzy Szwed
DREWNORES ZENON BIENIEK
"FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA
PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
DREWMIX Małgorzata Koźlik
PPU TRAK PLAST JACEK DROZD
PRZETWÓRSTWO DREWNA Maksymilian Stępień
WIESŁAW ĆWIKŁA ZAKŁAD STOLARSKI
FIRMA DROBDEX JAN DROBNY
TARTAK U BARTKA Bartłomiej Drożdż
FIRMA PADREW WACŁAW PAPIERZ
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
ZAKŁ.PR.-HANDL.-EXPORT Józef Bednarz
KONAR Piotr Grochowina
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
P.P.H.U. GORTYCH MARIUSZ Gaortych Mariusz
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DREWPQOL STANISŁAW STEC
"ST MIRCZAK" Sławomir Mirczak
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA DREWMEX Ryszard Górski
"ATOS" MAREK FRĄK "ATOS" MAREK FRĄK
ORZEŁ MARIUSZ SROKA
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
F.P.H.U. "GORPOL" Piotr Goraj
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FUDALI" Fudali Robert
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
P. P. H. U. LITEX Pytlak Monika
ASTOL TOMASZ MATERA
P.U.H.T.S. SKOREK SŁAWOMIR
FIRMA HU DREW-TRANS Wrona Jerzy
DREWNO ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE EWA CZECHOWICZ-KURCZYK
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO Anna Wrażeń
KOWAL-OIL BARTŁOMIEJ KOWALSKI Wymiana Oleju
P.U.H. METAL S.C.JERZY CESARZ GRZEGORZ PAWŁOWSKI
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
TIMBER TECH SPÓŁKA Z OO
Z.P.D. DREWNEX Procyk Mikołaj
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Budimax Józef Kiełb
F.P.U.H."MARKODREW" Łucjan,Zofia Węglowscy
MARS-DREW Marszał Sławomir
TARTAK-PRZYSZÓW S.C. Z.Lewandowski,W.Kruk,JGarlicki
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA WOŚ Piotr
TARTAK DREW-POL FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA Jan Siwiec
Z.P.D.ŁUKASZ SZCZEPANIAK
F.H.U. DEMBEX Marcin Kapustka
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "KORA " Piotr Selwa
F.P.U "EWBRYK" Wincenty Suszyło
DISTAM Dróżdż Dominik
"DREWKOS" MAGDALENA KOS
ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI Stanisław Kuzio
PRZEDSIĘBIORSTWO "JAWID" Janusz Wideński
PPHU "ARKMEX" SP. Z O.O.
INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZ Henryk Kierys
PROD. I SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
FIRMA HAND.USŁ."ANDREW" S.C. A.Kowalczyk,K.Kowalczyk
RESSPEC WITOLD PIECUCH
FPH KUDŁA T.GAWLAK,S.GAWLAK SJ
PRZETWÓRSTWO DRZEWNE WOOD POL Gerlach Paweł
ZAKŁAD PROD.USŁUG.HANDLOWY Ryszard Tryka
F.P.H.U ŁUKASZ ŚWIĄTEK
F.P.H.U. "DREW-MAZ" Krzysztof Mazur
HURTOWNIA WIELOBRANŻOWA Magda Janusz
FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWO-PRODU Dariusz Cieślik
MACIEJ PYRAK PPHU PARTNER
"EURODREW"JAN MAZUR
WYROB I SPRZEDAZ DREWNA BUDOWL Kowal Krzysztof
ZAKŁAD USŁUG LEŚNO TARTACZNYCH Organiściak Jan
FUP SALON FRYZJERSKI Marek Agnieszka
P.P.H.U. TRACO Musiał Łukasz
USŁUGI TARTACZNE Michał Węgrzyn
DAM-DREW HANDEL DREWNEM Damian Blat
JR-BUD Janusz Irla
RANCZO POD LIPAMI
"DREW" S.T.U.T.S.1.S.O. Lesław Tereszkiewicz
P.P.H.U. VET-SERVICE "TARTAK" DOROTA DRÓŻDŻ
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Marom Marta Gawryś
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PROF-BUD monika Mierzejowska
PAWILON HANDLOWY ANDRZEJ Rogala
STOLAR. BUD. CIĘCIE KLEPEK PARKIETOWYCH M.KACZMARCZYK
"LUKLIGHT" ŁUKASZ CYZIO
GOSPODARSTWO ROLNE IRLA
2016 r.
P.H.U. "DREW-MET" Zdzisław Pyziński
KOBUD STOL.-USŁ. BUDOWLANE Wiesław Kopera
USŁUGI BUDOWLANE I LEŚNE Moskal Wiesław
KOŁO ŁOWIECKIE "DIANA"MIELEC Krupa Wiesław
P.P.U.H. "TRAK - BUD" S.C.Tadeusz i Danuta Jakubas
SZYPUŁA KAZIMIERZ Tartak w Rzemieniu
ZAKŁAD DRZEWNY "T.B" Spółka z o.o.
WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK
F.H.U. "ROLMASZ" sp. zo.o. spółka komandytowa
LAS - POL Jan Bełz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Kubiak Wiesław
ZAKŁAD TARTACZNY Ryszard Machnik
FIRMA USIUGOWO-HANDLOWA "Rolmasz"Spółka z o.o. Spółka
TARTAK "DREW-MAX" Gałat Ryszard
ZAKŁAD STOLARSKI Dolot Edward
PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA SC STANISŁAW RADWAN,LESZEK RADWAN
PPUH "SBUD" K.Szuberla
F.H.U. "ZACISZE" Zbigniew Ofiara
Z.P.D. "DREW-MAK" Zofia Bąk
ZAKŁAD MIĘSNY Mirosław Zając
P.P.H.U "WIKPOL" Wiesław Szczecina
P.P.H.U. "KOREX" Jaworski Józef
Z.U.-TRANSPORT LEŚNY I HANDEL Dul Wiesław
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O.
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w.Wniebowzięcia N.M.P.
FIRMA "TELEYKO" Tadeusz Telejko
"STAN-TAR" Stanisław Szydłowski
"PALETA-TRANS-DREW" S.C.Bożena Wróbel, Stanisław Wróbel
MAKO-DREW S.C. Maria Kozak, Ryszard Machnik
BÓL KAZIMIERA
DREW P O L Mariusz Świerczek
JAJE ALINA UBÓJ I PRZETWÓRSTWO mięsne "MARTIKA"
GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE Tarnawski Tomasz
ANDREX-DĄBROWSKI SP.J
PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE "SKÓREKS" Koziara Jan
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KABANOS" sp.zoo
"WALDROM" UTPKIM R.Rzeszutek i W.Groele
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "Samopomoc Chłopska"
USŁUGI BUDOWLANE KUPNO I SPRZ EDAŻ TARCICY Marć Mirosław
"KRONOSPAN MIELEC" Sp. zo.o.
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH Grzegorz Przydział
TARTAK GOSPODARCZY "JAWTAR" Andrzej Jaworski
F H-P-U "KODREW" S.C Z.T.P.Kokosińscy
WYRÓB I SPREDAŻ TRUMIEN Tomasz Kowalczyk
TARTAK "BARTEK" Stanisław Baran
A H-U-P "BAGATELKA" Robert Stachura
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "ARMET" Jacek Czachor
H.P.U. "DREWSTOL" Marian Michałek
CZESŁAW PORĘBA ZAKŁAD USŁUG Leśnych THD
PIKA Z.S.P.U. Żala Piotr
OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYN "Cyziówka" Jan Cyzio
FIRMA GILTAR SŁAWOMIR GIL STOLARSTWO W TYM WYRÓB TRUMIEN
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "MAROM" Marta Gawryś
STOLARNIA KAPINOS Bronisław Kapinos
USŁUGI STOLARSKIE "DREWBAL" Elżbieta Baljon
FIRMA USŁUGOWA HANDLOWA PRODUKCYJNA Mariusz Drożdż
DREWPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. k.
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
WYRÓB I! SPRZEDAŻ ART. MIĘSNYCH USŁUGI TRANSPORTOWE
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNO- USŁUGOWA GRIZZLAS Michał Kipa
F.T.U. BOTRANS Bożena Czapka
"OBRÓBKA DREWNA" Józef Paterak
F.P.U.H. "MARECKI" Marek Gmyr
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LASROL" Nizioł Stanisław
ZAK.PRZER.DREWN. "KURZYNKA" Tadeusz Żyła
"SILVA" Sp. zo.o.
ZPUH Barbara Dul-Lalik
ZAKŁ.PRZETW.DRZEW.LAS-KOP J.Dróżdż,F.Macias S.J.
PRZEDS.PRODUKCYJNE "KORPOL" Aleksander Sydor
ZAKŁAD STOLARSKI USŁUGOWO-PRODUKCYJNY
"DREWNAW" Henryk Nawój
PPUH "SĘCZEK" Mieczysław Zembol
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HAN DLOWA "DREW-DOM" KAWA JÓZEF
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY "TRAK" Marta Nowak
"INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP. J.
ZAKŁAD USŁUGOWO-WYTWÓRCZYJerzy Szwed
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BARKO KOPEĆ PIOTR
SPÓŁKA CYWILNA "STOLDREW" Z.P.H. G. BILSKI, W.DURKA
FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA
PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
DREWMIX Małgorzata Kożźlik
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Dykas
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA MAR-MAR Mariusz Kopera
PRZETWÓRSTWO DREWNA Maksymilian Stępień
USŁ.BUD.KUP.I SPRZED.TARC. Marek Marć
TRANSTEDI TRANSP.PROD.| SPRZ. WYR.DRZEWNYCH TADEUSZ WORWA
PHU "WĘGLODRZEW" Janusz Pogoda
TARTAK U BARTKA Bartłomiej Drożdż
FIRMA PADREW WACŁAW PAPIERZ
TARTAK KORABINA Bajek Jerzy
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
"PALETA" Z.P.H. Wróbel Stanisław
KONAR Piotr Grochowina
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
USŁ.TART.HAND.DREW.USŁ.TRAN.SC Adam Solowski,Beata Solowska
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DREWPOL STANISŁAW STEC
"ST MIRCZAK" Sławomir Mirczak
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁ ugowa "DREWBUD" Jagieła Krzysz
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA DREWMEX Ryszard Górski
ZAKŁAD STOLARSKI Mieczysław Halwa
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA TARTAK SEB-TRAK
WĘGLO-BUD FHUP JACEK PAWLUS
TRANSPORT TOWAROWY SKUP I SPRZEDAŻ TARCICY-Jan Kędziora
"ATOS" MAREK FRĄK "ATOS" MAREK FRĄK
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
F.P.H.U. "GORPOL" Piotr Goraj
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FUDALI" Fudali Robert
FIRMA HU DREW-TRANS Wrona Jerzy
DREWNO ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE EWA CZECHOWICZ-KURCZYK
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO Anna Wrażeń
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
GAS PARTNER SP. Z O.O.
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
TIMBER TECH SPÓŁKA Z OO
Z.P.D. DREWNEX Procyk Mikołaj
F.P.U.H."MARKODREW" Łucjan,Zofia Węglowscy
MARS-DREW Marszał Sławomir
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWA WOŚ Piotr
TARTAK DREW-POL FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
Z.P.D.ŁUKASZ SZCZEPANIAK
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "KORA" Piotr Selwa
F.P.U "EWBRYK" Wincenty Suszyło
"DREWKOS" MAGDALENA KOS
PPHU "ARKMEX" SP. Z O.O.
PROD. I SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
ZAKŁAD PROD.USŁUG.HANDLOWY Ryszard Tryka
F.P.H.U. "DREW-MAZ" Krzysztof Mazur
FIRMA USŁUGOWO- HANDŁOWO-PRODU Dariusz Cieślik
"EURODREW"JAN MAZUR
WYROB I SPRZEDAZ DREWNA BUDOWL Kowal Krzysztof
STANLES FIRMA REMONTOWO-USŁUGOWA Stanisław Leski
USŁUGI TARTACZNE Michał Węgrzyn
DAM-DREW HANDEL DREWNEM Damian Blat
"DREW" S.T.U.T.S.I.S.O. Lesław Tereszkiewicz
"BAP" S.C. BOŻENA CZAPKA, PIOTR CZAPKA
FIRMA HANDLOWO-TRANSPORTOWA Kiełtyka Czesław
MI-RĘBA DREWNO OPAŁOWE Michał Poręba
ZHU CZESŁAW KOCIOŁEK
ZEGAR ANDRZEJ MECHANICZNA OBRÓ BKA DREWNA USŁ. HAND. TRANSP.
P.H.U. ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNATartak Mostki Danuta Charyga
P.P.H.U TRANS DREW PROD. I HANDEL TARCICĄ St..Kozyra
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWA W.Ciebień "WOJTUŚ"
ZAKŁAD STOLARSKI Partyka Stanisław
ZAKŁAD DRZEWNY TARBUR S.C. J.Burdzy, Z. Burdzy
FHU DREW-MAR S C Marek Rojek, Mariusz Krawczyk
STOLARSTWO KOTWICA PIOTR
COPYGRAF GRZEGORZ SROKA I WSPÓLNICY SP. JAWNA
OU BALTI SPOON
"FOREST " SPÓŁKA Z O.O.
WIBEBA HOLZ GMBH
ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ'CAL Z.CYWIŃSKI I WSPÓLNICY Sp. J.
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
PROD.I SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁ "A-DREW" Adam Kociołek
NATURA SPÓŁKA JAWNA
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Jan Wojciechowski
"DRIMEX" SP.Z O.O.
P.D.U.S.S. MARIA DZIECHCIARZ
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Macek Zbigniew
ABATIS Bogusława Pisarczyk
GOSPODARSTWO ROLNE Czuchra Grzegorz
WIKPOL USŁUGI WIELOBRANŻOWE Dawid Działo
"DREWMIX" ADAM KUREK
FIRMA "STASZEK" Stanisław Fryźlewicz
"DREWDAR" Dariusz Witkowski
"WIKING" TRANSPORT-HANDE -USŁUGI Ernest Garstka
USŁUGI ŚLUSARSKIE TARNAWSKA Marta
TARTACZNICTWO HANDEL DRZEWEM Leśniak Jacek
STOLTRAK Józef Kłeczek
REG-HURT KRZYSZTOF CZACHOR
2017 r.
P.H.U. "DREW-MET" Zdzisław Pyziński
KOBUD STOL.-USŁ. BUDOWLANE Wiesław Kopera
USŁUGI BUDOWLANE I LEŚNE Moskal Wiesław
KOŁO ŁOWIECKIE "DIANA"MIELEC Krupa Wiesław
P.P.U.H. "TRAK - BUD" S.C. Tadeusz i Danuta Jakubas
SZYPUŁA KAZIMIERZ Tartak w Rzemieniu
ZAKŁAD DRZEWNY "T.B" Spółka z o.o.
WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK
F.H.U. "ROLMASZ" sp. zo.o. spółka komandytowa
LAS - POL Jan Bełz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Kubiak Wiesław
ZAKŁAD TARTACZNY Ryszard Machnik
TARTAK "DREW-MAX" Gałat Ryszard
ZAKŁAD STOLARSKI Dolot Edward
PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA SC STANISŁAW RADWAN,LESZEK RADWAN
F.H.U. "ZACISZE" Zbigniew Ofiara
Z.P.D. "DREW-MAK" Zofia Bąk
ZAKŁAD MIĘSNY Mirosław Zając
P.P.H.U "WIKPOL" Wiesław Szczecina
P.P.H.U. "KOREX" Jaworski Józef
Z.U.-TRANSPORT LEŚNY I HANDEL Dul Wiesław
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O.
"STAN-TAR" Stanisław Szydłowski
"PALETA-TRANS-DREW" S.C.Bożena Wróbel,Stanisław Wróbel
MAKO-DREW S.C.Maria Kozak, Ryszard Machnik
BÓL KAZIMIERA
DREW POL Mariusz Świerczek
JAJE ALINA UBÓJ I PRZETWÓRSTWO mięsne "MARTIKA"
ANDREX-DĄBROWSKI SP.J
PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE "SKÓREKS" Koziara Jan
ZAKŁAD DRZEWNY P-H-U Piotr Czapka
USŁUGI TARTACZNE Jerzy Węgrzyn
USŁUGI BUDOWLANE KUPNO ! SPRZ EDAŻ TARCICY Marć Mirosław
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO Warias Andrzej
"KRONOSPAN MIELEC" Sp. zo.o.
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH Grzegorz Przydział
TARTAK GOSPODARCZY "JAWTAR" Andrzej Jaworski
F H-P-U "KODREW" S.C. Z.T.P.Kokosińscy
WYRÓB I SPREDAŻ TRUMIEN Tomasz Kowalczyk
TARTAK "BARTEK" Stanisław Baran
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "ARMET" Jacek Czachor
H.P.U. "DREWSTOL" Marian Michałek
PIKA Z.S.P.U. Żala Piotr
"TRANS-TRAK WRÓBEL!'S.C.Jarosław Wróbel, Janusz Wróbel
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "MAROM" Marta Gawryś
STOLARNIA KAPINOS Bronisław Kapinos
FIRMA USŁUGOWA HANDLOWA PRODUKCYJNA Mariusz Drożdż
DREWPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA "ZBYSZKO" Zbigniew Opiela
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE Adam Szybiak
WYRÓB I SPRZEDAŻ ART. MIĘSNYCH USŁUGI TRANSPORTOWE
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWA GRIZZLAS Michał Kipa
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "PAWLUS" Edyta Wirtelczyk
F.T.U. BOTRANS Bożena Czapka
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LASROL" Nizioł Stanisław
F.W. "TRANS-PAL" Stanisław Goch
"SILVA" Sp. zo.o.
ZPUH Barbara Dul-Lalik
ZAKŁ.PRZETW.DRZEW.LAS-KOP J.Dróżdż,F.Macias S.J.
"DREWNAW" Henryk Nawój
PPU TRAK-PLAST Jacek Drozd
PPUH "SĘCZEK" Mieczysław Zembol
"DREW-MAX" Stefanowicz-Walas Bożena
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Agnieszka Bujak
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HAN DLOWA "DREW-DOM" KAWA JÓZEF
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "TRAK" Marta Nowak
SKUP PRZETARCIE I HANDEL DREW Kopeć Genowefa
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BARKO KOPEĆ PIOTR
"FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA
ZAKŁAD USŁUG TARTACZNYCH Sitnik Łukasz
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Dykas
PRZETWÓRSTWO DREWNA Maksymilian Stępień
WIESŁAW ĆWIKŁA ZAKŁAD STOLARSKI
USŁ.BUD.KUP.! SPRZED.TARCICY .Marek Marć
FIRMA DROBDEX JAN DROBNY
TRAK-POL Kopeć Paweł
TARTAK U BARTKA Bartłomiej Drożdż
FIRMA PADREW WACŁAW PAPIERZ
TARTAK KORABINA Bajek Jerzy
PHU "DREW-TAR” Elżbieta Tryba-Cywa
KONAR Piotr Grochowina
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
USŁ.TART.HAND.DREW.USŁ.TRAN.SC Adam Solowski,Beata Solowska
"ST MIRCZAK" Sławomir Mirczak
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA DREWMEX Ryszard Górski
WĘGLO-BUD FHUP JACEK PAWLUS
KOŁO ŁOWIECKIE BAŻANT
"ATOS" MAREK FRĄK "ATOS" MAREK FRĄK
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
F.P.H.U. "GORPOL" Piotr Goraj
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FUDALI!" Fudali Robert
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
FIRMA HU DREW-TRANS Wrona Jerzy
DREWNO ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE EWA CZECHOWICZ-KURCZYK
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO Anna Wrażeń
ZAKŁAD HANDLOWY MAR-TAR Marian Partyka
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
GAS PARTNER SP. Z O.O.
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
TIMBER TECH SPÓŁKA Z OO
DREWNOPOL Kuś Justyna
F.P.U.H."MARKODREW" Łucjan,Zofia Węglowscy
« MARS-DREW Marszał Sławomir
« ZAKŁAD DRZEWNY "JAWOR" Stanisław Nagier
« TARTAK DREW-POL FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
« Z.P.D.ŁUKASZ SZCZEPANIAK
« ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "KORA " Piotr Selwa
. PPHU "ARKMEX" SP. Z O.O.
« - PRZETWÓRSTWO DRZEWNE WOOD POL Gerlach Paweł
« F.P.H.U. "DREW-MAZ" Krzysztof Mazur
« FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWO-PRODU Dariusz Cieślik
« "EURODREW"JAN MAZUR
« USŁUGI TARTACZNE Michał Węgrzyn
« DAM-DREW HANDEL DREWNEM Damian Blat
« JR-BUD Janusz Irla
« FHU DREW-MAR S C Marek Rojek, Mariusz Krawczyk
« ABATIS Bogusława Pisarczyk
« "DREWMIX" ADAM KUREK
* USŁUGI ŚLUSARSKIE TARNAWSKA Marta
«. ZAKŁAD STOLARSKI DREWNOTECH Jerzy Szczecina
« FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "TRAK" Janusz Szybiak
« FIRMA HANDLOWA VENUS SAJ Alfreda
« "DREW-GAM" GRZEGORZ PACTWA
« CENRUM OGRODNICZE WADOWICE Węgrzyn Wiesław
* - HANDMADE BY PAULA Paulina Dorociak
" - MULTISERWIS S.C. M.CHRUŚCIEL M.Dłużeń
« USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE Dec Henryk
« PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- Handlowe "Daro-Tak"
« FHU DAMEK Damian Wojtaszek
« PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SPEC-BUD Jan Rząsa
" DIESEL CZĘŚCI REGENERACJA S.C. Kołodziej Marta, Kołodziej K.
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
py 3 ma
23 0.20/7
(S-
AU EPHEĘ |.
23100) TR